Star Wars Klon Savaşları - JBC Yayıncılık

Başlatan hanac, 01 Aralık, 2009, 12:00:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

guzel yorumlar icin tesekkur ederim arkadaslar.

gercekten cok guzel gidiyor seri , ozellikle 4ncu cilt tam bir heyecan firtinasi ,

yorumlariniz benim icin cok degerli lutfen olumlu olumsuz lutfen cekinmeden yazin

saygilar
ertan

rumar80

Clone Wars ne oldu?
Geçen gün satışta diye yazılmıştı. Ama hiçbir yerde bulamadım??

hanac

6. sayi nihayet çikti.

Epey ara verilmisti.

5. ve 6. sayıların kapakları

rumar80

Jedmau

rumar80

Aldim hemen. Azimle diger üç sayiyi bekliyorum. Bu arada Star wars devam edecek mi?

hanac

Klon Savaslari 7. sayi yilbasina kadar çikacakmis.

Önce Umbrella Academy, sonra SW Klon Savaslari 7, sonra 30 days of night sayi 2

sefik

Peki bizde simdiye kadar star wars'la ilgili kaç çr çikti acaba, 9 cilt klon savaslari cikacak anladigim kadariyla, baska neler cikti, neleri almami tavsiye edersiniz ?

rumar80

Yillar yillar önce Tercüman çocuk dergisi içinde Marvel'in yayinladigi star wars maceralari yayinlanmisti. Çizgi roman olarak bildigim kadari ile klon savaslari disinda Darth Vader özel sayisi yayinlandi. Bir iki tane de Star wars romani.
  Biraaz sabret Jed Mau'nun plani ile daha çok okuyabilirsin. Yok sabredemem ingilizcem var diyorsan, yolun açik olsun cebinde para olsun. Kocaman bir dünyaya girmek üzeresin.
   Sevgiler

pizagor

Bir de yanlis hatirlamiyorsam Zeyna ve Herkül'ün çizgiroman olarak yayinlandigi o kisa dönemde Yildiz Savaslari da bir kaç fasikül olarak yayinlanmisti...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

tommikser

Peki Star Wars'ta nasıl bir sıralama uygulamaya karar verdiniz?

Jedmau

simdi oncelikle klon savaşları 7-8-9 u bitireceğiz.

sanırım 2011 ilk 6 ayında bu seri biticek.

daha sonra hemen akabinde Dark Times basmamız gerekiyor , hikayenin butunlugu acısından.

dark times ile birlikte 80% ihtimal kotora başlıyacağız , ikisi beraber gidecek.

tommikser

Süper bir haber oldu. Peki bu arada 30 gün gece ne olacak ?

Unuttunuz mu onu ?

Jedmau

Kesinlikle unutmadık ama inanılmaz derecede aracı firma ile iletişim sorunu yaşıyoruz.

Telefon açıyoruz göndereceğiz anlaşmaları diyorlar , 1 ay geçiyor yine yok, idw kendisine yazdım en son, onlarda şu an 30 days of haklarının satımı ile iletişimde olduklarını söylediler.

Haber vereceklerdi 2 ay once.

Sanırım bu hafta tekrar iletişime geçeceğiz.

rumar80

Plan süper. Umarım aksamadan ilerler