13gezegen.com

Başlatan cengiz ertem, 04 Kasım, 2009, 16:26:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bugraltu

Koray beye mail atarsaniz yardimci olacaktir.

memospinoz

Uzun süredir ne e-postalara cevap geliyor ne de facebook üzerinden gönderilen mesajlara. İlla telefonla mı arayalım yani. Alacaklarımın birçoğunu aldım. Bazılarıyla ilgili sorularım vardı -eklenmeyenlerle ilgili genellikle- ama havada kaldı. Bu arada bütün Batman #1'lerin ve diğer bazı kitap ve dergilerin olduğu bir kutu kaybolmuş. Bu uzun gecikme ondan kaynaklanıyormuş. Sitelerinde bu şekilde belirtilmiş.

memospinoz

Alıntı Yap2–16 Eylul arasi kargolama yapamayacagiz. 31 Agustos sonuna kadar verilen siparişler 1 Eylul'de, daha sonrakiler 17 Eylul'den itibaren kargolanacak.

Nightrain

Iptal ettim abonelikleri. Kutu kaybolmuş vs... Cekemem. Aboneliklerimden 2 tane sayi gelmiş, diğerleri kim bilir ne zaman gelecek!
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Vallahi bende batman ve rom dışında eksik yok.
Ayrıca acelem de yok.

kalidor

Benim abonelikler de kaybolmuştu. Mailden sonra baktım, geri gelmiş. Ben de bekletmeden aldım artık.
Crom! Ölüleri Say...

Sinan Başak

Yaklaşık 6 ay önce siparişlerimi maille bildirdim. Konfirmasyonda bildirip, teslimat tarihi söylediler. Ama bildirilen teslimat tarihinin üzerinde aylar geçti. Ne bilgi veyorlar, ne de maillerime cevap veriyorlar. Bu kafa ile giderlerse, bu siteyi kullanan siz arkadaşlara kolay gelsin. Bir işi ya doğru düzgün yapacaksın ya da hiç bulaşmayacaksın. Bu sitede işte öyle bir şey.

rumar80

Bende bu kadar uzun süreli ve ciddi bir sıkıntı olmadı.  O yüzden hala devam ediyorum ve mutluyum

kalidor

Açıkçasi bu tarz bir sorunu ben de yaşamadım. Daha profesyonel olmaları gerekir.
Crom! Ölüleri Say...

lampard

Çok şaşırdım, hiç öyle bi şey yaşamamıştım ben. maillere en geç 3-4 güne dönerler ve farklı istek/problemlere cevap vermeye çalışırlardı hep. 

Nightrain

Ben de kendilerine "şu yayınlara abone olamıyorum" konulu mail atmama rağmen geri dönüş olmadı. Ki hala abone olamıyorum. Ki zaten yavaş oldukları için mevcut abonelikleri de iptal etmiştim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"