13gezegen.com

Başlatan cengiz ertem, 04 Kasım, 2009, 16:26:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Ben de dün sabah 13 Gezegen'den 6 sayılık Kull serisi ile yeni çıkan Conan: King of Roads serisinin siparişini vermiştim. 1 gün içinde bu sabah elime ulaştı. Gayet güzel bir şekilde ambalajlanıp zarfa konulmuş. Ayrıca mesajlarınıza veya yeni gelenlerle ilgili gerek mail gerekse telefonla irtibata geçiyorlar. Fiyatlar da makul.
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

Nette sörf yaparken çizgi roman kulübü blog'unda ilginç bir habere rastladım ve sizinle paylaşmak istedim:

IDW yayıncılık Godzilla'yı tekrar yayınlamayı planlıyormuş. 500 adet ön sipariş yapacak olan satış mağazalarının isimlerini de kapakta yayınlayacaklarmış. Bugüne kadar 75 mağaza bu ön siparişi vermiş. Bunlardan biri de 13gezegen. Godzillanın alternatif kapaklarından birinde ayağının altında 13gezegen yazısı ve arkada Boğaz köprüsü görülüyor.
  Kapağı maalesef yükleyemedim. (Bunu bir türlü beceremiyorum)
  İlginç bir tanıtım olmuş. Ne derisiniz?

gamlıbaykuş

IDW Yayıncılık hangisi oluyor Abi, yabancı menşeili bir yayınevi mi?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

rumar80

IDW da ABD kaynaklı bir yayınevi. Yanlış hatırlamıyorsam G.I.Joeyu onlar yayınlıyor

hanac

Aşağıdaki linkten yayınlarını görebilirsiniz.

http://www.idwpublishing.com/catalog/

emre

Uzun zamandır almak istediğim Punisher Max'in ilk iki sayısını sipariş verdim bu akşam. İnternet üzerinden İngilizce çizgi roman satışı yapan en ucuz site galiba. Bence tek eksik yanı figür satışı olmaması. ve figür satışına başlarlarsa piyasadan daha uygun fiyata alabiliriz belki.

rumar80

13gezegenden çok memnunum yarın yeni partiyi siteye indirecekler onu bekliyorum

ErenKoyunoglu

Aynen, ben de heyecanla bekliyorum. Tek mutlu olmayan bir ay daha çizgiroman için 500 lira üzerine çıkmış olan kredi kartım ...

pizagor

13 Gezegen'den ilk kez geçen hafta çizgiroman aldım. Dün elime geçti ve çok memnun kaldım. Dolayısıyla titiz koleksiyonerlere de öneririm...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Ben ilk toplantıda bana Hakan ve Eren anlattığından beri alıyorum. Çok düzenliler. Başlarında Koray diye bir arkadaş var. Çok titiz. Özel sipaiş te yapıyorsunuz.

kalidor

13gezegen'den Koray Bey, özel siparişlerle oldukça alakalı bir şekilde ilgileniyor. Dün benim de Conan:Road of Kings #11,#12, King Conan: Phoenix on the Sword #1, Kull:The Cat and the Skull, #3,#4 ve Red Sonya Raven One-shot'larım geldi. Gördüğünüz gibi taviz yok:)
Crom! Ölüleri Say...

kalidor

13gezegen siparişleri uzun bir aradan sonra geldi. Yalnız dolardaki artış fiyatları da fena vurmuş, aldıklarım:

Spider-Man / Red Sonja
Conan the Barbarian 2012 Wall Calendar
Conan: The Newspaper Strips Vol. 01 (Hardcover)
Conan the Barbarian #3
Conan the Barbarian #4
George R.R. Martin's A Game of Thrones #7
George R.R. Martin's A Game of Thrones #8
King Conan: The Phoenix on the Sword #4
Crom! Ölüleri Say...

dorukgs

Ben de sitelerne bakmıştım gerçekten de kaliteli bir site ama ingilizcem çok iyi olmadığı için (fransız okuluna gidiyorum)alışveriş yapamıyorum keşke türkçe yayınlar da satsalar...

omega red

Alıntı yapılan: dorukgs - 06 Temmuz, 2012, 12:11:18
Ben de sitelerne bakmıştım gerçekten de kaliteli bir site ama ingilizcem çok iyi olmadığı için (fransız okuluna gidiyorum)alışveriş yapamıyorum keşke türkçe yayınlar da satsalar...

türkçe yayınları bulabileceğin onlarca site var.

SkyWolka

Dün akşam üye oldum ama hala üyeliğimi tamalayan mail gelmedi neden acaba?