All-New, All-Different Avengers - Gerekli Şeyler

Başlatan dean, 15 Aralık, 2016, 18:18:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

GeekOzi

Darısı JBC ve Arkabahçe'nin başını. Secret Wars'tan sonra Superior Iron Man çıkmalıydı...

memospinoz

Dünya'nın En Kudretli Kahramanları — Captain America, Thor, Vision ve Iron Man ayrı hayatlar sürüyorlar ve hiçbir ekibe bağlı değiller. Ama yıldızların ötesinden gelen bir tehdit dünyamızı hedef aldığında yeniden bir araya gelmek zorunda kalacaklar - üstelik yanlarında Avengers'ı daha önce hiç olmadığı kadar canlandıracak bir grup genç maceracıyla beraber!

Büyüklerin arasına hoş geldiniz Nova, Ms. Marvel ve Miles "Spider-Man" Morales! Ama Warbringer bu adı neden aldığını layıkıyla kanıtlarken, bu yeni Avengers farklılıklarını aşmakta zorluk çekecek.

Hatta aralarından birinin üyeliği oldukça kısa sürebilir ama iki kişinin özelikle iyi anlaştığı kesin!

Sayfa Sayısı: 168
Etiket Fiyatı: 29 TL

hennessy

Genç Avengers'lerin eklendiği takım Ms.Marvel gibi. Aksiyon zirvede olduğu benim beğendiğim bir hikaye olmuş.

Çizimlerde sırıtmıyor. Genç Avengers'ler de fena değil.

Dişi Thor yaptıkları güzel :)

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

memospinoz

nicholaihel

Bu detaylı okuma tablolarını gördükçe çıldırıyorum, iyi ki girmemişim bu serilere diyorum. Akademik okuma yaparım ya bununla uğraşacağıma :) :) :)

Nemo

Ben de  emekli olduktan sonra, tum kitaplarimi tekrar okuyacagim zaman bu siraya gore okuyacagim :)
Özel Alfa Ajanı

darbove

sarı listeyi bitirdim. şimdi attığınız listede axisteyim. Bu siyah listenin konusu acayip güzel geldi. Sadece bir kaç ciltteki fasikülleri bitse de gitsek tarzında okudum. :D
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

hennessy

Imhuman serisini okuyorum onun dışında hepsini okudum....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

memospinoz

Captain America, Iron Man, Thor, Vision, Spider-Man, Ms. Marvel ve Nova birlikte All-new, All-Different Avengers'i oluşturdu - peki adlarını ekibin müthiş tarihinde bir dipnot olmaktan öteye taşıyacak kadar süreyle bir arada kalabilecekler mi? Belki de Standoff'un etkisiyle Uncanny Avengers'la karşı karşıya gelince kalamazlar. En kudretli Avengers ekibi hangisi olacak? Pleasant Hill'in gizemleri derinleşince her şey daha da kötüye gidecek! Ekip, daha sonra Nova'ya galaksilerarası bir görevde eşik edecek ve kendilerini uzaydaki bir esir kampında bulacaklar! Ayrıca: Avengers eski bir adı kullanan yeni biriyle yüzleşmek zorunda kalacak - hem de ekip ilk kurulduğunda orada olan biriyle. All-Different Wasp kim? Ve dost mu düşman mı?

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 144
Etiket Fiyatı: 29 TL

İdrava

Arkadaşlar bu serideki örümce peter parker'mı miles morales'mi?

dean

dean

İdrava