Adam Wild - Çizgi Düşler

Başlatan Nightrain, 23 Aralık, 2016, 11:20:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nemo

Telif hakki alindigi icin basildi diye duymustum ben. Kadikoy dedikodularinin yalancisiyim :(
Özel Alfa Ajanı

haysal

İkinci kitabın telifi tamam ve malzemeleri bende. bu yıl içerisinde yayınlanacak inşallah. Hem de basılmasını istediğimiz için mecburiyetten değil yani.

seastar1000

Oyle boyle olmeden Ken Parker in sonunu gorduk Rodeo ya tekrar tesekkurler buradan
Demek ki enseyi karartmadan saglikli yiyecekler yiyip stresden uzak durup Allah omur verirse bu  ve diger serilerinde sonunu goruruz isallah diyelim

Nemo

Tesekurler Haysal. Sevindik bu habere.
Peki ya Nathan Never?
Özel Alfa Ajanı

çizgidüşler

Alfa Ajansı 6 basıldı ve dağıtıldı, yeni Nathan sayısı hazır. Ama arada biraz süre olması açısından sanırım Eylül 2017 de basılır.

OZAN BALIM

Adam Wild kesinlikle basılmalı ve satın alınmalı...

hanac

İlk cildi beğendim, devamı çıkarsa alırım.

deniz240

Mister No ile benzer karakterler. Mister No'nun Afrika'da geçen maceraları gibi. Ben beğendim devamı çıkarsa alırım.

haysat

Benim de büyük bir keyif alarak okuduğum ve devamını beklediğim bir seri.
Telif ücreti ödendiği için  yayinlanan bir kitap,devamı ne olur bilinmez.
Nedense Tommiks,Teksas,Zagor,Teks ve benzeri cizgi roman kalıplarından çıkamıyoruz.
Durum öyle olunca da yeni çıkan yayinlar malesef satmıyor.
O yüzdendir ki Adam Wild'in akibeti ne olur bilinmez...

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

memospinoz

Serüvenlerin ve serüvencilerin çağı geri dönüyor ...

Kara Afrika'nın artık yeni bir kahramanı var... hem de yabani ve özgür...

Büyük kâşif David Livingstone, Tanganyika gölünün yakınlarında yer alan küçük Ujiji köyünü bir zamanlar köle tüccarlarının elinden kurtarmış ve kendi keşif yolculukları için bir üs haline getirmişti. Bu olayın yaşanmasının yirmi yıl sonrasında Adam Wild kendisini kiralayan Kont Narciso Molfetta'yı bu köye getirir ve onun büyük kâşif hakkındaki bazı gerçekleri öğrenmesini sağlar. Orada Livingstone'un gizli bir günlüğüne ulaşırlar, ama işler hiç de kahramanımızın düşündüğü gibi gitmeyecektir...

Kendi türünün son örnekleri arasında olan bir yaratık acımasız köle tüccarlarının eline düşmüştür. Yarı insan yarı maymun olan bu yaratığın ölümcül kaderi artık neredeyse belli olmuştu: Bir hayvan gibi satılarak sirklerde yaşamak...

Livingstone'un izinden ilerlemeye devam eden kahramanlarımızsa bu zavallı yaratığa yardım edebilmek için çok tehlikeli bir maceraya gözü kapalı atlayacaklardı elbette...

Sayfa Sayısı: 192
Etiket Fiyatı: 24 TL

seastar1000

Okudum ama zor oldu ilk sayının üzerinden bir yıldan fazla geçmiş kim kimdir diye eski sayıyı bir kez daha okudum
Bu kadar güzel bir kitap satmıyorsa artık fumetti bitmiş namazı kılınmış üstüne toprak atılmış demektir diyorum

ferzan

Sessiz sedasız çıkmış Lukas ile beraber, Nadir 'i kolaçan etmesem haberim olmayacaktı...

https://www.nadirkitap.com/adam-wild-cilt-3-ucuncu-ay-gianfranco-manfredi-kitap15260471.html
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

hanac

seastar1000

Nihayet dün alabildim vakit de buldum okudum
Ne yazık ki hiç beğenmedim bu sayıyı hem çizimler karanlık geldi hem de konular
Bu kadar uzun bekleme sonrası herhalde beklentiler de büyüyor
Neyse yeni sayı olur mu olursa ne zaman olur muhabbetine dönelim biz gene😂😂😂😂

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN