Uzumaki - Gerekli Şeyler (3 Cilt olarak tamamlandı)

Başlatan dean, 11 Ocak, 2017, 18:50:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darbove

Uzumakiyi okumayı yeni bitirdim. Çok merak uyandırıcı olduğundan konuyu nasıl bağlanacak diye merak edip bir çırpıda okunuyor 3 cilt. Spiral sarmal artık ne deniyorsa mangakanın hayalgücünü kullanmasını izlemek gerçekten keyif vericiydi, benim açımdan. Bazı inceleme yorumlarında sonun yetersiz olduğu söylenmiş ben yerinde buldum. Tavsiye eder miyim? Pek tabi ederim. Bazı yorumlarda da çizimlerin rahatsız edici ürkütücü bulunmuş. Nedense bende bir etki olmadı zevkle okudum. Herhalde midesizliğimden kaynaklanıyor. :D Puanım 4/5
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Nightrain

Özel versiyonu internete koyar koymaz 2 saat içinde tükenmiş.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Ahmet Oktay

İlk 2 cildi çok beğendim, ama 3. cilt daha zayıf geldi bana. Sonu tatmin etmedi pek. Yine de genel itibariyle iyi bir seri diyebilirim. Sivrisinek hikayesi gibi oldukça orijinal fikirler barındırıyordu neticede.

Harun Ça

Hikaye ilgi çekici ve merak uyandırıcı olarak başlıyor. İlk cildin sonunda sıradanlaşır gibi oldu hep böyle devam edecekse pek numarası yokmuş dedim. İkinci cildin ortalarında başlayan ''Sivrisinek Sürüsü'' ve devamında ''Göbek Bağı'' tekrar hikayenin içine sürükledi ve devamında yine düşmeyen bir ivmeyle kendini okuttu. Şahsen sonunuda tatmin edici buldum bence güzel bağlanmış benim hoşnutsuzluğum ikinci ciltte bahsettiğim çok hoşuma giden bölümlerin sonu hayada kalmış gibi hissettim öylece bitmişti. Özel baskıyı aldığıma çok memnunum.

kalidor

Yalnız kurt ve yavrusu saymazsak ki manga gibi basilmiyor sonuçta okuduğum ilk manga Uzumaki oldu. Öyküleri genel olarak çok beğendim. Cizimler de beni tatmin etti. Sonu herkesin de değindiği gibi biraz havada kalmış ama yine de şiddetle tavsiye ederim.
Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 07 Haziran, 2017, 11:07:08İlk 2 cildi çok beğendim, ama 3. cilt daha zayıf geldi bana. Sonu tatmin etmedi pek. Yine de genel itibariyle iyi bir seri diyebilirim. Sivrisinek hikayesi gibi oldukça orijinal fikirler barındırıyordu neticede.

Alıntı yapılan: kalidor - 28 Kasım, 2017, 00:30:52Yalnız kurt ve yavrusu saymazsak ki manga gibi basilmiyor sonuçta okuduğum ilk manga Uzumaki oldu. Öyküleri genel olarak çok beğendim. Cizimler de beni tatmin etti. Sonu herkesin de değindiği gibi biraz havada kalmış ama yine de şiddetle tavsiye ederim.

Kısa serinin 2 cildini okumak yeterli o zaman  :P
Darkwood Sakinleri..

hanac