Uncanny Avengers (2017) - Gerekli Şeyler

Başlatan dean, 20 Şubat, 2017, 13:42:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Cidden... Deadpool? Bir Avenger mı?

Yaşlı Steve Rogers, insanlar, mutantlar ve... inhumanlar arasında barış elçiliği yapacak yeni bir ekip kuruyor. Spider-Man, Rogue, Human Torch, Quicksilver, Doctor Voodoo ve Synapse isimli inhuman bu ekipte... bir de Deadpool var. Peki Wade Wilson'ın türler arası barışla ne işi olur ki? Boston yıkımla karşı karşıyayken yepyeni Uncanny Avengers çılgına dönmüş bir dünyayla savaşıyor ve ekibin son üyesi kanlı bir giriş yapıyor! Peki Steve'in ekibi daha kendi içlerinde kavga edip dururken dünyaya nasıl bir birlik mesajı verecekler? Kendinizi hazırlasanız iyi olur.

Uncanny Avengers: Birlik 1: Kayıp Gelecek, Mart ayında raflarda!

(Tanıtım Bülteninden)

darbove

Varyantları alıp geriye dönük bi yatırım yapacağım. şuan gerekli şeylerin tüm yayınlara kasıyorum. Elime hepsi geçerse,varyant kapaklı ve hc versiyonları da eklemeyi planlıyorum koleksiyona.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

İnancomic

İlgimi cektı bu öncesinde bişey okumak lazım mı acaba pek aveangers okumadım hatta hiç okumadım

dean

Alıntı yapılan: İnancomic - 20 Şubat, 2017, 16:51:18
İlgimi cektı bu öncesinde bişey okumak lazım mı acaba pek aveangers okumadım hatta hiç okumadım

Daha öncesinde bi'şey okumak gerekmiyor. Buradan başlayabilirsiniz.

Nightrain

Bu serinin çizimleri çok güzel ama almayacağım tabii ki. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hennessy

Ekip ilginç olmuş. Deadpool ve Avengers aynı kelime içinde bile tuhaf iken hikayeyi merak ettim. inhumanlar iyice marvel ön plana çıkarıyor. Human Torch'un ekipte olması başarısından mı yoksa kraliçe medusa yüzünden mi?
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

Yeni marvel evreninin, avengers birlik ekibine her zamankinden çok ihtiyacı var!
Yaşlı Steve Rogers, insanlar, mutantlar ve... inhumanlar arasında barış elçiliği yapacak yeni bir ekip kuruyor. Spider-Man, Rogue, Human Torch, Quicksilver, Doctor Voodoo ve Synapse isimli inhuman bu ekipte... bir de Deadpool var. Peki Wade Wilson'ın türler arası barışla ne işi olur ki? Boston yıkmıla karşı karşıyayken yepyeni Uncanny Avengers çılgına dönmüş bir dünyayla savaşıyor ve ekibin son üyesi kanlı bir giriş yapıyor! Peki Steve'in ekibi daha kendi içlerine kavga edip dururken dünyaya nasıl bir birlik mesajı verecekler? Ve cidden... Deadpool? Bir Avenger mı? Kendinizi hazırlasanız iyi olur.

(Tanıtım Bülteninden)

memospinoz

Alıntı YapAÇMAZ, UNCANNY AVENGERS'I DERİNDEN SARSIYOR VE
ESKİ DOSTLAR -
ESKİ DÜŞMANLAR - DÖNÜYOR.

Uncanny Avengers: Birlik 2: Dünyaya Düşen Adam, çok yakında raflarda!

Dr.ArAmAS

Eskileri okumanıza gerek yok..zira herşeyi sıfırladı kafasına göre marvel..bundan sonra çıkacak yayınlar nerdeyse sıfırdan başlangıç gibi...
Herşeyi bulamaç haline getirip işin içinden çıkamayınca ve satış kaygısıyla böyle saçma bir düzen,dünya yarattılar!!

memospinoz

AÇMAZ, UNCANNY AVENGERS'I DERİNDEN SARSIYOR VE ESKİ DOSTLAR - ESKİ DÜŞMANLAR DÖNÜYOR

UNCANNY AVENGERS, BİR TAKİPTE S.H.I.E.L.D.'IN yardımına koştuğunda bir müttefikleri hakkında şok edici gerçeklerle karşılaşacak. peki tüm bunların, Plesant Hill'de açığa çıkan gizemle ilgisi nedir? Aralarında Deadpool varken kaçınılmaz olan gerçekleşiyor ve Uncanny Avengers üyeleri
akıllarını kaçırıyor. Onları kurtarmak için içlerinden biri en büyük fedakarlığı yapabilecek mi? Ve Ultron dönüyor... ama kontrol yaratıcısı, orijinal Avenger Hank Pym'de. Gerçekten öyle mi acaba? Hank'in geri döndüğünü görmek herkesi mutlu etmiyor. Orijinal Ant-Man nereye giderse Wasp
da oraya gitmez mi? Artı; En sevdiğini Cajun Gambit (gerçek olanı). Ve dünyanın en olağanüstü kahramanlarından biri için kader anı.

Sayfa Sayısı: 136
Etiket Fiyatı: 29 TL

Saint2

Bir insan evladı şu Uncanny Avengers 'ın sırasını bana yazabilir mi ?
Piyasada şu an 2 seri mi var ?
Yardım...

dean

Alıntı yapılan: Saint2 - 11 Ağustos, 2017, 00:36:57
Bir insan evladı şu Uncanny Avengers 'ın sırasını bana yazabilir mi ?
Piyasada şu an 2 seri mi var ?
Yardım...

Marvel Now dönemine ait olan ve biten Uncanny Avengers ciltleri;

- Uncanny Avengers 1 - Kırmızı Gölge
- Uncanny Avengers 2 - Apocalypse İkizleri
- Uncanny Avengers 3 - Ragnarok Günleri
- Uncanny Avengers 4 - Dünya'nın İntikamı
- Uncanny Avengers 5 - Axis'e Doğru
- Uncanny Avengers - Karşı Evrim

All-New, All Different dönemine ait olan ve devam eden seri;

- Uncanny Avengers Birlik 1 - Kayıp Gelecek
- Uncanny Avengers Birlik 2 - Dünya'ya Düşen Adam

Saint2

Alıntı yapılan: dean - 11 Ağustos, 2017, 00:58:55
  Marvel Now dönemine ait olan ve biten Uncanny Avengers ciltleri;

- Uncanny Avengers 1 - Kırmızı Gölge
- Uncanny Avengers 2 - Apocalypse İkizleri
- Uncanny Avengers 3 - Ragnarok Günleri
- Uncanny Avengers 4 - Dünya'nın İntikamı
- Uncanny Avengers 5 - Axis'e Doğru
- Uncanny Avengers - Karşı Evrim

All-New, All Different dönemine ait olan ve devam eden seri;

- Uncanny Avengers Birlik 1 - Kayıp Gelecek
- Uncanny Avengers Birlik 2 - Dünya'ya Düşen Adam

Teşekkür ederim... ;D ;D ;D

hennessy

Şu an okuduğum avenger açmaz'ı bir yerde kesip bu kitabı okumam mı lazım yoksa bitince mi okumam lazım. Eyyy Umar reis veya Tulgan kardeşim veya bilen bir çizgi roman dostu....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları