Ana Menü

Vefat Haberleri

Başlatan hennessy, 08 Şubat, 2017, 09:31:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caretta

Facebookta ilginç yorumları,hatırlatmaları,saptamaları vardı.Çizgi roman konusunda da bayağı donanımlı
biri idi.Allah rahmet eylesin.

Ras Al Ghul

Allah rahmet eylesin.Kendisinin çizgi roman ile ilgili bir konuşmasını dinlemiştim.O konuşmada da kafasında o kovboy şapkası vardı...

hanac

nocardia

Mekanı cennet olsun...

doktor1881

Peyami

Aynı ilkokuldan mezun olduğum, çocukluğu ve gençliği benim gibi Kızıltoprak sokaklarında geçmiş  Yener ÇAKMAK abimize Allah rahmet eylesin. Tanışma fırsatım olmadı ama tanıklık ettiği ve imza attığı onca iş bir yana, sırf bu yaşında Zagor tişörtü giymesi bile saygı duymama bir sebeptir.

yunusmeyra

Yener ve Ferri...

Yener ÇAKMAK'ın "Yıllar Boyu Çizdiklerimden'" başlıklı karikatür sergisinde Akdağ SAYDUT'a verdiği ropörtaj
(Pazartesi 07.11.2016)

http://cartooncolors.blogspot.com.tr/2016/11/yener-cakmakla-roportaj.html
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

caretta

Oğlak Altın Seri Teks çevirmeni İnci Aslıer vefat etmiş. Yanılmıyorsam Büyülü Rüzgar Serisi'nin de çevirmeni idi.
Özellikle Teks çevirilerinde çok başarılı idi. Allah rahmet eylesin; sevenlerine sabır ve metanet ihsan etsin.

ferzan

Lâl Kitap 'ın künyesinden aşina olduğum, adı benim için fumetti ile özdeşleşmiş bir avuç kadın çevirmenden biriydi...Toprağı bol olsun...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

seastar1000

Allah rahmet eğlesin birkaç saat önce öğrendik üzüldük
Kalanlara sabırlar diliyorum

doktor1881

darkwood

Allah rahmet eylesin, sevenlerine sabır versin.
Darkwood Sakinleri..

nejat hüseyin özal

Allah rahmet eylesin. Çok üzüldüm. Çok emeği geçti. Çevirileri yazı balonlarının içerisinde yaşayacak.  :'(

hanac

AU4

Allah rahmet eylesin. Biz çizgi roman severler olarak, bu işe emek vermiş insanlardan birini her zaman rahmetle anacağız.