Daredevil: Korkusuz - Arkabahçe Yayıncılık

Başlatan memospinoz, 23 Ocak, 2017, 22:29:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Alıntı YapEtrafta dolaşan sesler
Rüzgar; yüzümüze çarpan
Kalp atışları
Koku
Gözlerimiz tek başına yetersiz.

Korkusuz'un doğuş hikayesine hoşgeldiniz!

Çok Yakında!

Daredevil: The Man Without Fear cildi tekrar basılacakmış.

memospinoz

Alıntı YapBüyük olasılık bu kapak varyantlardan biri olacak ama ana kapak bu değil.
demişler.

Herhalde biri şu olur:

Diğerleri belki de şunlar olabilir:

haysat

bence daha önce kullanılan kapak güzel ama olacaksa bu kapak olsun

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

peder clemente

İyi haber.Bende hiç Daredevil çizgi romanı yok.Karakter ilgimi çekiyor.Marvel'ın Batman'i gibi.Daredevil Sarı'yı alacaktım, alamadan tükendi.Umarım 2. baskıyı yaparlar.Frank Miller'in yazdığı bu miniseri, hem orijin hikayesi hem de best of Daredevil'de 3. sırada.Almak şart.Bekliyorum.

Nightrain

Zamanında en çok basılmasını istediğim DD maceralarından biriydi. Artık DD okumadığım için direk eliyorum.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

ghostrider

Ben satın alamamıştım,benim gibi satın almayanlar için çok büyük fırsat ;bekliyorum.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

rumar80

Zamanında satın almıştım ama kitap parça pinçik olmuştu.  Tekrar almak lazım demek ki.

siyahderikoltuk

Alıntı yapılan: rumar80 - 24 Ocak, 2017, 14:48:48
Zamanında satın almıştım ama kitap parça pinçik olmuştu.  Tekrar almak lazım demek ki.
Birebir aynı şeyleri yazacaktım, elime almaya korktuğum ciltlerden biriydi.

dean

memospinoz

Hımm, ana kapak bu herhalde. Neyse, fena değilmiş bu da. :)

xmenac

Ben daha evvel bu kapağı hiç görmemiştim. Yayınevinin kendi tasarımı olan bir kapak mı acaba? Karakterlerin çizimleri bu öykünün kapaklarından biriyle aynı fakat kapağın şablonu farklı.

memospinoz

Alıntı yapılan: xmenac - 09 Mart, 2017, 22:59:07
Ben daha evvel bu kapağı hiç görmemiştim. Yayınevinin kendi tasarımı olan bir kapak mı acaba?

2. mesajda paylaştığım son kapağın Arkabahçe tarafından değişik bir yorumlaması gibi. Bir kontrast oluşturmuşlar renklerle filan, güzel de olmuş.

xmenac

Evet kapağı ben de beğendim.

90'lı yıllar ve daha öncesinde yayınlanan çizgi romanların kapakları günümüzde alıştığımız tarzın uzağında kalıyor. Böyle alternatifler olması güzel.

memospinoz

Maat murdock'un ruhunun derinliklerinde yanan bir ateş var.

Bekar bir baba tarafından büyütüldü. Ödüllü bir boksör tarafından... Her şeyi yoluna koyması için son bir şansı olan ve bu son şansın hayatına mal olduğu bir boksör. Çocukken hakarete ve tacize maruz kalan Matt, yaşlı bir adamı kurtarırken radyoaktif materyaller ile temas etmesi sonucu kör kalınca hayatı geri dönüşü olmayan bir şekilde değişiyor. Sonuç? Kaza sonrası edindiği süper duyuları kullanmasında yardım eden kırılması mümkün olmayan bir irade, kesin bir zeka. Onunki bir aşk, hüzün, düş kırıklığı ve cesaret hikayesi. Daredevil'in orijinini piyasanın efsaneleri Frank Miller ve John Romita Jr. İle keşfedin.

Daredevil: The Man Without Fear 1-5 sayıları bir araya getirilmiştir.

Sayfa Sayısı: 160
Etiket Fiyatı: 30 TL

memospinoz

Cuma günü çıkacak olarak gözüküyor babil.com sitesinde.