Kahramanlık Akademim - Gerekli Şeyler (Devam ediyor)

Başlatan dean, 25 Ocak, 2017, 13:51:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

darbove

instagramda paylaşmışlardı hikaye olarak :D bu sene içinde yine bir jump serisi çıkacağı belliydi bakalım akılçelen hangi seriye girecek
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

dean

İnsanların çoğu 'Özgünlük' denilen güçlere sahip. Ama herkes bu güçlerini adalet için kullanmıyor! İşte bu kötülüklerden dünyayı korumak için biz kahramanlar buradayız!
Ne? Ben kim miyim? Ha-ha-ha-ha-ha!
Haydi başlayalım ufaklık! Hayalinin yakasını sımsıkı tut ve bırakma! Plus Ultra!

Kohei Horikoşi'nin yazıp, çizdiği son dönemin en popüler mangalarından biri olan Kahramanlık Akademim(Boku no Hero Academia)'in ilk cildi matbaaya gönderildi! Mart ayının ilk hafta sonu raflardaki yerini almaya başlayacak!

(Facebook sayfasından alıntıdır.)

darbove

yan kapak mı deniyor doğru mu söyledim bilmiyorum. ama yedi ölümcül günahtan sonra en seveceğim manga olacak(yan kapak konusunda) :D
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

memospinoz

İnsanların çoğu 'Özgünlük' denilen güçlere sahip. Ama herkes bu güçlerini adalet için kullanmıyor! İşte bu kötülüklerden dünyayı korumak için biz kahramanlar buradayız! Ne? Ben kim miyim? Ha-ha-ha-ha-ha! Haydi başlayalım ufaklık! Hayalinin yakasını sımsıkı tut ve bırakma! Plus Ultra

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 192
Etiket Fiyatı: 14 TL

dean

memospinoz

Sonunda dövüş alıştırmaları başlıyor! Ne olacağı hakkında çok endişelensem de kaybetmemek için tüm benliğimle uğraşaca... Ne!? Rakibim Kaççan mı?! Ne kadar güçlü olduğunu biliyorum. Ama ben de eskiden oluğum gibi değilim! Kazanmak için tam güç! PLUS ULTRA!!
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 208

memospinoz

Kötü adamlar birliği diye bir şey duymadım ama, All Might'ı öldürmeye mi gelmişler?! Deku cidden zor bir durumda... Hah! O pislikler çetesi şimdiden kazanmış gibi seviniyor mu?! O geri zekâlıların hepsini ezip geçeceğim! PLUS ULTRA!

(Tanıtım Bülteninden)

memospinoz

Engelli parkur yarışında birinci olan Deku, süvari savaşında biraz daha zorlanacağa benziyor. İlk yarışla herkesin gözdesi olmayı başardığına göre, bir sonrakinin üstünden de gelecektir!

Ben de kaybetmeyi düşünmüyorum!

Anne, baba, beni izleyin tamam mı?!

"plus ultra!"

(Tanıtım Bülteninden)

memospinoz

memospinoz

memospinoz

Turnuvanın ilk etabının son karşılaşmaları başlıyor.! Bakugou güçlü bir rakip olsa da uraraka da elinden geleni ardına koymayacağa benziyor. İkisi de güçlerinin son damlasına kadar savaşacak olan insanlardan. Burada önce geliyor! Ben de ağabeyim gibi kahramanlığın adına leke sürdürmeden savaşmalıyım!

"Plus Ultra!"

Etiket Fiyatı: 16 TL

dean

Spor festivali sırasında, iida'nın abisinin Kötü adam saldırısına uğradığını öğrendim. İida cesur davranmaya çalışıyor ama... Bir bakmışız, birkaç gün İçinde profesyonel kahramanların yanına Staja gidiyoruz! Benim devam etmek istediğim yol... kendimi değiştirmek için Artık benim yaşlı pederden kaçmayacağım!

"plus ultra!"

dean

Kahramanlar güçlü inançlara sahiptir. Bu nedenle eğer inandıkları düşünceyi kaybederlerse yolu şaşırabilirler. Bu stajda öğreneceğiniz, nelere inanacağınız size kalmış. Haydi, mantıklı bir şekilde ilerleyelim! Plus Ultra!