Şunu İsterim, Bunu İsterim Köşesi...

Başlatan s.b, 06 Kasım, 2009, 17:12:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Aslinda dogru diyorsun Kagan. Ama bizi Hasim Bey alistirdi. Kolay degil çr de "seri tamamlayan yayinevi" olmak. Benim gibi her çr okuru Hasim Beye güvenir ve umut eder.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

ahmi

merhaba lami bey ben urfadan sevket, urfali degilim ama on yildir urfada yasiyorum etkinliklerinize katilmak isterim fakat malesef uzaktayim ama bizim grubun önderi olan hasan emrederse elimden geleni  yaparim
senin urfa ile izlenimlerini bilmiyorum fakat ben sevdim diyebilirim eskiler son yirmi yilda çok degistigini söylüyorlar eskiden daha güzelmis buralardan özlemini çektigin birsey olursa emriniz olur kendinize iyi bakin
iyi çalismalar

hanac

Geçen yil açtigimiz bu basligi yeniden okudum, bazi arkadaslarin istekleri gerçeklesmis ya da gerçeklesecek.

Ne mutlu onlara ...

Alıntı yapılan: pizagor - 06 Kasım, 2009, 20:41:25
Yabanci kontenjanindan da Brendon...

Istedigin olacak Özgür (1001 Roman)

Alıntı yapılan: Kagan - 08 Kasım, 2009, 18:34:28
Düzenli olarak, güzel bir edisyonla basilan Conan...

Istedigin olmus Kagan (Marmara Çizgi)

Alıntı yapılan: Lami Tiryaki - 09 Kasım, 2009, 09:55:07
Çizgi romanimizin yüz aki Tarkan'imizin renkli adam gibi bir baskiyla arsiv dizisinin basilmasini isterim.

Istedigin olmus Lami (Turkuvaz Kitap)

Alıntı yapılan: Lami Tiryaki - 09 Kasım, 2009, 09:55:07
Çizgi Roman doplantilarinin yeniden baslamasini isterim. -

bkz. http://www.altinmadalyon.com/smf/index.php/topic,1844.0.html

Alıntı yapılan: AzAzEL - 09 Kasım, 2009, 10:20:03
Su anda Amerika'da devam eden Red Sonja serisinin devam etmesini

Istedigin olmus Resat (Marmara Çizgi)

Alıntı yapılan: gamlibaykus - 07 Mayıs, 2010, 11:31:19
Birçok kahramanin bir arada oldugu maceralari her zaman sevmisimdir (Iç Savas' i begendim mesela) Bu sebeple Avengers okumak çok isterdim...

Istedigin olacak Ekrem - New Avengers (Gerekli Seyler)

Alıntı yapılan: pizagor - 12 Mayıs, 2010, 08:35:47
32 sayfa haftalik kronolojik RENKSIZ Kizilmaske ve Mandrake yayinlanmasini isterim...

32 sayfa degil ama istedigin olacak Özgür (Demirbas)

gamlıbaykuş

Sevgili hanac, bunun üzerine sunu isterim bunu  isterim isine yeniden baslayalim. Baksana çogu istegimiz olmus. Ben simdide Thor, Captain America (Essential olarak) ve Rom istiyorum. Hadi bakalim hayirlisi...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hanac

Thor ve Captain America'yi bende çok çok çok istiyorum.

Seneye filmleride geliyor, biri el atar belki.

tommikser

Ben Fantastik Dörtlü'yü istiyorum.Taaaa alfadan baslayarak.Dün Gerekli Seyler Wolverine geldi acaip begendim.Öyle bisey olsa keske...Demir Adam ilk sayilar da olabilir

Tarkan Kurt

Geçenlerde elime iki TOLGA fasikülü geçti. Abdullah TURHAN'in bu muhtesem eserinin 1970 lerde basilmis  fasiküllerini inceledigimde açikçasi çizimlerin Karaoglan'dan da Tarkan'dan da daha iyi oldugunu düsündüm. Insallah bir yayinevi de TOLGA'yi basmayi akil eder.

ErenKoyunoglu

Ben de Mandrake'yi istiyorum, hem Phil Davis çizimli eski yayinlari (ki 1001 roman disinda saniyorum yayinlanmadi) hem de Fred Frederics çizimli sonraki yayinlari.
Çok mu zor istedim :)

s.b

Haydi Ilhan Abi simdi su çizgi roman furyasinda tam sirasi. Patlat söyle 4-5 ciltte sevinelim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

pizagor

Planlanan ve/veya gerçeklesen bu yayin bollugunda, hala sunu bunu isteyen var mi, yayinlanacak birsey kaldi mi! :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

alan ford

Alıntı yapılan: pizagor - 26 Ekim, 2010, 13:03:56
Planlanan ve/veya gerçeklesen bu yayin bollugunda, hala sunu bunu isteyen var mi, yayinlanacak birsey kaldi mi! :)

Çok çok. Kaptan Venüs'ün tekrar düzgün bir edisyonla  yayimlanmasini. Nick'ime isim babaligi yapan Alan Ford'u.Rodeo Strip'te agzimiza bir parmak bal çalip birakan Perg Efsaneleri'ni.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

V

Tabiki dostum.Batman'i israrla istemeye devam
ediyoruz.Eminim ki DC'e telif
ücretlerini Marvel gibi çekecektir..
"İstemem,eksik olsun.."

Tarkan Kurt

Piyasa o kadar çok yayinla doldu ki su anda belki batman ve hardcover kapakli, renkli,büyük boy,  kuse baskili  koleksiyonluk bir Karaoglan disinda yayin beklentim yok.

rumar80

Batman'i MUTLAKA isterim
  Söyle güzel bir frankofon cilt isterim (Blueberry'nin devamini, Bernard Prince, Luc Orient vs.)
  Demek ki insanoglunun gözü gerçekten doymuyor. ;) :D

yalcinerol345

(Blueberry'nin devamini, Bernard Prince, Luc Orient vs.

imzami atarim