Ana Menü

Last of Us Part 2

Başlatan Mrtekin, 03 Aralık, 2016, 23:11:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

Naughty Dog; biraz önce; ortalığı ayağa kaldırdı...

Last of Us'un devamı geliyor...

https://m.youtube.com/watch?v=PA9w-R5Ad1Y
They drew first blood...

ghostrider

İlk oyun mükemmeldi.Bu oyunla birlikte Naughty Dog bir klasiği daha bizlerle buluşturacak;bekliyoruz.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

Nightrain

PlayStation Experience etkinliği, E3'teki Sony konferansından çok daha iyi geçti. Konferansın en büyük bombası buydu. Kapanışta resmen gol attılar. Firefly logosun gördüğümde çıldırdım. Her Last of Us sever gibi ben de devamını dört gözle bekliyordum.

İlk oyunda sevgi teması işlenirken, bu sefer nefret teması ön plana çıkacakmış. 2018'den önce çıkacağını düşünmüyorum. En erken 2018 il çeyrek, en geç 2018 son çeyrek ediyorum.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

ghostrider

Dört gözle bekliyoruz.Playstation 4 ün doğru düzgün konsola özel oyunu yok .Yeni God of War tam bir rezalet oyun olmuş.

Nightrain

Dün gece yeni bir video eşliğinde oyunun çıkış tarihi duyuruldu: 21 Şubat 2020. Oyunda hem Türkçe altyazı hem de Türkçe dublaj olacakmış.

https://www.youtube.com/watch?v=PnLS525bgQQ

ZGeralt

Alıntı yapılan: Nightrain - 25 Eylül, 2019, 17:04:30
Dün gece yeni bir video eşliğinde oyunun çıkış tarihi duyuruldu: 21 Şubat 2020. Oyunda hem Türkçe altyazı hem de Türkçe dublaj olacakmış.

https://www.youtube.com/watch?v=PnLS525bgQQ

429 TL fiyatı olmasına rağmen çıktığı gibi alacağım bir oyun :)  Ne zamandır bekliyorduk,az kaldı :)

Mrtekin

Bomba haber. Çok sevindim.
They drew first blood...

AU4

süper oyun. herkese tavsiye ederim.

Nightrain

oyunun yönetmeni Neil Druckmann'ın oyun hakkında söyledikleri:

Alıntı YapThe Last of Us Part II üzerinde çalışmaya beş yılı aşkın bir süre önce başladık. İlk oyunu devam ettirmenin baskısını sizlere tarif etmek çok zor. Oyunun dünyasını ve karakterlerini ne kadar çok sevdiğini biliyoruz, özellikle Ellie ve Joel'i. İnanın, biz de oyunun hayranıyız ve biz de onları çok seviyoruz. Ki bu yüzden yıllarımızı bu oyunu hazırlamak için harcadık. Fark ettiğimiz başka bir şey de The Last of Us Part II'nin Naughty Dog'un 35 yıllık tarihinde yaptığı en iddialı, en tutkulu ve en uzun oyun olduğu. Bu tür bir hikayeyi anlatmak için oyunun çok büyük olması gerekiyordu.

Kaynak: Bölümsonucanavari

Pulluk

Geliyor gönlümün efendisi :D :D
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

ghostrider

Yemi oynanış videolarını izlemenizi tavsiye ederim. Efsane devam ediyor ! .

Nightrain

Hindistan PSN'de oyun 330 TL'ye geliyor. Türkçe altyazı ve dublajda varmış. Sanırım Hindistan'dan alacağım. Donanımhaber'de rehberi var.

Mrtekin

Oyun dün gece itibarı ile ön siparişe açıldı. Metacritics'de oynayanlardan inanılmaz bir puan almış durumda.

Şu ana kadar, Naughty Dog, inanılmaz bir kampanya yönetti. Beklentim çok büyük. Oyun tarihinin en önemli oyunlarından biri olacak. Dört gözle 19 Haziran'ı bekliyorum.
They drew first blood...

Mrtekin

Millet kafayı yemiş durumda. Spoiler yememek için kaç gündür sosyal medyayı unuttum. Ancak yarın oynayabileceğim. Oyunun Türkçe dublajının da çok güzel olduğu söyleniyor.
They drew first blood...

Mrtekin

Nihayet yıllardır beklediğim oyunu oynamaya bugün başladım. Buna oyun da denemez gibi, başka birşey bu:-) "Naughty Dog", gerçekten oyun dünyasına ismini altın harflerle yazdırdı....

Spoiler vermek istemiyorum ama oyunun senaryosu, seslendirmesi, oynanış dinamikleri, grafikleri, müzikleri, efektleri, sinematografisi velhasıl herşeyi cidden aşmış...Adamlar en ince ayrıntısına kadar düşünmüşler herşeyi... Benzersiz bir deneyim...

Bu arada kutulu fiyat da aynı fiyat. Ben kutuluyu tercih ettim. Parasını da son kuruşuna kadar hak ediyor, helal olsun.
They drew first blood...