Hürriyet gazetesi TARKAN veriyor

Başlatan haysat, 16 Ocak, 2017, 16:51:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haysat

TEŞEKKÜRLER TÜRKİYE! Sloganıyla başlamak nihayet bize de kısmet oldu :)
TARKAN Kitaplarına gösterilen yoğun ilgi sayesinde HÜRRİYET Gazetesi 2.kitap dizisiyle yeni bir macerayı daha okurlarına ulaştırma kararı verdi. 4 kitaplık Gümüş Eyer'den sonra hangi maceranın yayınlanmasını arzu ediyorsanız lütfen burada paylaşınız veya özelden bildiriniz. TEŞEKKÜRLER TARKAN ve SEZGİN BURAK DOSTLARI! 50.YILIMIZ KUTLU OLSUN!.. İçten Sevgilerle...

Tan Burak'ın  facebook hesabından yaptığı açıklama.

Sizce İkinci sette hangi kitaplar olsun
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Nightrain

Ben daha önce Gümüş Eyer için ön kayıt yaptırmıştım. Kuponlar ne zaman verilmeye başlanacak merak ediyorum?

Edit: Başuvuru 30/01/2017 tarihinde son bulacakmış. Sanırım Şubat'ta vermeye başlarlar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

haysat

memospinoz

"Milano'ya Giden Yol" olsa keşke yeni kitaplardan biri.  :) Sonra "Korkunç Takip", "Güçlü Kahraman" ve "Kuzey'de Dehşet Var" da güzel olurdu.

haysat

Tan bey'in şu an ki muhabbetten haberi var.
Böyle bir baslık actığımı kendisine söyledim.
Çok iyi yapmışşinız, bakalım oradan nasıl bir sonuç çıkacak dedi.

haysat

Bu arada Beylikdüzü'n de

Beylikdüzü belediyesi ve Beykent Çizgi ortaklığın da 29 Ocak 2017 pazar günü
Söylesi ve imza günü düzenlenecektir.

Katılımcılar

Tan Burak
Hikmey Yamansavaşcılar
Ümit Kıreççi
Hünsü Çoruk

Nightrain

Hürriyet'i aradim; Yarın 8.kez 1.kupondan başlayacakmış. Kaçıran varsa haber vereyim dedim.

nocardia

Ben de biriktiriyorum, daha önce başka Tarkan Seti de verilmiş miydi?

nejat hüseyin özal

Kitap olarak yayımlanmamış olan maceraların verilmesini; özellikle MİLANO'YA GİDEN YOL isimli macerasını merakla bekliyorum.

Nightrain

İlk kuponu kestik bugün. Kaldı 20 kupon. ;D

köstebek

Kitap olarak hiç yayımlanmamış bir macerayı gazete promosyonunda kullanırlarsa çok enteresan bir iş yapmış olurlar bence... :)

yunusmeyra

4 cilt  "gümüş eyer" mi acaba?  :) öyleyse (ki tanıtım görselinden öyle anlaşılıyor...) harika,destansı bir macera verilmiş olur  :) Haysat`ın bizle paylaştığı ( http://altinmadalyon.com/altin/index.php?topic=3665.0 )bir listeden alıntı yapıyorum,
"Gümüş Eyer (1)            1969                  125
Gümüş Eyer (2)            1970                  122
Gümüş Eyer (3)       1970 - 1971            229 "
gazetede"4 kitap,480 sayfa" diye duyurulmuş...sanırım yukarıdaki listedeki 3`üncü orjinal macerayı (bölümü...) iki cilt yapıyorlar... zaten orjinal yayında toplam 480 sayfa civarı...(476?)
not: Suat Yalaz,ilandaki "Türk Çizgi Romanının Başyapıtı: Tarkan" ifadesini duyduysa,eyvah  ;) uzun bir yazı ile gazeteye "salvo" yapmasını bekliyorum :D üstadın geçtiğimiz aylarda, Ümit Kocasakal`ın(eski İstanbul baro başkanı ) "çizgi roman ve zagor sevgisi"ni duyar duymaz yazdığı yazı evlere şenlikti   ::) okumak isteyen olursa http://odatv.com/kocasakalin-zagor-hayranligi-beni-hasta-etti--1010161200.html
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Animvader

Turkuaz yayınlarından da 4 cilt olarak çıktı Gümüş Eyer.Heralde oradaki gibi basacaklar.

haysat

Hürriyet gazetesi ile verilen kitaplar siyah beyaz ve gazete kağıtına basılacak.

Seneler önce Hürriyet gazetesin'de olduğu gibi

shiroyasha

8.kampanyadan itibaren kuponları biriktirdim, başvurumu yaptım bekliyorum ;) dağıtım ne zaman yapılacak biliyor musunuz ???