İtiraf Köşesi

Başlatan hanac, 03 Kasım, 2009, 21:02:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Estaban mevzuu açılınca aklıma geldi.Martin Mystere'nin ilk dönem öykülerine

hayran birisi olarak 93-94 yılları arasında tamamen Martin itkisiyle Hacettepe

Üniversitesi Prehistorya ve Ön Asya Arkeolojisi bölümünde 1 sene okuduğumu itiraf edeyim. :)

Ayrıca bıraktığım için de pişman olduğumu da itiraf edeyim.. :'(
"İstemem,eksik olsun.."

hanac

İtiraf köşesi tekrar açılmıştır.  :)

Yok mu çizgi roman ile ilgili itirafı olan ?

DAMPYR

Bir zamanlar Tay Yayınlarından ne çıkarsa çıksın alırdım.Daha sonra onların bir kısmı babam tarafından yakacak kağıt oldu.yarısınıda Antalyaya taşınırken dağıttım şimdi çok pişmanım.Meğer elimde servet varmış... :'( :-\ >:(

Ahmet Oktay

1- İlkokul'a giderken aylık olarak Spiderman dergisi alırdım, haftalık olarak Miço alırdım. Kıymetini bilemeyip bir ara yer açılsın diye baya bi dergi atmıştım Spiderman ve Miçolarda içindeydi, şimdi çok pişmanım. Elimde kalan birkaç Miço sayısı var (2007 yılına aitti sanırım) onların çizgiroman sayfalarını topluyorum matbaada ciltletmeyi planlıyorum.

2- Ocak ayında binkunduz'dan Teksas ve Tommiks seti almak için stajdan aldığım paranın üstüne birde borç para ekledim, ama hepsiburada'dan indirimde olan harici harddiski aldım.

3- Elimdeki Renkli Teksas ve Renkli Tommiks fasikülleri gibi çizgiromanların da değerini bilemedim zamanında (çizgiromanla ilk tanıştığım zamanlardı) :(

kalidor

Ortuldayken okuduğum Conan fasiküllerini üzerine 1-2 lira daha verip sahafta takas edip yenilerini alırdım.  :'( Bu sebeple arşiv işine geç başladım.
Crom! Ölüleri Say...

drfuhrer

çizgi romanlarımın kapaklarına bakıp,kendilerine has kokuklarını koklamak;okumaktan çok daha zevkli geliyor kabul ediyorum :D

caretta

Kendi kendimi 3 gün ban'ladım.En son mesajımı 4 mayıs'da "Zagor Çizerleri"başlığına
yazmıştım.Bugün saat 14.30'da süre doldu.

hanac

Alıntı yapılan: caretta - 07 Mayıs, 2016, 14:38:46
Kendi kendimi 3 gün ban'ladım.En son mesajımı 4 mayıs'da "Zagor Çizerleri"başlığına
yazmıştım.Bugün saat 14.30'da süre doldu.

Gerekçen ne Atilla Abi ?  :)

caretta

Çizgi Düşler facebook sayfası ile ilgili yazdığım mesaj ve Köstebek Bey'in 24 nisandan beri forumda yazmaması.
Gerçi Köstebek Bey'in küsmesinde bir dahlim yok. Neyse o tartışma kapandı gitti.
Kısmetse Lal Zagor yayınları ile ilgili yazılarla devam ederiz.

Mrtekin

Caretta Abi;

Sen haklı olarak yapıcı bir eleştiride bulundun; sonradan, iş çok farklı bir boyuta gitti.

Meraklı okur; arar; inceler; sorar; eleştirir; ezcümle; her türlü yorumu yapar. Yayıncıların; esasen zevk ve beğeniye dayalı çr işi kapsamındaki her tür okur reflekslerini; normal karşılaması gerekir. Ben yayıncı olsam; yapıcı eleştirileri kıymetlendirmeye bakarım; o kadar güzel eleştiri geliyor ki; bu eleştiriler; okur perspektifinden yaptığınız işin karşılığını değerlendirmek dahil; kendinizi daha fazla itkilemek ve dönüştürmek için de ciddi bir fırsat sunuyor aslında.

Yanlış anlaşılmasın ama Öyle önüne ne konulursa yiyen; okuyucu devri de geçti.

O yüzden sen canını sıkma; kıymetli yazılarından bizi de mahrum bırakma. Aynen devam.

Sevgi ve selamlarımla,

They drew first blood...

yunusmeyra

bu işin alınganlığı mı olur yahu  ;)
caretta'nın yazılarını beklerken , köstebeği'de foruma davet ediyorum (net  :) )
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

caretta

Alınganlık yok dostlar.Zagor benim de çok sevdiğim bir çizgi roman.Arada ondan da
yazmam doğal.Köstebek Bey ile aramızda güzel bir sinerji vardı.Onun eksikliğini
hissediyorum.Teks'le ilgili de yazarım elbet...

HacıGeraltEmmi

Büyüksün Atilla abi. Herkes yaptıklarını veya söylediklerini senin gibi sorgulasa keşke.

caretta

pizagor

Marvel filmlerinin sonuna eklenen after credit sahnelerini bekliyorken üzerimde rahatsız edici, ağır bir baskı hissediyorum.

Seyirciler koltuklarını birer birer terkederken, hele bir de yalnız başıma izliyorsam filmi, sonunda tek başıma kaldıysam o salonda, yazıların ekranda süzüldüğü o son yedi - sekiz dakika cehennem oluyor, uzadıkça uzuyor. O sırada çıkmayacağımı anlayan görevliler gelip etrafı temizlemeye başlıyorlar ve bu esnada sanki bana tuhaf tuhaf bakıyorlarmış gibi hissediyorum. Ya da filmi artık durdurup belki de çıkıp kahvesini yudumlayacak makinist sırf benim için beklerken bana saydırıyormuş gibi paranoya yaşıyorum her defasında :)

Meraktan çıkamıyorum da...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...