Babil.com

Başlatan Nightrain, 13 Şubat, 2017, 15:57:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Gördüğüm kadarıyla forumda başlığı yok. Bu sitede geçen sene 2 kez alış-veriş yapıp memnun kalmıştım. Cumartesi günü 6 parçalık sipariş verdim, Bu sabah kargoya vermişler. Genelde stoktan çalışıyorlar. Şu sıralar iyi indirim yapmışlar, bi göz atmakta fayda var:

http://www.babil.com/
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Ahmet Oktay

Site el değiştirerek Odakitap ve Eganba ile kardeş olmuş. Şu sıralar online fuar yapıyorlar, ben de fırsattan istifade 8 parçalık bir sipariş verdim az önce. hepsi stokta gözüküyordu, inşallah bekletmeyip kısa sürede verirler kargoya.

Nightrain

Bu el değiştirme olayları genelde kötü sonla bitiyor (bkz: İdefix). Eganba ve Odakitap'tan memnun kaldığım için sorun çıkacağını düşünmüyorum.

Nightrain

Cumartesi verdiğim sipariş Pazartesi kargoya verilmişti. Bugün elime geçti. Oldukça iyi paketlemişler. Ufak tefek hediyeler koymayı ihmal etmemişler:

Ahmet Oktay

Benim kargo da yola çıkmış, bugün yarın ulaşır elime herhalde. Odakitaptan yaptığım son sipariş bu şekilde oldukça iyi paketlenmişti. Arasta grup paketleme işini bayağı geliştirdi anlaşılan. Nazar değmesin.

Ahmet Oktay

Aynen yukarıdaki gibi geldi benim kargom da. Hediye olarak 1 Arka Kapak dergisi, 1 küçük not defteri ve ayraçlar var. Paketleme oldukça özenli.

xmenac

Fotoğraflar çok bilgilendirici olmuş, teşekkürler. Siparişlerin paketlenmesiyle ilgili böyle örnek fotoğraflar tüketiciler için çok faydalı.

Bu arada, eskiden bu sitede e-kitap satışı da olurdu. Son baktığımda göremedim, artık yok mu ya da ben mi bulamadım hangi sayfada olduğunu?

memospinoz

Alıntı yapılan: xmenac - 15 Şubat, 2017, 15:00:45
Fotoğraflar çok bilgilendirici olmuş, teşekkürler. Siparişlerin paketlenmesiyle ilgili böyle örnek fotoğraflar tüketiciler için çok faydalı.

Bu arada, eskiden bu sitede e-kitap satışı da olurdu. Son baktığımda göremedim, artık yok mu ya da ben mi bulamadım hangi sayfada olduğunu?

O e-kitap satışı ve e-kitaba verilen önem, eski babille beraber gitmiş anlaşılan. Bazı yayınevleri bile uçmuş. Mesela Kolektif Kitap yok, bildiğin uçmuş.

yidar

Pazartesi günü 5 parça sipariş verdim.Ürünlerden biri 2 gün temin süresi deniyordu.5 gün olmamasına rağmen temin deniyor oda asteriks kutulu olan ürün diğer ürünleri ise parçalı kargo yaptıklarını vede bugün gönderim yaptıklarını söylediler. Asterisk in bulunmama ihtimali olabilir mi.Babil com da calisan bir arkadas var mı forumda yardimcı olacak ve bilgi verecek

Nightrain

Alıntı yapılan: yidar - 24 Şubat, 2017, 16:35:35
Pazartesi günü 5 parça sipariş verdim.Ürünlerden biri 2 gün temin süresi deniyordu.5 gün olmamasına rağmen temin deniyor oda asteriks kutulu olan ürün diğer ürünleri ise parçalı kargo yaptıklarını vede bugün gönderim yaptıklarını söylediler. Asterisk in bulunmama ihtimali olabilir mi.Babil com da calisan bir arkadas var mı forumda yardimcı olacak ve bilgi verecek

Asteriks'in kutulusu ilk duyurulduğundan beri ön siparişte. Ve sürekli ileri bir tarihe atılıyor nedense.

yidar

Alıntı yapılan: Nightrain - 24 Şubat, 2017, 16:39:02
Asteriks'in kutulusu ilk duyurulduğundan beri ön siparişte. Ve sürekli ileri bir tarihe atılıyor nedense.
Umarim sorun olmadan gönderilir. Firma 3 iş günü içinde gönderilecek yazdı maille

yidar

Asterikler bulundu kargolandı. Eksik ürünlerde yarın gönderim olacagi söylendi.

yidar

Ürünler geldi ve asteriks kutusu yırtık idi değişim oldu.Diğer 3 kitap ise ciltleri yırtık vede kırışıktı onları geri gönderdim.Ve yerine  bütün ürünler düzgün şekilde geldi.Firmaya ben arızalı kitapları yollarken onlar beklemeden düzgün ürünleri yolladılar.Bu çok güzel bir olay.Bugün yine bir kargo geldi.Ben sipariş vermemiştim.Geçen hafta ki 3 adet değişen ürünlerin aynısını yeninden 2 ci defa yollamışlar.Bende bunun üzerine firmayı aradım.Yanlışlıkla 2 çıkış olduğunu söylediler.Kargoyu teslim almadım iade ettim.Geri kargo firması götürdü.Genel olarak firmadan memnunum.Ve ilerde ise devam edeceğim bir firma.Müşteri destek hattı ise hemen cevap verip gereken desteği sağlıyor.

Nightrain

Eganba da iptal ettiğim bir siparişi göndermişti. Mail attım, kargo gelince açmadan iade etmiştim. Daha sonraki siparisimde yanlislikla yolladiklari 7 kitaptan ikisini yeniden göndermişler.  ;D

seastar1000

Bende Babil den 3 ayri siparis gectim biri Mugla ya  İki siparisi hemen kargolamislar tek kalan zaten iki is gunu sonra teslim idi Bravo simdilik