Incal - Gerekli Şeyler

Başlatan dean, 17 Ocak, 2017, 17:43:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kryy22

Yurt dışında da zaten görece pahalı böyle prestijli bir yayın için 50 lira günümüz kurlarıyla gayet makul bence. Before ve Final Incal'i sene sonuna kadar basacaklarmış. Umarım satışlar iyi olur, daha çok Jodorowsky, Moebius görürüz.

Nightrain

Zaten Amazon.com'da da 44.95 Dolar. Ama 48 TL olanın karton kapaklı olacağını düşünüyorum. Hardcover olan daha fazla tutar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

SeSSe

Gerekli şeyler instagram hesabından duyurdu Incal baskıya girmek üzere önümüzdeki günlerde raflarda yerini alacak

SeSSe

Bu sene içerisinde diğer iki kitabı da yayınlayacaklarmış. Before incal ve final incal

dean

Tuco Ramirez

Umarım küçük boy değildir  ???

darbove

The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

OZAN BALIM

İzmir Kitap Fuarına yetişecek öyleyse. Bu sene sürpriz Vertigo ve Frankafonlar göreceğiz. Umarım satışlar tatmin edici olur, yayıncılar yeni yayınlara cesaret ederler.

SeSSe

20 Nisan önsiparişiyle satışa çıkmış dr de gördüm fiyat 38 tl 308 sayfa

kryy22

Sonunda, bekledik bunu çok bekledik  ;D ;D

memospinoz

"John DiFool önemsiz, sıradan bir özel dedektif olmanın çok ötesinde bir birey olduğunu öğrendiğinde geriye dönüş için çok geç olduğunu fark eder. Basit hayatı, gösterişten uzak yaşamı, doyurulması kolay egosu ve arzuları bir anda evrenin merkezinde yer almaya başlar. Gezegenler savaşı, isyanlar, iktidar mücadelesi, mutantlar, uzaylılar, uygarlıkların kapışması, tanrısal güçlerin çatışması ve gizemlerle dolu ulvi âlemlerin yüz yüze gelişi... Bütün bunların sebebi de "Incal" adlı minik bir nesnedir. Farklı boyutlarıyla koca bir evrenin kaderi bu nesnede gizli... Peki ama nedir bu "Incal"in sırrı? John DiFool'la bu olağanüstü güçleri olan taş arasındaki bağlantı ne? Değersiz bir insan bedeniyle evrenin kaderini elinde tutan bir güç arasındaki bağlantı ne olabilir? The Incal (L'Incal), Alejandro Jodorowsky'nin muhteşem ve eşsiz dehasıyla efsane çizer Mœbius (Jean Giraud)'un işbirliğiyle ortaya çıkmış çizgi roman okurundan bilimkurgu okuruna, şiir okurundan politik okura kadar son derece geniş bir yelpazeye seslenebilen, onları avucuna alan, düşündüren ve hayatını sorgulatan bir kült eserdir.

(Tanıtım Bülteninden)

Boyut: 20x26 cm
Sayfa Sayısı: 308
Etiket Fiyatı: 50 TL

peder clemente

En İyi Avrupa Grafik Romanları Listesinde ikinci sırada "The Incal".Jodorowsky, eserini yazarken Mickey Spillane'in "Kiss Me Deadly=Öp beni öldüresiye" adlı romanından ve Robert Aldrich'in 1955 tarihli film uyarlamasından esinlenmiş. Yani, bilim-kurgu atmosferinde suç, gizem ve noir tarzı bir macera bizi bekliyor.Ben alacağım.

pearl jam

Son yılların belki de en sevindiğim haberi  :)

Nightrain

Hardcover olanı için biraz beklememiz gerekiyormuş. :'(
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

darkwood

Nihayet beklenen kitaplardan biri daha geliyor, harika bir haber.
Darkwood Sakinleri..