Uzumaki - Gerekli Şeyler (3 Cilt olarak tamamlandı)

Başlatan dean, 11 Ocak, 2017, 18:50:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Yayin evine facebook'tan mesaj atın. Olmadı Istanbul da tanıdığı olan rica etsin.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

gizmoo

Nightrain

yidar

Yayınevine yazdım. Maalesef ayrıcalık olmaz diye siteye koymuyorlar. Kısaca yardımcı olmadilar.

Nightrain

Alıntı yapılan: yidar - 18 Nisan, 2017, 22:30:45
Yayınevi ne yazdım . Maalesef ayrıcalık olmaz diye siteye koymuyorlar. Kısaca yardımcı olmadilar

Yok mu istanbul da tanıdığın? Izmir da kitap fuarina getireceklermis. Tanıdık varsa aldir hemen. Başka basmayacaklar çünkü.

yidar

İnancomic

Amazon'da indirimli 15 dolar olan şey bizde 75 tl hayat pahalılığini anlamak için en basitinden bir örnek ( şimdi baktım 12 dolar olmus )

Nightrain

Alıntı yapılan: İnancomic - 18 Nisan, 2017, 23:31:34
Amazon'da indirimli 15 dolar olan şey bizde 75 tl hayat pahalılığini anlamak için en basitinden bir örnek ( şimdi baktım 12 dolar olmus )

Adamlar komik komik rakamlara cok iyi kitaplar aliyor

memospinoz

Alıntı yapılan: İnancomic - 18 Nisan, 2017, 23:31:34

Uzumaki (3-in-1, Deluxe Edition)

Items:    TRY 49,55
Shipping & handling:    TRY 31,30
Total before tax:    TRY 80,85
Estimated tax to be collected:    TRY 0,00
Order total:    TRY 80,85

$7.98 - AmazonGlobal Standard Shipping (Tahmini Varış: Friday, May 12)-----En ucuzu bu-----

Ne değişti şimdi? Daha pahalıya geldi. Biliyorum, aslında demek istediğin kitabın asıl fiyatı. Ama bu da "gerçekler vs hayaller" gibi bir şey oldu. 27.99 $ etiket fiyatı 12.63 $'a düşmüş. Yani bugünün kuruyla yaklaşık 102.44 TL'den 46.23 TL'ye düşmüş. (Amazon kuru daha da yüksek hesaplıyor bkz: 49.55 demiş.)
Bu da şu anda indirim olduğundan dolayı. (23 Nisan World Book Day, ondan herhalde bilemedim.)

Nightrain

Alıntı yapılan: memospinoz - 19 Nisan, 2017, 08:46:25
Uzumaki (3-in-1, Deluxe Edition)

Items:    TRY 49,55
Shipping & handling:    TRY 31,30
Total before tax:    TRY 80,85
Estimated tax to be collected:    TRY 0,00
Order total:    TRY 80,85

$7.98 - AmazonGlobal Standard Shipping (Tahmini Varış: Friday, May 12)-----En ucuzu bu-----

Ne değişti şimdi? Daha pahalıya geldi. Biliyorum, aslında demek istediğin kitabın asıl fiyatı. Ama bu da "gerçekler vs hayaller" gibi bir şey oldu. 27.99 $ etiket fiyatı 12.63 $'a düşmüş. Yani bugünün kuruyla yaklaşık 102.44 TL'den 46.23 TL'ye düşmüş. (Amazon kuru daha da yüksek hesaplıyor bkz: 49.55 demiş.)
Bu da şu anda indirim olduğundan dolayı. (23 Nisan World Book Day, ondan herhalde bilemedim.)

Burada bahsedilen TR karşılığı değil yalnız. Adamların çerez parasına çizgi roman alması.

Nightrain

Hemen tükeneceğini bilseydim, 2-3 tane alıp, 150 TL'den okuturdum. ;D

yidar

Benim kitabımda kargoda bir tanidiğim mağzadan aldı

darbove

Ben de bugün sonunda almış bulundum.Cilt olarak söylemem gereken, öncelikle dış kapak bir harika geldi bana. Dış kapak Kadife selofan adında bir malzeme imiş hissiyatı pastel boya gibi. Dış kapak cidden insanda güzel bir his uyandırıyor. Onun dışında cilt olan 1,2,3te olan renkli sayfalar özel baskıda da mevcut. Hikayeyi okumak için özel baskının çıkmasını bekliyordum. Elimdeki Demir Adam 1.cildi bitirir bitirmez uzumakiyi okumaya başlayacağım. Okumayı bitirdikten sonra hikaye için bir kaç yorumum olacaktır.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

gizmoo

Alıntı yapılan: darbove - 20 Nisan, 2017, 19:45:42
Bende bugün sonunda almış bulundum.Cilt olarak söylemem gereken, öncelikle dış kapak bir harika geldi bana. Dış kapak Kadife selofan adında bir malzeme imiş hissiyatı pastel boya gibi. Dış kapak cidden insanda güzel bir his uyandırıyor. Onun dışında cilt olan 1,2,3te olan renkli sayfalar özel baskıda da mevcut. Hikayeyi okumak için özel baskının çıkmasını bekliyordum. Elimdeki Demir Adam 1.cildi bitirir bitirmez uzumakiyi okumaya başlayacağım. Okumayı bitirdikten sonra hikaye için bir kaç yorumum olacaktır.

Bahsetmiş olduğun dış kapaktaki o kadifemsi hissiyatı bende çok beğendim.

Nightrain

Kargom geldi! Paketin içinden Inhumanity fasikülü ve kitap ayraçları çıktı.

Uzumaki'nin baskısı çok güzel olmuş. Şömizin altındaki kapak kadifemsi bir dokuda. Okşayınca içim bir hoş oldu. ;D

Umarım satışlardan memnun kalırlar da, GYO ve TOMIE mangalarını da basarlar. Tabii yine HC formatında. :D