Incal - Gerekli Şeyler

Başlatan dean, 17 Ocak, 2017, 17:43:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nocardia

Hardcover kesin gelecek mi? Benim tercihim 5-10 fazlası olsun HC olsun. Beklerim yani.

SeSSe

Alıntı yapılan: nocardia - 15 Nisan, 2017, 23:16:09
Hardcover kesin gelecek mi? Benim tercihim 5-10 fazlası olsun HC olsun. Beklerim yani.
hardcover cildi az sayıda da olsa bir ay kadar sonra mağazaya ve fuarlara özel çıkabilirmiş, yayınevinin mesajı,...

dean

SeSSe

Ben siparişimi çoktan verdim

Nightrain

Uzumaki'de olduğu gibi, bunun da HC'si sınırlı sayıda basılacak sanırım? Pahalı olmasa bari. :'(
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

yidar

Bende HC bekleyecem ve sinirli olsada onu tercih etmek istiyorum.

gizmoo

worldman

Hardcover cildi bekleyemeden siparis verdim :)

seastar1000

Almistim dun okuyayim dedim beceremedim
Beni sarmadi anliyamadim
Ama cizim renklendirme baski vs gayet guzel
Meraklilari aman kacirmasin derim

panthei

Bugün geldi,hemen başladım.
Mükemmel kağıt kalitesi, grafik işçilik, boyut. İş hakkı ile yapılmış.
Diğer yandan bu eserin Türkçe'ye çevrilmesi yılın çizgi roman olayı.

pizagor

Süper edisyon ama Jodorowsky gibi bir isimden 'herhalde bana özel bir durum' son yılların en keyifsiz okuma deneyimi; işte tek cümlelik bir özet.

Incal yordu beni açıkçası. Tamam bilimkurgu, tamam bilimsel hayalgücünün sınırsızlığı karşısında boynumuz kıldan ince ama bu kitabı okurken insan bir noktadan sonra yaka silkiyor. Çünkü böyle her ayağı yere basmayan tabirle hikaye akışında bir dalgalanma oluşuyor. Ve albümdeki uyduruk ve anlamsız, teknolojik ya da sosyolojik veya gündelik hayata dair anlaşılmaz tabirlerden ayrıca bir kitap olacağını düşünürsek bu dalgalanma bir türlü durulamıyor. Sonlara doğru biraz daha kolay takip edilebilir olsa da yarısına kadar beni kıvrandırdı, bir sonraki çeyrekte de bayağı zorladı.

Umuyorum albümle ilgili olumsuz yargılarımı değiştirecek güzel birkaç yorum okurum bu platformda...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

nicholaihel

Incal'in sert kapak hali çıktı!

Geçen sefer Uzumaki'de olduğu gibi sınırlı sayıda internet sitelerinde satışta. Fuar ve dükkanda satmayı düşünüyorlar. Etiket fiyatı 65 lira. Ben Flaneur'un Blacksad ve Red Kit'li defterleri ile beraber verdim siparişimi. Altınmadalyonlulara duyurulur. Uzumaki çok hızlı bitmişti.Gerçi bu o kadar sınırlı mı basıldı yoksa ilgiye binaen baskı sayısını yüksek mi tuttular bilmiyorum.

yidar

Alıntı yapılan: nicholaihel - 17 Haziran, 2017, 16:11:09
Incal'in sert kapak hali çıktı!

Geçen sefer Uzumaki'de olduğu gibi sınırlı sayıda internet sitelerinde satışta. Fuar ve dükkanda satmayı düşünüyorlar. Etiket fiyatı 65 lira. Ben Flaneur'un Blacksad ve Red Kit'li defterleri ile beraber verdim siparişimi. Altınmadalyonlulara duyurulur. Uzumaki çok hızlı bitmişti.Gerçi bu o kadar sınırlı mı basıldı yoksa ilgiye binaen baskı sayısını yüksek mi tuttular bilmiyorum.

Yine uzumanki gibi sınırlı ve aynı sayıda sitede kondu diye biliyorum

frodo

İnternetteki son HC ben aldım sanırım umarım iyidir hikaye.  :)
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

Nightrain

İnternet cekmeyen yerdeydim, telefonu yeni açtım, bitmiş. Kaçırdım ya. :( fiyati da iyiymiş.

Buradan bir arkadaş bana alıp göndere bilir mi? Tabii parasini hesabına yaptıracağım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"