All-New, All-Different Avengers - Gerekli Şeyler

Başlatan dean, 15 Aralık, 2016, 18:18:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

İç savaş 2 all new, all-different avengers'i sallıyor!

Vision, tartışmada doğru tarafı mı seçti? - Öyle yaptığını düşündüğü kesin ve azmi, onu
Dünya'nın en büyük kötülerinden birini avlamak için zamanda yolculuğa çıkaracak! All-New Wasp, sadakat duyduğu şeylerin savaş yüzünden parçalanmasına şahit olacak - ve kendisine rehberlik edecek şeyi, en umulmadık yerde arayacak! Thor da çekici Mjolnir'i kullandığı kısa süre içinde kozmik kaosa şahit oldu - ama insan yanı, bu son çekişmenin sonuçlarını nasıl karşılayacak? Ayrıca: bunu istediniz, bunu beklediniz - ve şimdi istediğinizi alacaksınız! Hiçbir Avengers üyesi... internetteki hayran hikâyelerinden kaçamaz!

Sayfa Sayısı: 112
Etiket Fiyatı: 29 TL

NIC

İç savaş 2 cildinin çizimlerini hiç beğenmedim hatta son bölümdeki çizimler kızıma aldığım my little pony kitaplarından farksızdı.Hikayenin tutarlılığı için bu şekilde çizilsede okuma zevkini çok düşürüyor malesef

Nightrain

Marvel bu çizimlere nasıl onay veriyor anlamak güç.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

darbove

gayet eğlenceli görünüyor :D okuma fırsatım olursa düzgün bir yorum daha yaparım.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

ferzan

Bu serinin tamamlanmış olduğunu ve orijinal yayınındaki tüm sayıların bu üç ciltte toplandığını fark ettiğim gibi okumaya koyuldum bugün...

Esrarengiz ve merak uyandırıcı bir başlangıç yaptı, devamında karakterlere adapte olmakta olağan bir aksama yaşadım ama sonra herşey yerli yerine oturdu...Henüz yeni örümcek serisini okumadığımdan Miles Morales ile ilk kez bu seride tanışmış oldum...Daha evvelden Arka Bahçe 'den çıkan solo serisiyle tanıyıp devam etmeme kararı aldığım Ms. Marvel 'ı ise ekip bünyesinde daha kabul edilebilir ve sempatik buldum...Sam WilsonCaptain Amerika olarak çok beğendiğimi fark ettim ve dişi Thor ile ilk kez bu seri ile olan tanışıklığım sonucu şiddetle dişi Thor okumak isteğimle kala kaldım...Marmara, henüz başladığı God of Thunder serisinin ardından yine Jason Aaron 'ın kaleme aldığı ve Jane Foster 'ın başrolde olduğu her iki Thor serisini de yayınlar umarım...

Benim için güzel başlayan, devamında yer yer nötr kaldığım ama totalde okuduğuma pişman olmadığım ve beğendiğim bir seri oldu...Hemen ardından başlamış olduğum İç Savaş II için de güzel bir arka plan oluşturmuş oldu...Bu kez listelenen okuma sırasına göre gitmedim ama artık Avengers : Açmaz cildi ile Uncanny Avengers ve Uncanny Inhumans ciltlerini daha sonra okuyacağım...Uncanny 'lerin tamamlanmasını bekleyeceğim...

Birkaç ileti önce paylaşılan çizimlere gelirsek...Önyargılardan arınabilir henüz okumamış dostlar, zira tamamı üç ciltte toplanan tamamlanmış #0 ile #15 arası sayılara dahil değil, son ciltte yer alan Annual #1 'e ait o çizimler ve her ne kadar Annual #1 'deki hikaye bana fazlasıyla mıymıy gelse de içeriğin atmosferini destekleyen çizimler...Hikayenin kendisinin değil, hikayede geçen alternatif bir kurgunun karakter bazında ciddiyetsiz hayal edilmesinden mütevellit görsele dökülen isabetli bir tercih...Yoksa Marvel, elbette serinin kaderini bir yerde bu tarz çizimlere bırakmıyor...Ben Annual #1 'in başını okuduktan sonra #15 'teki sonucun üzerine bir şey inşaa etmediğini düşündüğümden gerisini okumadım ama bu seriler genellikle normal sayılar harici Annual sayılarıyla da bütün olduğu için ciltte yer almasından memnuniyet duydum...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

eyoruk

Uncanny,Açmaz,Zincir All New hikayeleri ..Bunları almayı ve okumayı düşünmüyorum açıkcası.Pek hoşuma gitmedi çizimler.Hem de hiç bir sayısını almadım ekstra masraf çıkacak bu devirde.
Yukarıdaki okuma sıralarında sarı listeyi aldım sayılır artık,İnfinıty okuma sırası geliyor sonrasında da Marvel Now listesinde sadece orta sıradakileri ve X-Men 1-2 sayılarını almayı ve okumayı planlıyorum. Inhuman sayılarına da girmeyeceğim.Umarım kopukluk yaşamam.