13gezegen.com

Başlatan cengiz ertem, 04 Kasım, 2009, 16:26:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cengiz ertem

Merhaba,
Bu hafta haberdar oldugum www.13gezegen.com alisveris sitesinden bahsetmek istiyorum;
Site orjinal Amerikan çizgiroman satis sitesi ve istanbul kökenli bir site.
Satis fiyatlari ise etiket fiyati üstünden hesaplaniyor.
Çok genis bir stoklari var. Amerika bulamadigim 3 kitabi bu siteden buldugumu da belirteyim.
Sahibi Koray Bey, böyle bir site ile Orjinal comics severlere muhtesem bir hizmet sunuyor.
Kendisine bol kazançlar diliyorum:)
Selamlar,
Cengiz Ertem

rumar80

Sevgili arkadaşlar,
   Aslında çoğunuzun buradan haberi vardır. Ben de Kadıköy toplantısında Hasan (HANAC) ve Hakan'dan (kahramanlar sinemada) duydum. Orjinal comics satın almak için internette bir site var: www.13gezegen.com. Fasikülden limited seriye, softcover'dan hardcover'a comics satıyorlar. Üye olduktan sonra siparişinizi verebiliyorsunuz.
   Fasiküllere abone olabilir ya da listeden istediğiniz ciltleri sipariş edebilirsiniz. Hatta stokta olmayan bir dergi istiyorsanız ön sipariş verebiliyorsunuz. Sizden para almıyorlar ve yayın gelince haberdar ediyorlar.
   Pazar günü hemen sipariş ettigim dergiler İstanbul'da olduğum için Salı günü kargo ile elimdeydi.
   Comics severlere duyurulur.
   Sevgiler

Huma

Abonelik seçenekleri, seriler vs. çok iyi. Zaten çok alternatifi olan bi site degil. :)

rumar80

İki ayda bir sipariş veriyorlarmış, isteğinin geliş hızı (stokta yoksa) sipariş tarihine göre değişiyor. Bir de listede olmayan ama senin istediğin comicsleri de getirebilseler....

rumar80

Öğrendigim iyi oldu, teşekkür ederim.
  Önce listedekileri bir tamamlayayım.   :D

V

Etiket fiyatindan çok fazlaya da malolmuyor üstelik. :) Yanliz maliyeti düsürtmek için bir kaç ayda bir toplu siparis vermek daha mantikli tabiki..
"İstemem,eksik olsun.."

pizagor

Çizgiromanlarin kondisyonu nasil acaba?

Amazon'dan istedigim albümler oldukça hasarlanmis bir halde (bana göre bir kösesi hafifçe dahi olsa kivrilmis bir kitap kötü hasarlanmistir) ulastirildigi için bu kanaldan temin yönteminden vazgeçtim...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

BAna kolide gelen 10 kitap ta iyice posetlenmisti Hiç yirtik, kivrik yoktu.

Huma

Amazon'un dogal hali o. :D Hardcoverlar bile eziliyor. :D

rumar80

Ikinci alis denemem de büyük bir basari ile sonuçlandi. Çarsamba sabahi siparisi verdim. Persembe kargodan aldim. Kondisyonlar süper. Siparis listemdeki bir dergi sitede var gözükürken stokta kalmamis hemen arayip isterseniz baska bir sey seçin ya da onun parasini düselim dediler. Ikide iki mutluyum. Bu arada bu sayede star wars evrenini de tamamlamak üzereyim sonrasi uzak bir galakside .....
   Güç sizinle olsun.  :)
  Sevgiler

pizagor

Amerikan Çizgi Romanlari altinda açilmis olan 13 Gezegen konusu bu baslik altinda birlestirilmistir...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Mr.Q

13gezegen gerçekten güzel bir site. 6 aydir alisveris yapiyorum gayet memnunum. Abone olursaniz %10 indirim de yapiyorlar-kapak fiyati üstünden. Dagiticisinin elinde varsa eger istediginizi getirtebiliyorlar. Posetli geliyor ürünler. Manga ve dergi de satiyorlar (Heavy Metal gibi). Kisacasi tasiye ederim :)

rumar80

Bugün 13gezegenden yeni çizgi romanlarım geldi. Yine kondisyonları çok iyi, özenle poşetlenmişler. 2 adet essential Thor, Star wars a long time ago 3 ve diğerleri. Ayrıca başka yazılarımda belirttiğim marvel sneak peeklerden 3 adet hediye.
   Şu an için özel siparişte bulunmadım. Çünkü GON'dan da daha sık çizgi roman bulabiliyorum. Yani bu site için tek şikayetim 2 ayda bir yayın gelmesi, onun dışında çok yararlı bir site

ErenKoyunoglu

Neler aldın bakalım rumarcım, stokları eritme :). Şaka maka neler okuyorsun bu ara merak ettim, rex mundi aldım 13 gezegenden hikaye çok güzel herkese tavsiye ederim, ama webde de bahsedilen bir konu vardı, ne kadar dikkat etsem de kapak sayfası dağıldı, tutkal ve pres yaptım umarım daha dağılmaz. 13 gezegenden oldukca memnunum kahramanlarsinemada sağolsun sayesinde öğrendik bu siteyi.

rumar80

Essential Thor 1-2, Star wars omnibus: A long time ago 3, Star wars: Dark times 4, X factor visionaries Peter David 2 ve DC presents Green lantern.
   Bunları aldım ama okumak için sıraları daha sonra. Şu ara walking deade baştan başladım 4. ciltteyim. 13'e kadar yolu var