13gezegen.com

Başlatan cengiz ertem, 04 Kasım, 2009, 16:26:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Geoff Johns DC'nin en sıradan karakterini alıp green lantern'da yaptığı büyüyü yineledi. Daha önce ilk sayılarını ve Death of a Prince adlı macerasını okuyup çok sevemedigim bir karakteri bana sevdirdi. Istersen ilk cildi oku sonra tekrar konuşalım.

Mrtekin

Abone oldum, şimdi. Çok teşekkür ederim.
They drew first blood...

rumar80

Alıntı yapılan: hanac - 29 Eylül, 2014, 19:14:19
Sorunun cevabı için seni yeni açılan aquaman başlığımıza davet ediyorum.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/board,324.0.html

Bu yazılarda ilk cildin tamamının ikinci cildin de büyük bir kısmının özeti vardır.

Animvader

Geoff Johns Dc Comics için gerçekten iyi işler çıkartıyor.Ben de bu aralar Flash serisini okumaya başladım.Gerçekten çok güzel yazıyor.

pizagor

Alıntı yapılan: Animvader - 29 Eylül, 2014, 22:59:09
Geoff Johns Dc Comics için gerçekten iyi işler çıkartıyor.Ben de bu aralar Flash serisini okumaya başladım.Gerçekten çok güzel yazıyor.

Açıkçası Geoff Johns ile ilgili bir transfer haberini senelerdir beklemekteyim :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Alıntı yapılan: Animvader - 29 Eylül, 2014, 22:59:09

Hangi Flash? Yıllar önce Wally West Flash iken yazdı.  Ama artık yazmıyor diye biliyorum.

rumar80

Alıntı yapılan: pizagor - 29 Eylül, 2014, 23:18:08
Açıkçası Geoff Johns ile ilgili bir transfer haberini senelerdir beklemekteyim :)

Adam DC'DEKİLERLE çok yükseldi. Bonservis yüksek olur.

pizagor

İllaki. Ama bir gün olacak!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Animvader

Alıntı yapılan: rumar80 - 29 Eylül, 2014, 23:20:30

Hangi Flash? Yıllar önce Wally West Flash iken yazdı.  Ama artık yazmıyor diye biliyorum.

Evet 2000 yılında başladığı Flash serisi ordan Flashpointe kadar getirdi.

rumar80

Alıntı yapılan: Animvader - 29 Eylül, 2014, 23:43:43
Evet 2000 yılında başladığı Flash serisi ordan Flashpointe kadar getirdi.

Bilgilendirme için sagol. Yıllar önce ilk cildini hard cover alıp okumuş  ve sevmiştim. Sonrasını okumak kısmet olmadı.

Animvader

Alıntı yapılan: rumar80 - 29 Eylül, 2014, 23:50:49
Bilgilendirme için sagol. Yıllar önce ilk cildini hard cover alıp okumuş  ve sevmiştim. Sonrasını okumak kısmet olmadı.

Cilt olarak ben de bulamadım.Yurtdışından fasikül olarak topluyorum.

Chuck

İstanbul'a uzun bir süreden sonra döndüğüm için Preacher'a daha yeni göz atabildim. Ben hayatımda böyle kaliteli bir paketleme sistemi görmedim. Üstünden araba geçmediği sürece kitap hasar almaz izlenimi veriyor. İki tane de hediye göndermişler. Preacher Book Two ön siparişini de verdim zaten. Ürünler gelince siparişi geçerim.

Bir de ilk defa sipariş veren arkadaşlara bir uyarı. Sadece kullanacağınız adresi girin. Ben 2. adrese gönder butonunu işaretledim fakat yine de ilk adrese göndermişler. Koray Bey'e ulaştım sistemden kaynaklı bir hata olmuş. Ailem İstanbul'da olduğu için yeniden yönlendirme yapmalarını istemedim.
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

bugraltu

Cizgi roman aleminin en iyisi 13 gezegen aylik siparise geciyormus. Temmuz icin son ozel siparis tarihi 14 Haziran Sali.

rumar80

Artık her ay mı gelecek çizgi roman o zaman

bugraltu