Silver Surfer: Ağıt - Çizgi Düşler

Başlatan dean, 15 Aralık, 2016, 16:17:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Nightrain

Güzel seçim. Şiddetle tavsiye ediyorum.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Animvader

Ne desem ki şu kitap hakkında, kesinlikle alın okuyun, kitaplığınızın baş köşesine bir yere koyun.Gerek konusuyla, gerek sonuyla olsun beni duygulandıran nadir kitaplardandır.

doktor1881

Silver surfer gençliğimde en çok sevdiğim çizgiroman idi

panthei

Yılın hikayesi olabilir bence. Cidden çok iyi. Türkçe'ye çevrilmesi bir kazançtır.

hasanmahmut

Bundan sonraki planları ne acaba? Silver Surfer serisine girerler mi yoksa tek cilt yayınlamış olup bırakırlar mı?

ghostrider

Çok güzel bir çizgi romandır.Severek okumuştum zamanında bunun gibi eserlerin devamı gelirse güzel olur.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

Tuco Ramirez

Bu kitap Silver Surfer'in hangi volüme, hangi sayılarına denk geliyor. hangi yıllarda yayınlanmış. Klasik seri mi güncel seri mi. Önceki yayınlanan klasik seri (iki ciltti sanırım) ile bağlantısı var mı?
Çıktı mı çıkacak mı? fiyatı ne kadar olacak, kaç sayfa olacak...

lemazmatik

Alıntı yapılan: Tuco Ramirez - 15 Aralık, 2016, 22:22:36
Bu kitap Silver Surfer'in hangi volüme, hangi sayılarına denk geliyor. hangi yıllarda yayınlanmış. Klasik seri mi güncel seri mi. Önceki yayınlanan klasik seri (iki ciltti sanırım) ile bağlantısı var mı?
Çıktı mı çıkacak mı? fiyatı ne kadar olacak, kaç sayfa olacak...

Silver Surfer: Requiem 2007 yılında yayınlanan bir mini seri. Klasik seriyle pek bağlantılı sayılmaz. Daha çok alternatif hikaye gibi.

Nemo

Peki Gerekli'den cikan Silver Surfer kitabindaki maceralar Volume 1'deki maceralar mi arkadaslar? Volume 1'in tamami mi yayinlanmis oldu ulkemizde? Ve Agit'i cok merak ettim.
Özel Alfa Ajanı

memospinoz

Alıntı yapılan: Nemo - 16 Aralık, 2016, 12:48:07
Peki Gerekli'den cikan Silver Surfer kitabindaki maceralar Volume 1'deki maceralar mi arkadaslar? Volume 1'in tamami mi yayinlanmis oldu ulkemizde? Ve Agit'i cok merak ettim.

Vol. 1, Silver Surfer #1-18 ve Fantastic Four Annual #5 sayılarından oluşuyor. Türkçe 1 ve 2. cildi inceledim ve Silver Surfer 1-18 var ama Fantastic Four yıllık sayıyı göremedim. Buna göre yaklaşık olarak Vol. 1 yayınlanmış diyebiliriz sanırım.

Vol. 2'deyse Silver Surfer Volume 2 #1, Silver Surfer Volume 3 #1-18, Silver Surfer Annual #1 ve Marvel Fanfare #51 sayıları bulunmakta. Zaten hepsi bu kadar, keşke Vol. 2 de yayınlansaydı. Sonra zaten Epic Collection serisi başladı.

yalcinerol345

John BUSCEMA sonrası Conan çizimleri beni hayal kırıklığına uğrattığından korkarak aldım.Çizimler güzel,hikaye de.Gümüş KAYAKÇI'nın hangi serisi yayınlanırsa yayınlansın, kütüphanede bu cildi en sona koyacağım.Mükemmel bir final.

sulkesen

çizimler harika esad ribic'i daha önce thor kankardeşler ve wolverine kapaklarından tanıyoruz harika bir ressam konu da idare eder yani huhakkak alınması gereken bir kitap

memospinoz

Norrin Radd, sayısız yıllar boyunca galakside süzülerek yıldızlar arasındaki bilinmezlikte keşifler yaptı, medeniyetlerin yükselişine ve çöküşüne tanıklık etti.

Şimdiyse, Reed Richards'ın yardımını istemek için geldiği Dünya'yı ziyaretinin ardından, sevgili eşini ve halkını son bir kez görme umuduyla yuvası Zenn-La'ya doğru son bir yolculuğa çıkıyor. Silver Surfer şimdiye dek yolunun düşmediği o dönüm noktasına varıyor ve serüveni başladığı yerde sona eriyor...

Esad Ribic'in muhteşem çizimleriyle birleşerek şaşırtıcı ölçüde dokunaklı ve duygusal bir hikâye sunan Silver Surfer: Ağıt, belki de Marvel tarihindeki belki de en iyi kozmik süper-kahraman öyküsü!

Sayfa Sayısı: 104
Etiket Fiyatı: 26 TL

yunusmeyra

Alıntı yapılan: Nightrain - 15 Aralık, 2016, 16:19:26
Güzel seçim. Şiddetle tavsiye ediyorum.
Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 08 Ocak, 2017, 15:23:57
John BUSCEMA sonrası Conan çizimleri beni hayal kırıklığına uğrattığından korkarak aldım.Çizimler güzel,hikaye de.Gümüş KAYAKÇI'nın hangi serisi yayınlanırsa yayınlansın, kütüphanede bu cildi en sona koyacağım.Mükemmel bir final.
silver surfer`ı, hele bizde yayınlanan buscema`lı vol.1`i beğenenler için tek kitaplık bir alternatif öneri: "judgement day" (1988) , zamanında marvel graphic novel serisinde çıkmış bir çalışma ("yayınlansa ne güzel olur" serisinden  ;) )

farklı olsun,mini seri olsun (zamanında marvel-epic serisinden 2 sayı çıkmış),okuduğumda "havamda" olsun diyenler ve moebius(blueberry`nin çizeri "jean giraud" ) ve stan lee beraber "ne yapmış?" merak edenler için gelsin: " silver surfer: parable" ( ("yayınlansa ne güzel olur serisinden")

not: önerdiğim iki yayında 1988 yılında yayınlanmış  :o o yıl benim yaşımda olanlar büyük ihtimal üniversite sınavlarına giriyordu...tam da o yıllarda ,Ali Recan`ın yönetiminde, "marvel yayınları"ndan çıkan "silver surfer" vol.1`e ait (gerekli`nin de harika bir  şekilde yayınladığı) maceraları okumuştuk  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR