Justice League 2

Başlatan dean, 10 Aralık, 2016, 02:09:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

İkinci film ile ilgili bilmemiz gereken ilk şey filmin diğer bütün DC filmleri ile birlikte duyurulduğu. O zaman ki açıklamalara göre film Justice League Part II ismini taşıyacak, Zack Synder tarafından yönetilecek ve 14 Haziran 2019'da vizyona girecekti. Zack Snyder, ilk Justice League filminin hemen ardından ikinci film için çalışmalara başlayacaktı.

Bugün gelen haberler bunun pek böyle olmayacağını gösteriyor. Gelen bilgilere göre Justice League 2 şimdilik belirsiz bir tarihe erteleniyor. Bunun en başlıca sebebi ise Batman filmi. Batman filmine yer açmak için Justice League 2 ertelenecek. Bu süreçte Zack Synder ise başka bir projeye yönelecek. O filmin ardından ise Justice League 2 için çalışmalara başlayacak. Yani en iyi ihtimalle Justice League 2, 2020 yılında vizyona girebilecek.

Warner Bros.'un Zack Synder ile çalışma aşkına şapka çıkartıyorum gerçekten. Bakalım neler olacak. Yeni bilgiler gelince buradan aktarmaya devam edeceğim.

dean

Justice League 2 filmini senaryosu Jack Kirby'nin işleri ve Geoff Jones'un Darkseid War hikayesine dayanabilirmiş. Darkseid, Orion ve Mister Miracle gibi karakterler görünebilirmiş.

Nightrain

Jack Kirby'nin çizimleri manyak iyi. Şu detaya bak :o
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

pizagor

Alıntı yapılan: dean - 02 Haziran, 2017, 18:45:00
  Justice League 2 filmini senaryosu Jack Kirby'nin işleri ve Geoff Jones'un Darkseid War hikayesine dayanabilirmiş. Darkseid, Orion ve Mister Miracle gibi karakterler görünebilirmiş.

Tam anlayamadım, haberin orijinal linkini verebilir misin dean? Sağdaki çizimler John Buscema'dan Odin, ne Kirby'nin katlanılması zor çizgisi ne de JL ilintili ???
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

dean

Alıntı yapılan: pizagor - 03 Haziran, 2017, 07:00:50
Tam anlayamadım, haberin orijinal linkini verebilir misin dean? Sağdaki çizimler John Buscema'dan Odin, ne Kirby'nin katlanılması zor çizgisi ne de JL ilintili ???

http://whatculture.com/film/dceu-9-things-we-learned-from-4chan-39-s-latest-dc-movies-34-leak-34?page=10

Resmi hoşuma gittiği için koydum. Daha çok Darkseid için.

pizagor

Alıntı yapılan: Nightrain - 02 Haziran, 2017, 19:34:51
Jack Kirby'nin çizimleri manyak iyi. Şu detaya bak :o

Dostum şu iletide küçük bir tıraşlama yapmak durumunda kaldım, bilgine...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...