Uncanny Avengers (2017) - Gerekli Şeyler

Başlatan dean, 20 Şubat, 2017, 13:42:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Deadpool gizli bir görevde Avengers üyeliğini riske atıyor! Cable ile Steve Rogers karşı karşıya gelince takımın geleceği tehlikeye giriyor! Ve ekibin mutantları, kardeşlerini öldüren Terrigen sislerine karşı bir tedavi bulmak için habersiz bir maceraya atılıyorlar! Fakat Captain America'nın şok edici kararı her şeyi toptan değiştirecek. Ardından Hand, inanılmaz "ölü" bir kahramanın naaşını ele geçirince devasa bir hortlak sorunu baş gösteriyor! Peki bu yeni dram neden Doctor Voodoo için bu kadar kişisel? Birlik Ekibi'nden geriye ne kaldıysa o da çok uzun ömürlü olamayacak. Red skull saldırmak için planlarını yaparak sinsi sinsi bu anı bekliyordu. Artık beklemesine gerek yok!

Sayfa Sayısı: 112
Etiket Fiyatı: 29 TL

dean

Ultron ve Hand'le Yapılan Zorlayıcı Savaşlardan sonra Red Skull olabilecek en uygunsuz anda saldırıyor! Skull'ın tuzağı harekete geçtiğinde Avengers Malikanesi bir korku evine dönüşüyor! Avengers üyeleri en büyük korkuları ve geçmiş başarısızlıklarının işkencesi altındayken Red Skull'ın ölümcül tuzağından kurtulmak için neleri feda etmek zorunda kalacaklar? Rogue büyük bir kumar oynuyor! Deadpool birkaç dosttan yardım alıyor! Ve ekip üyelerinden biri için ışıklar sönüyor! Charles Xavier'ın telepatik beyninin nihai kaderi açığa çıkarken bu savaşı herkes ayakta sonlandıramayacak! Peki hangi klasik Avenger geri dönüyor?

Sayfa Sayısı: 136
  Etiket Fiyatı: 30 TL

memospinoz

Wanda Maximoff nihayet Avengers'a geri döndü.

Ama bundan herkes memnun değil. Scarlet Witch'in gelişi takımı ortadan ikiye mi bölecek? Ve Birlik Ekibi grup uyumu ile ilgili bu zorlukla mücadele ederken eski bir düşman olabilecek en kötü anda dönecek! Kahramanlarımızın hayatları dostlar ve düşmanlar tarafından alt üst edilecek! Daha sonra Dünya'nın en kudretli arkadaşlarından ikisi nihayet birbirilerine kavuşacaklar! Konu süper kahramanlık olunca Beast ile Wonder Man görülecek her şeyi görüp yapılacak her şeyi yaptılar. Hatta tişörtleri bile var. Peki Hank'le Simon birkaç bira içtiklerinde ne olacak? Juggernaut partiyi basacak desek? İyilik, sağlık, aşk ve kayıplar var... peki Birlik Ekibi şimdi ne yapacak?

Sayfa Sayısı: 112
Etiket Fiyatı: 36 TL

Nightrain

Bu seri de tamamlandı. Sırada, Avengers: No Surrender ve Avengers: No Road Home ciltleri var. Nor Surrender'i tek cilt olarak basacaklarını söylemişlerdi. Bu ay çıkartmayı düşünüyorlarmış.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hennessy

Alıntı yapılan: Nightrain - 14 Mayıs, 2019, 14:12:28
Bu seri de tamamlandı. Sırada, Avengers: No Surrender ve Avengers: No Road Home ciltleri var. Nor Surrender'i tek cilt olarak basacaklarını söylemişlerdi. Bu ay çıkartmayı düşünüyorlarmış.

Avengers: No Road Home merakla bekliyorum...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

Alıntı yapılan: hennessy - 14 Mayıs, 2019, 21:27:16
Avengers: No Road Home merakla bekliyorum...

No Road Home'dan önce sanırım Jason Aaron'un yazdığı güncel Avengers serisi var ama kaçıncı cilde kadar okunacak onu bilmiyorum. Şu, No Surrender bir çıksın da, yavaş yavaş okuma listesi şekillenir elbet.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"