İtiraf Köşesi

Başlatan hanac, 03 Kasım, 2009, 21:02:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: designer73 - 27 Eylül, 2011, 18:10:11
Bonelli'yi ben yönetiyor olsaydım bütün Zagor maceralarını Della Monica'ya çizdirirdim. O derece hoş gelir bana çizimleri. :D

Sana % 90 katılıyorum dostum, % 10 da Ferri çizsin.  :)

aa

Alıntı yapılan: s.b - 27 Eylül, 2011, 18:13:55
Demirbaş'tan çıkan West'i alıp okumanızı şiddetle tavsiye ederim. Western sevmeyenler bile hayran kalırlar bu seriye.

Öneri için Teşekkürler ancak yayınevi güven vermediği için bekliyorum seri tamamlanırsa alacağım yoksa almayacağım.
Esse Gesse Hayranı...

HacıGeraltEmmi

Bir itiraf daha  :) Kull başlığını görünce hatırladım. Kull'u çakma Conan gibi görürdüm hep ;D

DAMPYR

Eskiden Western türü çizgi romanlara meraklıydım şimdi ilgimi korku gizem üzerine olan kitaplar çekiyor

Küçükken hep Zagorculuk oynarken elimdeki baltamla az cam kırmadım ve bu yüzden az dayak yemedim.

Küçükken hepimiz Teksas olmak isterdik sonra tartışmaya tutuşup,sonra barışıp hepimiz ingiliz askeri olurduk

Herkezin yaptığı gibi param yetişmeyince bende mahalle bakkalından az çizgi roman çalmadım.

HacıGeraltEmmi

"Kızılderili olarak doğsaydım keşke" dediğim zamanlar hayli fazladır. Tarihin en büyük zulümlerine maruz kalmış bir halk olmaları hep içimi acıtmıştır. Çatal dilli kahrolası beyazlar >:(

pizagor

Son birkaç senedir idolüm Zagor'dan o eski tadı alamaz oldum... Nathan Never mı Zagor mu diye sorsanız şu anda Nathan ağır basar...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

1) Artık Martin ve Tex'i okumaktan maalesef zevk alamıyorum
   2) Dylan'ı kaç kere denersem deneyeyim bir iki macera dışında ısınamıyorum
   3) Tüm comics'leri destek için almış olsam da Strangers in Paradise'ı almadım. Almayı da düşünmüyorum
   4) Naruto yalan geldi. Maalesef manga bana uymadı
   5) Evden uzakta yaşamanın verdiği özlem ve depresyon nedeni ile eşimi kıramayıp Walking dead ve Green lantern serilerimi elden çıkardım

V

Eşyaya,maddeye bağımlılık onların köleliğini yapmak biryerde.

Elimdeki çizgi roman arşivi de bu bağımlılık türlerinden biirisi ama benim için en zevklisi.

Bazan ben de Umar gibi elimdekilerden kurtulayım,"özgürleşeyim" diyorum ama

zaaflarıma yeniliyorum.Ve  içimde   herkesten ve herşeyden uzak bir bir doğa parçasında

(Karadeniz Bölgesinde bir yayla evi olabilir..)teknolojiden,kalabalıktan,stresten uzak,doğayla içiçe

yaşamak isteyen "özgür çocuğun" günden güne büyüdüğünü de hissediyorum.

Birgün kesinlikle....
"İstemem,eksik olsun.."

pizagor

Alıntı yapılan: rumar80 - 29 Eylül, 2011, 11:50:36
...

Evden uzakta yaşamanın verdiği özlem ve depresyon nedeni ile eşimi kıramayıp Walking dead ve Green lantern serilerimi elden çıkardım

Üzüldüm, hele ki Green Lantern'a çok üzüldüm... Seninle tanımıştık bu karakteri Umar...

pearl jam

Alıntı yapılan: rumar80 - 29 Eylül, 2011, 11:50:36

3) Tüm comics'leri destek için almış olsam da Strangers in Paradise'ı almadım. Almayı da düşünmüyorum

Valla ben de hiç almayı düşünmüyodum bu kitabı, biraz göz de gezdirmiştim kitapçıda. Bana göre olmadığına karar vermiştim ama daha sonra bir şekilde aldım ve bayıldım sabırsızlıkla 2. cildini bekliyorum şimdi.

pearl jam

1- Kull' u ben de Conan'ın çakması, taklidi zannediyodum

2- Hayatımda sadece bir kere Tex okudum

3- Aslan Şükürün çizdiği  kapaklar yüzünden ( aslan şükür ün sevmediğim tek karakter çizimidir ) ve ismi saçma geldiğinden mister noya uzun süre soğuk bakmıştım

4- Bu arada Aslan Şükür demişken ben kendisi herhalde çoktan vefat etmiştir diye düşünüyodum, yaşıyormuş allah uzun ömür versin de peki o zaman niye kimse kapak çizdirmiyor  kendisine?

Tarkan Kurt

1. Zagor okumuyorum.  :(
2. Kara kule serisini hiç sevmedim, elimde ilk üç kitap var isteyene hediye edebilirim.
3. Demirbaş yayınlarının hiç bir kitabını almadım.
4. Dobişko kitapları ve ciltleri tercih ediyorum.
5. Fumetti, Comics ve Frankofon ayrımı yapmadan her türden alıyor ve okuyorum.

baytekin

Sevgili hanaç:

Bende bu zamana kadar hiç amerikan Ç.R okumadım. Bu zamana kadar fumetti ve frankofon okudum.

Yeni yeni x-men ve örümcek adam okumaya basladım. Sen nasıl zagor ve tex'te zayıfsan bende bu albümlerde zayıfım.

Görüşürüz..

rumar80

Okumaya devam! Sadece biriktirmek yok.

pizagor

Bir de Pişmanlıklar başlığı açmalı... Bütün bu vazgeçmeler gün gelecek bu başlıkta yer alacak, benden söylemesi...