Star Wars Klon Savaşları - JBC Yayıncılık

Başlatan hanac, 01 Aralık, 2009, 12:00:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pukay

yeni ciltten haber varmı?9. cildi bekleyen biri olarak artık sabrım tükeniyor...

Saint2

yalcinerol345

Star Wars bana başından beri çok karışık gelirdi.Bir ara 6 sayıyı da almayı düşündüm.Forumda bir arkadaşın "okuyorum ama ne olduğunu anlamıyorum "şeklindeki yazısından sonra almaktan vazgeçmiştim.
İkmal İstasyonu'ndan ilk sayıyı alınca sakin bir artamda okudum.Gerçekten de konuya yabancı olan biri için anlaması zor bir sayı idi.Ciltte ilk macera ve son macera hakikaten güzeldi.Gerekli Şeyler'deki büyük indirimden de kalan sayıları sipariş verdim.İlk cildi tam üç kez okumuş olan biri için kalan sayıların kargodan gelmesini büyük bir hevesle bekliyorum.

Jedmau

hennessy

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 08 Mayıs, 2011, 15:00:23
Star Wars bana başından beri çok karışık gelirdi.Bir ara 6 sayıyı da almayı düşündüm.Forumda bir arkadaşın "okuyorum ama ne olduğunu anlamıyorum "şeklindeki yazısından sonra almaktan vazgeçmiştim.
İkmal İstasyonu'ndan ilk sayıyı alınca sakin bir artamda okudum.Gerçekten de konuya yabancı olan biri için anlaması zor bir sayı idi.Ciltte ilk macera ve son macera hakikaten güzeldi.Gerekli Şeyler'deki büyük indirimden de kalan sayıları sipariş verdim.İlk cildi tam üç kez okumuş olan biri için kalan sayıların kargodan gelmesini büyük bir hevesle bekliyorum.

Star Wars için önce filmler sonra kitaplar ve en son çizgi romanlar ile girmek lazım direk klon savaşlarından girerseniz birşey anlaşılması zor.Hele klon savaşlarına girecekseniz türkçe çevrilmiş kitapları öncelikle okuyup olayların nasıl geliştiğini anlamanızı tavsiye ederim ondan sonra daha zevkle okursunuz
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

ErenKoyunoglu

Ben de thrawn trilogy'yi okuyorum şu an. Çizgiroman versiyonunu. Ama hata mı ettim kitabını mı okusaydım acaba, ilk defa bu kadar sıkıldım bir star wars çizgiromanından. Bitsin diye okuyorum son 40 sayfası bitmek bilmedi. Knights of the old republic daha eğlenceli geldi. Muhteşem bölümleri de vasat bölümleri de var. Bakalım yakında Klon savaşlarının da serisini alacağım (Türkçesi'ni). Sanırım İlke çevirmişti, çevirileri oldukça iyi, bir katkımız olsun.
Herkese sevgiler,
Eren

hennessy

Alıntı yapılan: ErenKoyunoglu - 08 Mayıs, 2011, 20:57:34
Ben de thrawn trilogy'yi okuyorum şu an. Çizgiroman versiyonunu. Ama hata mı ettim kitabını mı okusaydım acaba, ilk defa bu kadar sıkıldım bir star wars çizgiromanından. Bitsin diye okuyorum son 40 sayfası bitmek bilmedi. Knights of the old republic daha eğlenceli geldi. Muhteşem bölümleri de vasat bölümleri de var. Bakalım yakında Klon savaşlarının da serisini alacağım (Türkçesi'ni). Sanırım İlke çevirmişti, çevirileri oldukça iyi, bir katkımız olsun.
Herkese sevgiler,
Eren

thrawn trilogy'yi çizgi roman versiyonunu okumadım ama kitap versiyonu için aynı şeyi söyleyemeyeceğim star wars fanları içini ayrı bir yeri olan üçlemeyi kesin okuyun sadece sonu istediğim gibi bitmesede amiral için okunur.  Knights of the old republic bazen vasata düşsede sıkılmadan okunacak bir hikayedir.SW sevenler için güzel bir seridir.

pukay

ciltlerden hepsini alamıyacağım oyüzden şansımı birinden yana kullanıcam,hangi cildi tavsiye edersiniz?

Jedmau

genelde hepsi birbiri ile alakalı , yani tam anlamı ile olmasada azcık devam hikayeler.

1 - 3 - 4 - 6 favorilerim

hennessy

Sayın Ertan Bey Klon Savaşları 7. kitabı mailime yolladı öncelikle teşekkür ederim akşam okuyup yazımı yazacağım

hennessy

Alıntı yapılan: pukay - 18 Mayıs, 2011, 17:47:59
ciltlerden hepsini alamıyacağım oyüzden şansımı birinden yana kullanıcam,hangi cildi tavsiye edersiniz?

Sonuçta klon savaşlarını anlattığı için ve bir biri ile bağlantıları olduğu için 1.kitaptan başla imkanın oldukça devamını alırsın

darkwood

1.cilt ten başlamanı tavsiye ederim, fakat bu cildi şu anda bulmak oldukça zor.
Eğer bulamazsan, 3 ten başlayıp devam edebilirsin.
Darkwood Sakinleri..

pukay

hazır indirime girmişken almak lazım ozman,bi ufak araştırma yapmıştım çoğu kişi 9.cilt olan end game'i beğenmiş en fazla...

Jedmau

Alıntı yapılan: pukay - 19 Mayıs, 2011, 16:38:43
hazır indirime girmişken almak lazım ozman,bi ufak araştırma yapmıştım çoğu kişi 9.cilt olan end game'i beğenmiş en fazla...

evet 8 ve 9 sağlamdır. 9 da ağlayan arkadaşlarım var :D

hennessy

Alıntı yapılan: Jedmau - 15 Ağustos, 2011, 20:33:23
Alıntı yapılan: pukay - 19 Mayıs, 2011, 16:38:43

evet 8 ve 9 sağlamdır. 9 da ağlayan arkadaşlarım var :D

Hayırlı uğurlu olsun :) 9.bölümde ağlayyacağız :)