1- Fumetti En İyi Seri - 2016 En İyiler

Başlatan hanac, 02 Ocak, 2017, 13:46:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caretta

NIC Behzat bey siz ne diyorsunuz?Eyvah bir Teks tutkununu daha mı yitirdik ne?

NIC

Atilla abi teks tutkumun bitmesi söz konusu değil. 2016 da çıkan hikayelere binaen yorum yapıyorum. Umar abinin dedigi gibi yalnız teks klasik serisi olsaydı oyumu verirdim ama aylik yeni seri çok siradanlasti

NIC

Başka bir örnek vermem gerekirse pek dampyr okumam ama son iki kitaptaki 3 sayı mükemmeldi (renkli az hayal kırıklığı yarattı ama)

altay1944

NN  ve AA dedim ama kendim bile inanmadım...Mazi oldu garipler...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

köstebek

Teks ve Ken Parker dedim.
Aslında Nathan Never'ı ne yapacağımı uzun süre bilemedim, ama sonrasında onu kategoriler üstü npktaya çıkarıp biraz rahatladım.

Not: Adminlere not: Eğer Nathan ilk ikiye yakınlaşma gibi sürpriz bir hareket olursa haber versinler hemen oyumu ona aktarırım.

Not 2: Aslında bu tür sıkıntılar için iki aşamalı seçim sistemine geçmeli ve ilk dörde giren isimler arasından bir seçim daha yapmalıyız.. Adminlere duyurulur.  Zaten fumetticiler yaşlı adamlarız, vaktimiz bol, seçimlerimizi rahat rahat tekrar tekrar yaparız

yunusmeyra

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Nemo

Kostebek abey,

Bence oyunu Nathan'dan yana kullanmalisin!
( Bu ilk uyarimdir!!)
Özel Alfa Ajanı

köstebek

Uyarını dikkate alarak hemen oyumu değiştirdim ve Teks ile Nathan yaptım.

darkwood

Darkwood Sakinleri..

memospinoz

Bana uzun süredir ilk kez İtalyan tarzı çizgi roman aldıran Hikayeler ve Martin Mystere serilerini seçtim. Dampyr ve Dragonero'yu konuları itibarıyla merak etmekteyim ama alıp okumadım hiç.

guneseral

tenten

OZAN BALIM

En düzenli periyoddki yayınından dolayı oyum Dylan Dog'a. Başka yayınevinden yayınlanması olası değil. Tanrı Lal'i korusun huh!

kedidiro

Sadece mister no... Son kez mister no..

yunusmeyra

"cimcime" listeye alınacak mı ;)
ilk sayısı 2015 ikincisi 2016`da çıkmıştı yanılmıyorsam ve "marsık" devam edecekti
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR