Ken Parker "Kahramanlar Diyarı"

Başlatan NIC, 30 Mayıs, 2019, 11:06:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Zeljko

Ellerine sağlık NIC çok güzel bir yazı olmuş,teşekkür ediyorum.Bu tarz yazılarını umarım daha çok görürüz
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

hanac

Alıntı yapılan: Zeljko - 12 Şubat, 2022, 23:27:25
Ellerine sağlık NIC çok güzel bir yazı olmuş, teşekkür ediyorum. Bu tarz yazılarını umarım daha çok görürüz

Ne yazık ki NIC dostumuz 26 Haziran 2021 den beri foruma girmemiş.  :'(

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 13 Şubat, 2022, 19:59:39
Ne yazık ki NIC dostumuz 26 Haziran 2021 den beri foruma girmemiş.  :'(

Hasan bence kaybolan üyeler için Kayıp Aranıyor başlığı açalım o üyeyi tanıyan biri belki ona haber verir de geri döndürürüz .

hanac

Alıntı yapılan: DAMPYR - 13 Şubat, 2022, 20:20:43
Hasan bence kaybolan üyeler için Kayıp Aranıyor başlığı açalım o üyeyi tanıyan biri belki ona haber verir de geri döndürürüz .

Böyle bir başlığımız zaten var Dampyr aka Yahya.

http://altinmadalyon.com/altin/uyeler/kayip-uyeler-6762/

Zeljko

Alıntı yapılan: Tuco Ramirez - 30 Mayıs, 2019, 13:06:54
3 yıl sonra aynı hızda yayınlanırsa😀
Harika bir tahminde bulunmuşsunuz sayın Tuco Ramirez

Zeljko

Kinowa59

Ken Parker özel seri No 18 bugün bana ulaştı. Dostlar aklınızda bulunsun. PTT kargo çok ucuz ve temiz bir şekilde kargoyu teslim ediyor. Kitabı henüz okumadım. Şöyle bir karıştırdım, Ken Parker içeriği ve senaryosuyla alışılagelmiş çizgi romanların dışında bir eser. Bu sayının arka iç sayfasına baktığımda 1930_ 40_ 50_60 yıllarının Dünya sinema tarihinin en parlak oyuncularını gördüm. Küçük bir örnek, Orson Welles. 1930 yıllarında bir radyo programında " Mars'lılar Dünyayı işgal ediyor" demesiyle yüzbinlerce insanı ABD'DE sokağa dökmüştür, efsanevi Yurttaş Kane. Gene aynı sayfada, Western filmlerinin büyük yapımcısı John Ford'u görüyoruz. John Ford'un olduğu yerde, gelmiş geçmiş en büyük kowboy John Wayne olmadan olmaz. Ya birkaç gün önce değindiğim gangster rollerinin bir numarası Humphrey bogart, o'da var. Peter sellers' ide gördüm. Ya 1930 yıllarının sarışın afet-i devrani Mae West, vallahi o'da var. Evden acil olarak çıktığım için diğerlerini pek göremedim, ama inanınız dostlar, bu zamana kadar okuduğumuz Ken Parker maceralarının tamamen dışında, okuyucuyu şaşırtacak, hemde mutlu edecek bir başyapıt biz Ken Parker tutkunlarını bekliyor.