Daredevil: Korkusuz - Arkabahçe Yayıncılık

Başlatan memospinoz, 23 Ocak, 2017, 22:29:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Alıntı yapılan: sulkesen - 10 Nisan, 2017, 19:37:56
eski arkabahçenin çıkarttığı kitap mış.tamam macera çok güzel ama keşke yeni bir dd olsaydı

Baskı güzel aranan bir kitap tekrar basımı alımı hak ediyor. Aldım okuyacağım...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

Born Again'i de basarlar umarım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Barış

pow hc versiyonunu siparişini verdim bile , arkabahçenin çıkaracağı hc versiyonunu da alabilirim (ilk kez aynı çizgi romandan alacağım 2 tane)

Nightrain

Arkabahçe HC versiyonunu sipariş ettim. Kırmızı daha hoş gözüktü gözüme. İnşallah dağılma olayı yaşanmaz. :'(

Barış

Pow hc versiyonunu satın aldım ama arkabahçenin hc versiyonu da güzelmiş ya :/ sizce almama gerek var mı , güzel ama aldım artık birisini

hennessy

Her devrin çizgi romanı arkabahçe yeni versiyonu ile tekrar okumak keyif verici idi.

Bir orjin anca bu kadar iyi yazılır. Miller iyi bir iş çıkarmış.

8,5/10
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

Arkabahçe, kitabımı olabilecek en dandik kargo firmasına teslim etmiş; yani Sürat Kargo'ya! Umarım tek parça halinde gelir!

haziran00

Alıntı yapılan: Barış - 12 Nisan, 2017, 22:07:31
Pow hc versiyonunu satın aldım ama arkabahçenin hc versiyonu da güzelmiş ya :/ sizce almama gerek var mı , güzel ama aldım artık birisini

Her 2 HC yi almakta fayda var :)

Nightrain

Baskı kalitesi hoşuma gitti. Gerekli Şeyler ve Marmara Çizgi'nin klasik maceralarda kullandığı kağıdı kullanmışlar. Ceviride rahatsız eden bir şeyde yok.

tommikser

@nightrain kargoda sıkıntı çıktı mı?

İnancomic

Nightrain

Alıntı yapılan: tommikser - 24 Nisan, 2017, 20:23:22
@nightrain kargoda sıkıntı çıktı mı?

Çıkmadı. Taş gibi geldi. :)

Alıntı yapılan: İnancomic - 24 Nisan, 2017, 20:47:58
Saman kağit mi yanı

Evet, saman kağıt. Yakışmış ama.

hasanmahmut

Alıntı yapılan: Nightrain - 24 Nisan, 2017, 20:51:01
Çıkmadı. Taş gibi geldi. :)

Evet, saman kağıt. Yakışmış ama.

Bu kağıt saman değil yanlız. Infinity Gauntlet'teki de değil. Marmara Çizgi evet saman kullanıyor ama bu çizgi romanlarda kullanılanların saman olmadığı baya belli. Ne saman, ne kuşe. Tam ortası ve bu tarz çizimlere inanılmaz uyuyor orası gerçel.

Nightrain

Alıntı yapılan: hasanmahmut - 24 Nisan, 2017, 21:03:57
Bu kağıt saman değil yanlız. Infinity Gauntlet'teki de değil. Marmara Çizgi evet saman kullanıyor ama bu çizgi romanlarda kullanılanların saman olmadığı baya belli. Ne saman, ne kuşe. Tam ortası ve bu tarz çizimlere inanılmaz uyuyor orası gerçel.

Sitelerde 2.hamur diye geçiyor ama ben saman diye biliyordum. Teşekkürler.

nicholaihel

Alıntı yapılan: hasanmahmut - 24 Nisan, 2017, 21:03:57

Vertigo kağıdı diyorum ben bunlara  :) ve favorim!