2017 Mart - Çizgiroman listesi

Başlatan afu, 02 Mart, 2017, 00:56:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

darbove

bakalım akılçelen bu ay manga patlatıcak mı? :D
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

hasanmahmut

Marmara'nın yayınları ve Uzumaki 2, Şubat ayında çıktılar. Hata olmuş.

altay1944

Fumettisiz liste çorak toprağa benzer...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

afu

Alıntı yapılan: hasanmahmut - 02 Mart, 2017, 07:47:31
Marmara'nın yayınları ve Uzumaki 2, Şubat syında çıktılar. Hata olmuş

şubat sonundaki ist. fuarı için yeni kitaplar dağıtımdan önce fuarda sunuldu. bunları mart'a aldım.
bazen ayın son günü çıkanlar veya tanıtımı yapılanlar oluyor. bunları bir sonraki ay listesinde gösterdiğim de oluyor.
çok rahatsızlık vermeyeceğini düşündüm.  :-\

hasanmahmut

Alıntı yapılan: afu - 02 Mart, 2017, 14:23:12
şubat sonundaki ist. fuarı için yeni kitaplar dağıtımdan önce fuarda sunuldu. bunları mart'a aldım.
bazen ayın son günü çıkanlar veya tanıtımı yapılanlar oluyor. bunları bir sonraki ay listesinde gösterdiğim de oluyor.
çok rahatsızlık vermeyeceğini düşündüm.  :-\

Yok estağfurullah ne rahatsızlığı :) Bilgilendirmek istedim. Marmara evet öyle fuara çıkarıyor ama Gerekli Şeyler dağıtımını yapıyor diye düşünüyorum. Fuara özel çıkardık gibi bir açıklamaları olmamıştı. Ama haklısınız ne farkeder ki zaten :)

darbove

Alıntı yapılan: darbove - 02 Mart, 2017, 01:34:45
bakalım akılçelen bu ay manga patlatıcak mı? :D
akılçelen sayfasından paylaştı 7. cildi :D
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Nightrain

İlgimi çekenler:

Chew 4
Esteban
Coffin Hill
El Ala Rota
Kililana Song
El Arte De Volar
Les Transperceneige
Amerikan Vampiri 2
Batman: Gotham'ın Gaz Lambaları

bunların hepsini bu ay almam mümkün değil. Zaten Aylak'ın duyurduğu kitapları bu ay çıkartacağı belli değil. Coffin Hill'i de tamamlanınca alacağım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

köstebek

Afu beyciğim, ortaya saçtığı kütleyi yavaş yavaş toparlayacaktır. Ama bu ay işi biraz zor görünüyor, çünkü dönen rakamlarına göre bu ay bir 45-50 arası çizgi roman satışa sunulacak gibi...

köstebek

Afu Beyciğim,
Yarına Tex maxi ve Başka Yer'den hikâyeler ile açılışı yapıyoruz. Hadi hayırlısı

Tuco Ramirez

Listedekilerden hangileri çıktı, çıkanlar ve çıkacaklar diye 2 gruba ayrılabilse süper olur.

caretta

Köstebek Bey Mart ayında Maksi Teks,Maksi Zagor,Klasik Teks ve de Aylık Teks olacak gibi görülüyor.
Tastiğinizi bekliyoruz!Ayrıca Çizgidüşler nickli dostumuzun 2017 yayın programını da bekliyoruz.Aylık
Teks toplam 12 sayı telif alındıysa nasıl çıkacak?Mart-Ağustos 6 sayı?Yoksa Mart 2017-Şubat 2018
arası iki ayda bir?

köstebek

Alıntı yapılan: caretta - 03 Mart, 2017, 18:54:57
Köstebek Bey Mart ayında Maksi Teks,Maksi Zagor,Klasik Teks ve de Aylık Teks olacak gibi görülüyor.
Tastiğinizi bekliyoruz!Ayrıca Çizgidüşler nickli dostumuzun 2017 yayın programını da bekliyoruz.Aylık
Teks toplam 12 sayı telif alındıysa nasıl çıkacak?Mart-Ağustos 6 sayı?Yoksa Mart 2017-Şubat 2018
arası iki ayda bir?

Bahsi geçen 4 sayıyı tasdikliyorum. Yaıyn programının hazırlıkları başladı, biraz daha süre istiyoruz; aylık teks'i martta başlatıp iki ayda bir yayımlamayı ve böylece bir daha ara vermemeyi (artık hep iki ayda bir olmasını) düşünüyoruz...

EyupAlyuz

sayın köstebek TOLGA dan bir haber yokmu. insaf bir iyi haber.

memospinoz

Alıntı yapılan: Tuco Ramirez - 03 Mart, 2017, 18:31:58
Listedekilerden hangileri çıktı, çıkanlar ve çıkacaklar diye 2 gruba ayrılabilse süper olur.

Listede olup çıkmış olanlardan benim bildiklerim:
Captain America'nın Ölümü Cilt 1 - Marmara Çizgi
Chew 4 - Marmara Çizgi
Punisher Max Cilt 8 - Marmara Çizgi
Superior Spider-Man Team-Up 3 - Marmara Çizgi
Dev-Boy Küçük Marvel AvsX - Marmara Çizgi
Kahramanlık Akademim 1 - Gerekli Şeyler
Uzumaki 2 - Gerekli Şeyler
Uncanny Avengers Cilt 1 - Gerekli Şeyler
Titana Saldırı: Çöküşten Önce Cilt 3 - Gerekli Şeyler
One-Punch Man 7 - Akılçelen