Captain America'nın Ölümü - Marmara Çizgi

Başlatan dean, 10 Ocak, 2017, 16:20:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Marmara Çizgi, facebook'ta çok yakında raflarda demiş.

dean

darbove

şimdi bu gelecek ciltle beraber türkiyede basılan modern(2000li yıllar) ciltler şu şekilde mi olacak;
Kaptan amerika kış askeri 1-2
Kaptan amerika kızıl tehdit
Kaptan amerika iç savaş
Kaptan amerikanın ölümü
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

dean

Alıntı yapılan: darbove - 16 Şubat, 2017, 14:04:19
şimdi bu gelecek ciltle beraber türkiyede basılan modern(2000li yıllar) ciltler şu şekilde mi olacak;
Kaptan amerika kış askeri 1-2
Kaptan amerika kızıl tehdit
Kaptan amerika iç savaş
Kaptan amerikanın ölümü

Doğru. Captain America'nın ölümü de üç cilt olarak yayınlanacak.

memospinoz

İç Savaş'ın son sayfalarından fırlayıp gelen bu hikaye, Ed Brubaker ve Steve Epting'in şimdiye kadar yarattığı en büyük Captain America hikayesi- ve bu hikaye, okuyucuları şaşkına çevirirken bütün Marvel Evreni'ni derinden sarsacak! İç Savaş'ın yankıları devam ederken Kış Askeri sonunda bir tarafı30,0 kendi tarafını seçiyor; ama Red Skull ve yardakçıları da perde arkasında boş durmuyor.

Bu ciltte Captain America #25-30 sayıları bir araya getirilmiştir.

Sayfa Sayısı: 152
Etiket Fiyatı: 30 TL

dean

Nightrain

Kış Askeri tekrar basılınca bu seriye başlayacağım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 19 Mayıs, 2017, 18:05:40
Kış Askeri tekrar basılınca bu seriye başlayacağım.

harikadır. En iyi Captain America run'ı.

hennessy

Bu adamın yazdığı hikayelere bir türlü ısınamasam da aldım, bu seriyi okuyacağım.

Ben de bir hata vardır büyük ihtimalle.... :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Kış Askerini çok beğenmiştim, bulursanız muhakkak okunmalı.  8)
Darkwood Sakinleri..

darbove

"Captain America'nın Ölümü Cilt 2 - Rüyaların Yükü çıktı!"

The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

memospinoz

Bu kahramanları ortak bir amaç için bir araya getirebilen kişi genellikle Steve Rogers'tı. Captain America'nın ölümünden sonra hepsi yeniden bir araya geldiler ve Steve'in rüyasını umarsızca yaşatmaya çalışıyorlar. Ancak Steve Rogers'ın rüyasının ölümü, Red Skull'ın çarpık amaçlarının yalnızca ilk adımı ve nihai amacı da Captain'ın ardından ülkesi Amerika'nın da öldüğünü görmek.

Skull'ın esas planı devreye girdiğinde ve Birleşik Devletler'i kaos sarmaya başladığında Skull'ın karşısında yalnızca bir adam olacak... Ama o adam bu göreve uygun mu?

Bu ciltte, Ed Brubaker'ın (Daredevil) yazdığı ve Steve Epting (Avengers), Butch Guice (Iron Man) ile Mike Perkins'in (Union Jack) resimlediği Captain America 31-36 bir araya getirilmiştir.

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 144

memospinoz

memospinoz

Seçimlere ady olanlardan memnun değil misiniz? Sağcıların da Solcuların da seçim döneminde verdikleri sözler sizi heyecanlandırmıyor, kendinizi güvende hissetmiyor ya da size ilham vermiyor mu ? Eh , sakın kormayın ! üçüncü Kanar aday oldu ve oyunuzu istiyor ! Ülkenin yeni siyasi partisinin başında karizmatik bir politikacı var ve destekçisi de evet , Captain America ! Doğru duydunuz ! Cap geri döndü ve tarafını seçti . Seçtiği tarafın arkasındaysa Red Skull - Amerika'yı satın alan adam var !

Ed Brubaker , " Captain America'nın Ölümü  "destanıyla Dünya'yı şpk etmişti hikayenin daha başında ünlü kahramanın suikasta kurban gitmesi , dünyanın her yerindeki gazetelerin manşetlerinde yer bulmuştu! Bu klasik Cep Hikayesi , şimdi de heyecanlı bir öykücüyle bütün açık kalan noktaları kapatıp Amerika bayrağını üstüne giyen adamın , tarihteki bütün dönemlerini bir araya getiriyor !

Sayfa Sayısı: 144