Hürriyet gazetesi TARKAN veriyor

Başlatan haysat, 16 Ocak, 2017, 16:51:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

haftada 1 gazete alıp yada bayide açıp bakıp (Kupon sayfasında dağıtımın gününü ) açıklıyorlar

shiroyasha

Gazete bayisinde açıp bakmak iyiymiş öyle yaparım o zaman :) inş yakın zamanda dağıtıma başlarlar..

altay1944

Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

yidar

Ben gazete takip etmediğim için görmedim. Acaba tekrar yeniden bir kampanya olabilir mi.Keşke olsada alsak bizde

Nightrain

İlgi büyük olduğu için başka Tarkan kitaplarinin da verilmesi düşünülüyordu. Gecikmese bari. Gecen hafta kuponlarimi tamamlayip teslim etmiştim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

yidar

Alıntı yapılan: Nightrain - 14 Şubat, 2017, 18:52:55
İlgi büyük olduğu için başka Tarkan kitaplarinin da verilmesi düşünülüyordu. Gecikmese bari. Gecen hafta kuponlarimi tamamlayip teslim etmiştim.

Umarim sizin aldıklarınızi tekrar verirler .Keşke haberim olsa idi:(

shiroyasha

Alıntı yapılan: Nightrain - 14 Şubat, 2017, 18:52:55

Ben teslim etmedim ? Ne zamana kadar etmek gerekiyor dağıtım zamanı etsek oluyor mu ?

Nightrain

Alıntı yapılan: shiroyasha - 14 Şubat, 2017, 19:52:50
Ben teslim etmedim ? Ne zamana kadar etmek gerekiyor dağıtım zamanı etsek oluyor mu ?

Onu bilmiyorum. Gazeteyi ararsanız daha iyi olur. Ben diger kuponları son kupon ile birlikte teslim ettim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

kahramanlarsinemada

İnternet üzerinden başvuru 26 Ocak tarihinde sonlandı yazıyor. Ancak halen Tarkan kuponu vermeye devam ediyorlar. Bir daha başvuru açmaları gerekir diye düşünüyorum ama işi emniyete almak için geçen hafta Hürriyet Bağcılar binasına gidip, elden teslim ettim. Mart veya Nisan'da göndeririz dediler.

shiroyasha

Biraz önce internetten kayıt yaptırdığım yaysat bayisini arayıp sordum kuponları ürünü almaya gelirken getirebilirsiniz dedi. Söylediğiniz gibi internetten ve gazeteden dağıtımı takip edebileceğimi söyledi.

shiroyasha

Sonunda dağıtım tarihleri açıklandı ;)

Dağıtım Başlangıç Tarihi : 11/03/2017

Dağıtım Bitiş Tarihi : 08/04/2017

Dağıtım Bölgesi : Tüm Türkiye

shiroyasha

HacıGeraltEmmi

Hayırlı olsun.
Kapaklarda çocukluğumuzda okuduğumuz Tarkan fasikülleri tadı var.
Bu vesileyle Turkuaz'ın iğrenç kolaj kapaklarında katkısı olanları bir kez daha yad ediyorum.

labirent

İç sayfaları renkli mi, yoksa siyah beyaz mı?

shiroyasha

Siyah beyaz son resimde ki sayfa gibi ;) kağıt kalitesi iyi ;)