BOND 25 No Time To Die (Ölmeye Zaman Yok)

Başlatan dean, 23 Şubat, 2017, 00:31:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Bond 25 geliyor. Burası kesin. Yalnız ne yönetmenden bir haber var, ne de Daniel Craig'den. Craig'in dönüp dönmeyeceği belli değil. Christoph Waltz'un dönüp dönmeyeceği belli değil. Hatta Columbia Pictures bile geri dönmeyecek. Zira Metro-Goldwyn-Mayer son filmleri Columbia ile birlikte yapıyordu. Anlaşmanın sonuna gelindi. Ya başka bir stüdyo ortak olacak ya da MGM yola tek başına devam edecek. Ama ne olursa olsun Bond 25 geliyor. En son gelen bilgilere göre Hırvatisyanda çekimler olacak. Yakın zamanda cast hakkında resmi haberler gelecektir.

dean

Filmin vizyon tarihi 8 Kasım 2019 olarak açıklandı. Yann Demange, Denis Villeneuve, ve David MacKenzie yönetmenlik için adı geçen isimler. Daniel Craig hakkında ise henüz bir haber yok.

dean

Daniel Craig'in role dönüşü resmileşti.

dean

Yeni filmin yönetmenliği için ön plana çıkan isim Slumdog Millionaire,  Trainspotting ve127 Hours filmlerden tanıdığımız Danny Boyle. Bence muazzam bir tercih olur. Umarım gerçekleşir.

dean

Yeni film ile ilgili tüm soru işaretleri kalktı. Daniel Craig kesin. Yönetmen Danny Boyle Kesin. Yazar John Hodge kesin. Filmin dağıtımını yapacak yeni stüdyo kesin; Universal. Vizyon tarihi 8 Kasım 2019.

dean

En son güncellemeden sonra Bond 25'te yine önemli değişiklikler oldu. En önemlisi yönetmen Danny Boyle projeden ayrıldı. Hikaye, villian ve en ilginci villian'ı oynayacak aktör üzerinden fikir ayrılıkları yaşandı. Boş kalan yönetmenlik koltuğuna Cary Joji Fukunaga oturdu. Kendisini True Detective'in ilk sezonun ve Beasts of No Nation filminin yönetmeni olarak hatırlıyoruz.

Daniel Craig'in yanı sıra Ralph Fiennes, Ben Whishaw ve Naomie Harris; M, Q ve Moneypenny rollerine geri dönüyor. Bir önceki filmden Léa Seydoux'nun da Madeleine Swann rolünü tekrar canlandırması bekleniyor. Son olarak filmin vizyon tarihi 14 Şubat 2020 olarak değişti.

dean

Filmin vizyon tarihi 8 Nisan 2020 olarak değişti. Bir diğer önemli haberde filmin villain'ı için geldi. Habere göre geçtiğimiz günlerde Oscar kazanan Rami Malek stüdyo ile anlaşmaya varmak üzere.

hanac

hanac

hennessy

Dünya Yetmez The World Is Not Enough'e rakip bir Türkçe çeviri.....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

pizagor

Alıntı yapılan: hanac - 21 Ağustos, 2019, 20:06:06
Ölmeye vakit yok daha mı iyi olur ?  :)

Ölmenin vakti değil ya da daha afili bir türevi daha iyi olur mu?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

darkwood

Darkwood Sakinleri..

hanac

dean

dayıcomics

Bu filmin adını Bond: Ölemem ben diye çeviriyorlarmış, ne komedi olur  ;D