Kizilmaske - Marsik

Başlatan AzAzEL, 09 Kasım, 2009, 10:42:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

AzAzEL

Merhabalar Kizilmaske de nihayet çikartildi Yalvaç Ural tarafindan ama ne yazikki :( edisyon rezalet ötesi ilk defa görsem nefret ederdim nasil bir çizgi roman diye. Kareler saçma sapan bir

sekilde büyütülmüs, görmek için büyüteç kullanmak icap ediyor. Ama sevenleri için de bu yoklukta kötü bir alternatif. Sevgilerimle.

darkwood

Dün özellikle Kizilmaskeyi incelemek üzere sahaf bir arkadasimin dükkanina gittim. Marsik yayinlarinin çikardigi Kizilmaskeyi inceledim, gerçekten resim karalerini sanki fotokopiyle büyütmüsler veya paintle kösesinden resimleri çekip büyütülmüs gibi çok kötübir hale getirip yayinlamislar. Adeta çamur gibi bir baski yapmislar tam anlamiyla rezalet. Büyütmeden kaynaklanan resimlerdeki çizgiler kesik kesik olmus, eski siyah beyaz baskili gazetelerdeki gibi kararmalar ve siyahliklar mevcut gerçekten çok kötü. Birde utanmadan 25 tl.fiyat koymuslar kime satacaklarsa. Bu sekilde kimsenin bu kitaplari okuyacagini, okuyupta bir zevk alacagini zannetmiyorum.
Mandrakeye yapilan elestirilerden ders alip insan  yaptigi ise biraz özen göstermezmi, hayatlarinda hiç çizgiroman okumamislar sanki.
Lal, Oglak, Hozcomics, Parantez, Rodeo, Arkabahçe v.s. yayinevlerinin bastigi kitaplaridami hiç incelememisler. Bunca zaman güzel bir sey çikar diye bekleyip böyle bir seyi karsisinda görünce insanin hevesi kursaginda kaliyor. Bu çizgiromanlari okuyanlar, bunlara hiç elestiri yollamiyormu? Kitaplar ellerinde kalinca belki kendilerini düzeltirler.
Arkadaslardan ricam yayinevine mesaj yazip elestirilerini yapsinlar, hiç olmazsa Gordon'u kurtaralim.
Iste meil adresleri: E-mail: info@marsikyayincilik.com
Simdi Hoz'un çikaracagi kitaplari daha bir hevesle bekliyoruz, insallah bunlarda güzel olur.
Darkwood Sakinleri..

AzAzEL

Ne yazikki bazi kitaplarin yayin haklari yanlis kisilerin elinde :(

ziqo

hanac

Bu yayınlar 2008, 2009 yıllarında çıkmıştı.

Yeni bir yayın olarak bakmayın.

Pulluk

Ne hayallerle alıp da hüsrana uğramıştım. Korsan baskıdan beter bir kaliteye sahip ne yazık ki..
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

aa

Resimlere baktım ve tabii ki almadım. Umarım yeni çıkacak olan Kızlmaske de aynı sorunu yaşamayız.
Esse Gesse Hayranı...

rumar80

Ben her üçünü de aldım (Dedektif Nik, Mandrake, Kızılmaske) Hepsinde de pişman oldum, ama eski dostları özlemek bazen insana hatalar yapabiliyor.
    Umarım yeni çıkacak yayınlar hayal kırıklığına uğratmaz