Star Wars Klon Savaşları - JBC Yayıncılık

Başlatan hanac, 01 Aralık, 2009, 12:00:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

JBC Yayincilik Klon Savaslarini düzenli bir sekilde yayinlamaya devam ediyor.

Ilk 3 sayi çikti. 4. sayi da çok yakinda satisa çikacak.

1. sayiyi okudum ve çok begendim, digerlerini de okuyunca yorumlarimi yazarim.

hanac

Benden baska okuyan yok herhalde.

Ilginç, halbuki STAR WARS bizde de çok sevilir.

2. sayiya bu aksam basliyorum, siz de okuyun arkadaslar, fikirlerinizi paylasin.  :)

V

Hasan serinin kaç sayi sürecegi hakkinda bilgin var mi?

Seri tamamlanirsa almayi düsünüyorum.Bu arada Clon Savaslarinin Animasyon dizisi 2.sezonu ile Cartoon Network
kanalinda devam ediyor...
"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Alıntı yapılan: judas2099 - 23 Aralık, 2009, 13:00:44
Hasan serinin kaç sayi sürecegi hakkinda bilgin var mi ?

Klon Savaslari serisi 9 sayi sürecek.

JBC ayrica SW'in baska serilerini de yayinlayacak.

pizagor

Alıntı yapılan: hanac - 23 Aralık, 2009, 10:17:09
Benden baska okuyan yok herhalde.

Üçünü de okudum ama okumaya yeni baslayacaklara tavsiyem önce Star Wars'in ikinci üçlemesini yeniden izleyip hafizalarini tazelemeleri...

Oldukça özenli, kaliteli bir baski ancak kaliteyi pahaliya satinaliyorsunuz. Bu yayin fazla satilmamissa bence sebebi yüksek etiket fiyatidir...

Bu arada özellikle üçüncü sayinin çizimlerini çok begendim...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Blindman

Etiket fiyatlarini bosverin. Yillardir yüzlerce seri, sayi yayinlanmis. Star wars evrenini filmlerden daha ayrintili veren bu kadar seri var ama bizde sadece 3 sayi Klon Savaslari yayinlandi. Bu da iyi be. Siz asil ilk üçleme ile son üçleme arasinda özellikle Darth Wader'i ayrintilandiran, anlatan serileri bekleyin. Umarim yayinlanir.

Jedmau

Herkese Selam,

Evet malesef star wars lisanslari çok pahali bir marka , kaldiki eski istenen fiyatin cok cok daha altina anlasma sagladik :)

ben genellikle seffaf olmayi severim :) o yuzden bu bilgiyi sizlerle paylasmaktan cekmiyorum

clone wars sayi 1 , 4 ay gibi bir surede yaklasik 2.100 adet satis rakamina ulasti , bilmiyorum trdeki daha onceki romanlarin satis rakamlarini ama 2100 adet 30 tllik bir roman icin kimle konussam muazzam bir satis olarak yorumlandi. isim vermek istemiyorum , ntv yayinlarini saymazsak en basarili satan tpm tarzi romanlar bu zamana kadar 2 senede 2000 rakamina ulasiyormus. o yuzden icim bir nebze rahat

4ncu sayi eylulde 5nci sayi ise subat ayinda raflardaki yerini alicak

9ncu sayi ciktigi zaman ise dark times baslayacak ( episode 3-4 arasini anlatan )

ocak 5 gibi lucas film lfl ile toplantimiz var , detaylari toplanti sonrasi sizlerle seve seve paylasirim :D

saygilar
ertan

hanac

Alıntı yapılan: Jedmau - 24 Aralık, 2009, 22:56:10
Clone wars sayi 1 , 4 ay gibi bir surede yaklasik 2.100 adet satis rakamina ulasti , bilmiyorum tr deki daha onceki romanlarin satis rakamlarini ama 2100 adet 30 tllik bir roman icin kimle konussam muazzam bir satis olarak yorumlandi.

Bu çok sevindirici bir bilgi.

Gerçekten sasirdim, bu kadar beklemiyordum.

Peki diger sayilarda durum ne ? Azalma var mi, yoksa istikrarli mi gidiyor ?

Jedmau

Alıntı yapılan: hanac - 25 Aralık, 2009, 14:38:06
Alıntı yapılan: Jedmau - 24 Aralık, 2009, 22:56:10
Clone wars sayi 1 , 4 ay gibi bir surede yaklasik 2.100 adet satis rakamina ulasti , bilmiyorum tr deki daha onceki romanlarin satis rakamlarini ama 2100 adet 30 tllik bir roman icin kimle konussam muazzam bir satis olarak yorumlandi.

Bu çok sevindirici bir bilgi.

Gerçekten sasirdim, bu kadar beklemiyordum.

Peki diger sayilarda durum ne ? Azalma var mi, yoksa istikrarli mi gidiyor ?

Valla cok ilginc sekilde 2nci sayi 3ncuden daha az satmis durumda , ama sanirim arada seriyi atlayanlar olmus

asil star warsdan basmak istedigim bir seri varki en cok ona heycanlaniyorum , yilbasindan sonraki gorusmelerde duyuruyu yaparim :)

hanac

2. ve 3. saylari ardarda okudum.

Benim gibi SW evrenini sadece filmlerden bilen biri icin olaylari takip etmek zor oluyor zaman zaman.

Her sayida cok sayida yeni karakter dahil oluyor, ben devamli geriye donup donup tekrar okuyorum.

SW in cizgi roman evreni gercekten cok buyuk, sadece 3 sayi okuyarak olayi kavramak kolay degil.

Neyse, Ertan bey sayesinde bu evrene de alisacagiz insallah.  :)

3. sayi cok heyecanli bir yerde kaldi, 4. sayi ne zaman yayinlanacak ?

Jedmau

Jedmau

25 ocakta 4ncu cildi heryerde bulabilirsiniz :D

hanac

V

İlk 3 sayi hesapli bir sekilde(3 sayi için 50 TL ödedim) bugün elime geçti.

Henüz okuyamadim ama çizimler ve baski kalitesi mükemmel görünüyor.

Bu arada 4.sayi Idefix'te ön sipariste.22.45 TL. ile ilk üç sayidan daha hesapli...
"İstemem,eksik olsun.."

ümitkr

Çizgi roman serisine baslayana kadar elimde olan bazi eski Marvel Star Wars'larini ve Dark Horse orjinallerini bile yarim göz okumustum. Neler kaçirdigimi yeni fark ettim ve bu aralar romanlarini almaya basladim. cnbc-e 24 ocakta seriyi yayinlamaya baslayacak. Muhtemelen sanki elimde cd'leri yokmus gibi oturup bir daha izleyecegim. Çizgi filmini de zamaninda almis yüzüne bile bakmamistim. Ikinci cildi okuduktan sonra ambalajini yirtip izlemek için yandim tutustum v.s. Çok keyif aldim seriden çok :)