Captain America'nın Ölümü - Marmara Çizgi

Başlatan dean, 10 Ocak, 2017, 16:20:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mguney

İlk Cilt'i okudum buğün, çok güzeldi elinize sağlık, herşeyi özene bezene olmuş. Çeviriden Grafiklerine tam olarak özenilmiş. Umarım Kaptan'ın geri döndüğü sayıya kadar devam eder.

darbove

Kaptan amerikanın vol 5 kısmı bitirilecek mi? Yoksa başlandığında vol 6 yada vol 7 mi geçilecek?
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

eyoruk

Arkadaşlar bu seri sonrası hangi hikaye devam ediyor ?  Yani Steve öldü bunun etkilerini diğer karakterlere yansımalarını hangi hikayede görüyoruz ?

Bir de bir yorum okumuştum geçenlerde.Strange zamanı geri alarak bizim Rogers'i geri döndürmüş bir hikayede ?

dean

Alıntı yapılan: eyoruk - 05 Mayıs, 2018, 23:22:59
Arkadaşlar bu seri sonrası hangi hikaye devam ediyor ?  Yani Steve öldü bunun etkilerini diğer karakterlere yansımalarını hangi hikayede görüyoruz ?

Bu hikaye Captain America: The Man With No Face ve Captain America: Road to Reborn gibi maceralarla devam ediyor.

Alıntı yapılan: eyoruk - 05 Mayıs, 2018, 23:22:59
Bir de bir yorum okumuştum geçenlerde.Strange zamanı geri alarak bizim Rogers'i geri döndürmüş bir hikayede ?

Captain America'nın geri dönüş hikayesi ise Captain America: Reborn. Bu hikayede Doctor Strange yok.

eyoruk

Alıntı yapılan: dean - 06 Mayıs, 2018, 15:26:36
  Bu hikaye Captain America: The Man With No Face ve Captain America: Road to Reborn gibi maceralarla devam ediyor.

Captain America'nın geri dönüş hikayesi ise Captain America: Reborn. Bu hikayede Doctor Strange yok.

teşekkürler.Demek ki okuduğum detay doğru değilmiş.

hanac

3 cildi de okudum, gerçekten çok sürükleyici bir macera.

Alıntı yapılan: dean - 06 Mayıs, 2018, 15:26:36

Devam maceralarının da yayınlandığını görürüz inşallah.

ferzan

Kış Askeri ile başlayan, Kızıl Tehdit ve Captain America: İç Savaş ile devam eden ve Captain America 'nın Ölümü ciltleri ile sona erecek olan bu serinin bizde 42 fasikülü yayınlanmış oldu...Geriye kaldı 8 fasikül, bu da bir tam cilt yapıyor sanırım...Daha önce açıklandı mı bilmiyorum ama ben geç dahil olduğumdan, son cildin yayını ile ilgili Marmara Çizgi cephesindeki öngörü nedir diye soracaktım...

Bir aksilik olmazsa bu akşam üçüncü cildi okuyacağım...Ed Bruebaker mamülü Captain America 'ların bu kadar içine girip sürükleneceğimi sanmıyordum...Hele ki bu seriye ilk başladığım zaman (Kış Askeri 'nden itibaren) çok tat alamadığımı hatırlarsam, okurken ki modun ne denli önemli olduğunu bir kez daha idrak ettim...İkinci okumalar, ikinci şanslar her zaman harika sonuç veriyor...Tabi bunda geçen haftadan bu yana başladığım topyekün Marvel sıralı okumalarımın da etkisi var...Hiç hesapta yokken akıştaki boşluklardan ötürü (Avengers sarı liste) Cap 'in de hatırını sorup muazzam sonuç aldım...Bu seri kesinlikle sarı listeden ayrı düşünülemezmiş, onu anladım...

Dün, tüm pazar günümü bu seriye ayırdığım için memnunum...Son cildi bekleyenler arasında artık ben de varım...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

seastar1000

Marmara çizgi limitli kalın ciltli bir Kaptan Amerika çıkarmış Daha önce hiç okumadım hatta birkaç kitap kapağı dışında birtek sayfasına bile bakmadım Sorum şu ki alırsam okuyabılırmıyım 200 kusur tl yı gomeyım mı
Superman bıle okuyamıyan ucan adamlarım yada dığer garıplıklerın komık olduğunu dusunen ben nıye almak isterım bılemedım ama Berlın ın kalın cıltlısı ısmarlarken araya sıkıstırayım dıye uzmanlara sorayım dedım

dean

Öncesinde Captain America: Kış Askeri, Captain America: Kızıl Tehdit, Captain America: İç Savaş Tie-in cildi ve en önemlisi İç Savaş (Civil War) event macerasının okunması gerekiyor.

seastar1000

İdrava

dean

Alıntı yapılan: İdrava - 27 Mart, 2021, 15:06:49
İç savaş yeterli olmuyor mu?

Maalesef. Ed Brubaker'ın yazdığı bu dönemi komple deneyimlemek için Captain America ve Bucky arasındaki ilişkiyi ve yaratılan yeni statüko'yu tam manasıyla anlamak gerekiyor. O yüzden Kış Askeri cildi ile başlayan süreçten okumak elzem. Aksi halde ortasından herhangi bir kitaba başlamak gibi olur.

İdrava

Alıntı yapılan: dean - 27 Mart, 2021, 15:58:30
  Maalesef. Ed Brubaker'ın yazdığı bu dönemi komple deneyimlemek için Captain America ve Bucky arasındaki ilişkiyi ve yaratılan yeni statüko'yu tam manasıyla anlamak gerekiyor. O yüzden Kış Askeri cildi ile başlayan süreçten okumak elzem. Aksi halde ortasından herhangi bir kitaba başlamak gibi olur.
maalesef o ciltler artık bulunmuyor

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Hmm. Vay demek Marmara Çizgi baskıları da bitti. Bende Gerekli Şeyler baskısı var. Part 1 ve 2 şeklinde. Hem zaten ingilizce tpb versiyonları da var.