Dark Phoenix (2019) - XMU Film 12

Başlatan dean, 13 Kasım, 2016, 01:05:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Alıntı yapılan: dean - 30 Haziran, 2017, 14:49:51
  Quicksilver'da X-Men: Dark Phoenix için dönen karakterler arasında olacak.

Apocalypse'in tek iyi şeyiydi.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Gelen bilgilere göre filmde Genosha'yı da görebilecekmişiz.

dean

Fox yine Fox'luğu yapmış görünüyor. Gelen bilgilere göre X-Men uzaya çıkmıyormuş. Film Dünya'da geçecekmiş.

dean

Filmin iki part olabileceğine dair çeşitli haberler çıkmaya başladı. Önce Olivia Munn'ın açıklaması, ardından Montreal'den gelen haberler var. Bu ikiye bölünme biraz Avengers 3 ve 4 gibi olabilir. Aynı anda çekilmiyorlar ama birbirleri ile son derece bağlantılı filmler olacak. Yalnız haberin şu an dedikodu seviyesinde olduğunu belirtmek lazım.

dean

Dark Phoenix'in de çekimleri tamamlanmış. Deadpool 2 değil de Dark Phoenix'in çekimlerinin bu kadar kısa sürede tamamlanması beni şaşırttı. Bu filminde The New Mutants'ın da çekimleri sırasında hiç set fotoğrafı yayınlanmadı. Fragmanı izlediğimizde The New Mutants'ın neden hiç set fotoğrafı düşmediği anlaşılıyor. Dark Phoenix büyük ihtimalle son derece az dış mekan çekimi yaptı. Fox, böylece 2018 yılında vizyona girecek tüm X-Men filmlerinin çekimlerini bitirmiş oldu.

dean

Dedikodulara göre filmde Skrulls olabilirmiş. Bilindiği üzere Fox ile Marvel, Skrulls'ı paylaşıyor. İki stüdyoda ırk'a sahip. Sadece Fox spesifik bazı Skrull'lara da sahip o kadar. Benzeri bir olay daha önce de yaşanmıştı. Marvel, Avengers: Age of Ultron filminde Quiksilver ve Scarlet Witch'i kullanacağını açıklandığında Fox hemen Quiksilver'ı X-Men: Days of Future Past'e eklemişti. Dark Phoenix filminde şu anda Skrulls'ın yeri yok gibi duruyor. Shi'ar'ın bulunması daha mantıklı.

Fox bunu sadece Captain marvel, Skrulls'ı duyurdu diye yapıyorsa yine ancak Fox'luk yapmış olur o kadar. Neticede Marvel, Skrulls'ı tek filmde kullanmayacak. Belki önümüzdeki phase'in en önemli olayı Skrulls olacak ve yine belki Avengers 5 bir Secret Invasion filmi olacak. Her ne olursa olsun Skrulls'ı Marvel'ın fersah fersah daha iyi yapacağına eminim.

dean

hbegec

NIC

Alıntı yapılan: hbegec - 07 Aralık, 2017, 18:33:33
Bir bana mı bu kız inanılmaz eblek ve donuk geliyor ?

yok hocam yalniz degilsin

hbegec

Nightrain

Neyse ki Fox'un son X-Men filmi. :D

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 07 Aralık, 2017, 20:06:30
Neyse ki Fox'un son X-Men filmi. :D

Bitiyor işkence. Kurtulacağız en sonunda.

dean

Şimdi daha ilk fotoğraflardan laf söylemek istemiyorum ama ben bu fotoğraflara bakınca Dark Phoenix göremiyorum. Ben bestseller bir young-adult uyarlaması görüyorum. Sophie Turner özelinden bakarsak. Turner kötü bir oyuncu değil. Lakin Dark Phoenix olmak için küçük. 96'lı. Dark Phoenix hikayesinin belli bir yaşanmışlığın sonrasında yetişkin oyuncularla çekilmesi lazım. Dark Phoenix modundaki fotoğraflara bakıyorum. Hunger Games spin-off'u havası alıyorum. Yağmur altında durduğu fotoğrafa bakıyorum. Lisede erkek arkadaşını başkasıyla görmüş bir kız çocuğu elektriği alıyorum. Cyclops'u oynayan Tye Sheridan'a bakıyorum. O da aynı yaşta. Bu çocuk nasıl X-Men lideri olacakta bu hikayeyi kaldıracak bilemiyorum. Aslında biliyorum. Çünkü X-Men'in lideri en önemli mutant olan Mystique neticede. Neyse artık tek dileğim bunun Fox'un elindeki son X-Men olması. Haftaya Disney-Fox anlaşmasının duyurulması bekleniyor. Bir film daha sabredeceğiz.

Fotoğrafların devamı aşağıda.

http://www.superherohype.com/news/408965-first-x-men-dark-phoenix-photos-have-arrived-online#/slide/2

Nightrain

Boşver hocam. Sorun çıkmazsa, haftaya müjdeli haberi alıyoruz inşallah.  :D

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 08 Aralık, 2017, 10:40:36
Boşver hocam. Sorun çıkmazsa, haftaya müjdeli haberi alıyoruz inşallah.  :D

İnşallah ya! Çok büyük bir heyecan ve umutla bekliyorum.