3- Manga En İyi Seri - 2016 En İyiler

Başlatan hanac, 06 Ocak, 2017, 22:14:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Manga En İyi Seri 2016 adayları;

14 aday mevcut

Ajin, Berserk, Bleach, Çelik Simyacı, Naruto, One Piece, One Punch Man, Rosario + Vampire,

Suikast Sınıfı, Titana Saldırı, Tokyo Gul, Vampir Şövalye, Yalnız Kurt ve Yavrusu, Yedi Ölümcül Günah

Herkesin 2 oy hakkı vardır.

Ankete katılımlarınızı bekliyoruz.

Teşekkürler.

dean

Mrtekin

Sadece tek oy kullandım. O da tek takip ettiğim ve hastası olduğum manga; "Yalnız Kurt ve Yavrusu".
They drew first blood...

nocardia

One Punch Man ve Lone Wolf'a gitti oylarım.

Tuco Ramirez

rumar80

nicholaihel

Yarışmanın favorisi olacağı tahmin edilen :) Yalnız Kurt ve Yavrusu ile Tokyo Gul'u seçtim.

darbove

Berserk ve one punch man e bastım gitti :D
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

ferzan

Yalnız Kurt ve Yavrusu dedim her okumada bana hissettirdikleri için...Bir de Titana Saldırı dedim her okumada olmasa da bazı bazı beni fena sürükleyip elimden bırakmadığım için...

Berserk için çok büyük bir açılım olmadı diye düşünüyorum 2016'da...Yıl sonunda gelen 3. cilt ve ilk iki cildin tekrar basımları, uzun bir aradan sonra fazla birşey hissettirmedi bana...
    Ajin ve Tokyo Gul 'un her sayısını almama rağmen daha okuyamadım ama edindiğim izlenim kadarıyla bir Lone Wolf ve Titan kadar etkilemeyebilirdi beni diye düşünüyorum...Belki Titan'ın yerini alabilirlerdi, kim bilir...Ama Lone Wolf değişmez benim için...
    Full Metal Alchemist 'e niyetliydim aslında ama hala mesafeyle yaklaşıyorum...Belki bir gün set olarak alır okurum ama çok etkilenir miyim bilemiyorum...
    Diğerleri ise ne yazık ki ilgimi çekmedi hiçbir zaman..Belki çok büyük bir hata yapıyorumdur en azından birkaç tanesi için ama şimdilik uzak durmaya devam edeceğim...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

Kauss

Bleach ile yalnız kurt ve yavrusu dedim.

yunusmeyra

kızımın bütün seriyi tamamlamasına az kaldı ve  yavaşta  olsa bana da okutmaya başladığı bir seri "one piece" ,
manga`da tercihim bu sene de, "yalnız kurt ve yavrusu"
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

HacıGeraltEmmi

haysat

Yalnız Kurt ve Yavrusu
Titana Saldırı dedim.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

xmenac

peder clemente

Benim için Banko "Yalnız Kurt ve Yavrusu".