Hürriyet gazetesi TARKAN veriyor

Başlatan haysat, 16 Ocak, 2017, 16:51:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

köstebek

Alıntı yapılan: haysat - 15 Mart, 2017, 20:15:41
Bence Tarkan bu saatten sonra yayina gereken değeri verebilecek bir yayınevi tarafından macera bazlı HC olarak basilmalıdır. Renkli olarak tabii ki

Sert kapaklıyı bilemem de macera bazlı olması çok doğru yaklaşım olacaktır.

Not: Sohbetin devamını özelden yapabiliriz, Sor bakalım aklında başka şeyler yoksa ve eğer isterse, Tan Burak'a ve sana bir YKY görüşmesi ayarlayabilirim...

haysat

Alıntı yapılan: köstebek - 15 Mart, 2017, 21:13:01
Sert kapaklıyı bilemem de macera bazlı olması çok doğru yaklaşım olacaktır.

Not: Sohbetin devamını özelden yapabiliriz, Sor bakalım aklında başka şeyler yoksa ve eğer isterse, Tan Burak'a ve sana bir YKY görüşmesi ayarlayabilirim...

Özelden yazdım abi
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

yunusmeyra

Alıntı yapılan: kedidiro - 15 Mart, 2017, 11:20:19
ben tarkan'a ilgi olmadığına inanmıyorum;
1- türkiye'deki çizgi roman okuru kitlenin örnek bir prototipi olan forumumuzda gazetenin en çok heyecan uyandıran, katılım gerçekleşen promosyonu tarkan oldu.
2- manisa'daki bayide çok sayıda olduğunu gördüm.
3- ne olabilir tommikslerin maliyeti , telifi daha düşüktür belki

işte bunu düşünmek lazım: "ne olabilir tommikslerin maliyeti , telifi daha düşüktür belki"  ;)
Selami hocam, "telif?" konusu düşünülmeli,hem de "teksas-tommiks" özelinde daha çok düşünülmeli derim  ::)  gerçekten gazete ne kadar "telif" ödemiştir teksas ve tommiks için ve "kime ödemiştir"  ::)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Nightrain

Alıntı yapılan: haysat - 15 Mart, 2017, 20:15:41
Bence Tarkan bu saatten sonra yayina gereken değeri verebilecek bir yayınevi tarafından macera bazlı HC olarak basilmalıdır. Renkli olarak tabii ki

İçimden geçenleri yazmışsın. Hürriyet'in verdiği Tarkan kitaplarını elime alınca, keşke 4 kitabı bir araya getirip, HC olarak bassalarmış demiştim. Umarım bunu yapacak bir yayın evi çıkar. Renkli ya da siyah-beyaz fark etmez. Benim gibi yeni Tarkan okuycularının hevesi kursaklarında kalmasın.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

EyupAlyuz

öyle veya böyle turkuaz in kaldığı yerden devam edecek bir babayiğit çıkar İNŞALLAH.

labirent

Macera bazında RENKLİ ve HC olarak yayınlanırsa ben 3 cilt alırım, evladiyelik olarak (baba, oğul, torun). Bunu da en iyi yky yapar.

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN