2017 Şubat - Çizgiroman listesi

Başlatan afu, 06 Şubat, 2017, 00:35:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

Tolga

dikkatimi çeken kara tarikat tugayları oldu bazen tekli maceralar ilginç olabiliyor  teşekkürler paylaşımın için bu ay Zagor yok sanırım?

haziran00

seastar1000

Tex ve Julia yi aldim 😃😃😃😃😃😃

Tuco Ramirez

Julia 12. sayı 256 sayfa 26 TL, Tex Özel 29 240 sayfa 30 TL  ???
Fiyatlar doğru mu? Yoksa Tex zamlandı mı?

memospinoz

Alıntı yapılan: Tuco Ramirez - 06 Şubat, 2017, 23:46:41
Julia 12. sayı 256 sayfa 26 TL, Tex Özel 29 240 sayfa 30 TL  ???
Fiyatlar doğru mu? Yoksa Tex zamlandı mı?

Tex Özel Seri'nin fiyatı 3 TL artmış.

Draka

Dolar Euro artınca mecburi gelen zamdır.

Lal'la ne oldu? Bu ay çıkmadı mı daha ?

tunaorhun

afu

Cédric tuttu sanırım. Bu ay 4 kitabı daha eklendi listeye  :D

köstebek

UstaCIM, GEÇEN AYLARDA YAPTIĞIN GİBİ TÜRLeRE GÖRE toplu sonuçlar ve geçmişle karşılaştırma rakamlarını eklemeyi unutma. Onları izlemek kişisel olarak büyük zevkti

darkwood

Karakarga alternatif çizgi romanlara tam gaz devam ediyor.
Galaksinin Koruyucuları kapağı, Panini nin bastığı ile aynı kitap gibi görünüyor, içinde aynı olacak sanırım. Uzumaki'yi ve Masallar 8.sayısını da merakla bekliyorum.  8)
Darkwood Sakinleri..

memospinoz

Alıntı yapılan: darkwood - 09 Şubat, 2017, 22:44:31
Karakarga alternatif çizgi romanlara tam gaz devam ediyor.
Galaksinin Koruyucuları kapağı, Panini nin bastığı ile aynı kitap gibi görünüyor, içinde aynı olacak sanırım. Uzumaki'yi ve Masallar 8.sayısını da merakla bekliyorum.  8)

Karakarga'dan çıkan Lenoardo da Vinci kitabı aslında bir çocuk çizgi romanı serisinin devamı, Karakarga Junior etiketiyle çıkıyor. İlk kitabı Isaac Newton.

Marmara Çizgi'nin çıkardığı Galaksinin Koruyucuları ilk cilt Panini'ninkiyle aslında aynı kitap. Fakat içerik olarak Panini'den farklı. Panini baskısı 96 sayfaydı sanırım, Marmara Çizgi ise orijinaline uygun olarak bir fasikül fazla içeriyor ve 144 sayfa. O ek fasikül de yanlış hatırlamıyorsam "Guardians of the Galaxy Infinite Comic" fasikülü.

afu

Alıntı yapılan: köstebek - 09 Şubat, 2017, 22:20:21
UstaCIM, GEÇEN AYLARDA YAPTIĞIN GİBİ TÜRLeRE GÖRE toplu sonuçlar ve geçmişle karşılaştırma rakamlarını eklemeyi unutma. Onları izlemek kişisel olarak büyük zevkti

listenin sonuna ekledim, farklı karşılaştırma istersen söylemen yeterli  ;)
çizgi düşlerin tex'leri gelsin Şubatı da eklerim.

köstebek

Ustacım, iyiliklerini ödeyemem, ama bir ön ödeme olarak son dakika bilgisi geçeyim. Eğer bir saçmalık olmazsa yarın Teks klasik 30 ila le stories matbaadan geliyor olmalı...

köstebek

Daha ayın 12'si, 36 olmuşsak 40 rahat buluruz gibi. en azından bizden gelecek birkaç kitap daha var (Tex maxi, dampyr vs).

Lakin Afu beyciğim, bir konuda kafam biraz karışık: çocuklar için hazırlanan resimli kitapları da ÇR listesine eklemek ne kadar mantıklı? Neyse leptapın şarsı bitiyor, kısa kesiyorum