Maymunlar Gezegeni - Dokuzuncu Sanat (Boom)

Başlatan Nightrain, 22 Şubat, 2017, 19:14:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

Güzel bir tercih olmuş.

Zamanında (2011-14) 5 TPB olarak BOOM tarafından yayınlanmış.

İnancomic

Bilgisi olan var mı acaba son filmler baya iyi onlara benzer umarim

dean

Süper haber. Bildiğim kadarıyla orijinal filmin öncesini, maymunlar ve insanlar arasındaki mücadeleleri anlatan bir seri. Güzel olacağa benziyor.

OZAN BALIM

Versus ne zamandır suskundu, sevindim. Keşke Uçma Sanatı'nın yeni baskısını da yapsalar...

carlespuyol

Benim de en büyük istediğim Uçma Sanatı'nın yeniden basılması sahaflarda bile kalmadı artık  ???

memospinoz

Simpsonların devamı gelmedi, Uçma Sanatı yeniden basılmadı, Le Transperceneige yayımlayacağız dediler bir daha ses çıkmadı. Ben çıkan yayınları görmeden pek inanamayacağım bu yayınev(ler)ine. Şimdiden bu kadar yayımlananlar başlığı açmaya pek gerek yok bence zira yayınevinin karnesi iyi değil. Yayımlananlardan ziyade bunları "Müjdelenen Çizgi Romanlar" başlığına yazsanız daha iyi olurdu.

Konu Dışı: Çizgi Düşler "Long John Silver" yayımlayacaktı, ne oldu o iş?

Nightrain

Alıntı yapılan: memospinoz - 24 Şubat, 2017, 08:07:31
Simsonların devamı gelmedi, Uçma Sanatı yeniden basılmadı, Le Transperceneige yayımlayacağız dediler bir daha ses çıkmadı. Ben çıkan yayınları görmeden pek inanamayacağım bu yayınev(ler)ine. Şimdiden bu kadar yayımlananlar başlığı açmaya pek gerek yok bence zira yayınevinin karnesi iyi değil. Yayımlananlardan ziyade bunları "Müjdelenen Çizgi Romanlar" başlığına yazsanız daha iyi olurdu.

Konu Dışı: Çizgi Düşler "Long John Silver" yayımlayacaktı, ne oldu o iş?

Dün Twitter'dan Uçma Sanatı'nın yeniden basılacağını duyurdular.

kryy22

Transmetropolitan duyurmuşlardı bir ara   ::)

Nightrain

Alıntı yapılan: kryy22 - 24 Şubat, 2017, 09:57:30
Transmetropolitan duyurmuşlardı bir ara   ::)

Onun telifi sonradan fazla gelmişti sanırım. Ben geçen sorduğumda DC/Vertigo çizgi romanlarını basmanın -yanlış hatırlıyor olabilirim- biraz zahmetli olduğunu söylemişlerdi.

memospinoz

Alıntı Yap
temmuzda başlıyor, 5 kitap, her ay 1 kitap
https://twitter.com/versus_aylak/status/869997527793147904

Hala ses seda yok.  ::)

OZAN BALIM

Dokuzuncu Sanat Yayınları'nda 16 Şubat ön sipariş tarihi ile Babil.com'da satışta görünüyor.

OZAN BALIM

Boyut: 16x24 cm
Sayfa Sayısı: 200
Etiket Fiyatı: 35 TL

memospinoz

Bu Savaş Demektir!

Gezegenimiz değiştiğinde değişmeden kalacak olan şey nedir? Yoksa her şey aynı kalırken sadece isimler mi değişecek? İnsanlığın o büyük birikimine gelecekte ne olacak? Yoksa geleceğe sadece kör bir iktidar savaşı mı miras kalacak? Büyük bir çöküntü mü yoksa başka bir dünya mümkün mü? Dünün, bugünün ve Maymunlar Gezegeni'nin cevapları şaşırtıcı derecede aynı olabilir mi? Peki şimdilik... Savaş?

Sayfa Sayısı: 208
Etiket Fiyatı: 36 TL

worldman

İki cildi de okudum.Çok beğendiğimi söylemeliyim.Son zamanlarda zevk alarak okuduğum nadir çizgiromanlardan bir tanesi...