lal ve dylan dog

Başlatan altay1944, 13 Mart, 2017, 13:15:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

altay1944

Açıkcası hiç beklemediğim bir zamanda bu  seriye el atarak 25(şimdilik)sayı basarak başka yayınevlerinin yarım kalan bir serisini biz okuyucusu ile buluşturan lal yayınevine teşekkür ederim.Şimdi kendilerinden yeni yayınlar için bir ipucu bekliyorum.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

darkwood

Dylan'ın en sevdiğim serilerinden, Hoz da 6. sayıda kalan renk cümbüşüne de bir el atsalar harika olacak.
Darkwood Sakinleri..

yunusmeyra

Alıntı yapılan: altay1944 - 13 Mart, 2017, 13:15:30
Açıkcası hiç beklemediğim bir zamanda bu  seriye el atarak 25(şimdilik)sayı basarak başka yayınevlerinin yarım kalan bir serisini biz okuyucusu ile buluşturan lal yayınevine teşekkür ederim.Şimdi kendilerinden yeni yayınlar için bir ipucu bekliyorum.

dylon dog serisindeki hassasiyet ve istikrarları için çok teşekkürler  :)
not: yeni seri veya albüm planlarını bilemiyoruz, ancak "conan the barbarian" serisinin tamamlanması, senede 3 veya 4 ciltle de olsa basılması "umudunu" koruduğumuzu iletmiş olalım  ::) hem hazır "savage sword" serisi de yayınlanırken birbirlerini "desteklemiş" olmazlar mı?
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

sıfatkanseri

Dylan Dog'u tekli fasikül halinde basmaları daha bir güzel oldu . Çok teşekkür ederiz Lal kitap cidden kaliteli bir yapımı kaliteli işler yaparak bize aktarıyorsunuz . Yeni Dylan Dogları sabırsızlıkla bekliyoruz . Sizi seviyoruz .

darkwood

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 13 Mart, 2017, 15:43:22
dylon dog serisindeki hassasiyet ve istikrarları için çok teşekkürler  :)
not: yeni seri veya albüm planlarını bilemiyoruz, ancak "conan the barbarian" serisinin tamamlanması, senede 3 veya 4 ciltle de olsa basılması "umudunu" koruduğumuzu iletmiş olalım  ::) hem hazır "savage sword" serisi de yayınlanırken birbirlerini "desteklemiş" olmazlar mı?

Lal biten serilerin yerine, Conan barbarian ve klasik renkli Conan serilerinin tamamlanması, hatta 2'şer ciltte kalan HC korku serileri Creepy ve Eerie serilerin de tamamlanması harika olurdu.
Darkwood Sakinleri..

Tuco Ramirez

Şu creepy ve eerie ciltlerini bulabilceğim bir yer  var mı baskısı tükenmiş sanırım

darkwood

Alıntı yapılan: Tuco Ramirez - 06 Nisan, 2017, 16:53:53
Şu creepy ve eerie ciltlerini bulabilceğim bir yer  var mı baskısı tükenmiş sanırım

HC ciltleri kargo ile almak pek akıl karı değil, zira şimdiye kadar kargoyla satın aldıklarımın %80'ni en az bir tarafı ezilmiş veya hasarlı olarak geldi. Kadıköy'e gelme imkanınız varsa sahaflarda kitapları kontrol edip sağlamını, satın alma şansınız var.  8)
Darkwood Sakinleri..

Tuco Ramirez

Alıntı yapılan: darkwood - 06 Nisan, 2017, 21:22:55
HC ciltleri kargo ile almak pek akıl karı değil, zira şimdiye kadar kargoyla satın aldıklarımın %80'ni en az bir tarafı ezilmiş veya hasarlı olarak geldi. Kadıköy'e gelme imkanınız varsa sahaflarda kitapları kontrol edip sağlamını, satın alma şansınız var.  8)

Ben de aynı cevabı yazacaktım ama fırsat olmamıştı. Hard Cover bir cildin kargoyla bir tarafı ezilmemiş gelmesine ben de rastlamadım. Aslında çok sıkı indirimler olmadığı müddetçe normal cilt ÇR bile almıyorum kargoyla.
Dükkanda bakarak alabileceğim bir yer sormuştum aslında. Dediğiniz gibi Kadıköye inince bir araştırayım. Yardımınız için teşekkürler.

OZAN BALIM

Dylan'ı düzenli ve 3 koldan okumak çok büyük bir iş biliyorum ama, keşke telif nedeniyle basılamayan veya DE tarafından basılıp da ancak ezik büzük hali ile kitaplığımıza koyabileceğimiz sayıları da Martin ve Zagor'da olduğu gibi "Özel Seri" etiketi ile bassa Lal, ne güzel olurdu.

afu

İtalya'da bir kitapçıda Dylan Dog için ayrılmış bölüm.
Farklı formatlarda ve renkli, s/b nasıl istersen var.
Hayran hayran baktım. Neden bizde yok acaba?

xmenac

Dylan Dog'ın tirajı ne kadardır hiçbir fikrim yok. Fakat okuyucu tarafından bir Zagor ya da Tex kadar ilgi görmüyor kanaatindeyim.

Mevcut durumda Dylan Dog'ın üç serisinin yayınlanması büyük iş bence.

caretta

Hiç okumadığım,merak da etmediğim bir yayın Dylan Dog.Bu kadar mı çok satıyor ki Lal Kitap
hiç aksatmadan yayınlıyor?Neyse, severek okuyanlara hayırlı olsun diyeyim.

BAHADIR

Hiç aksatmadan yayınlamaları satmasından ziyade Lal'in profosyenelliğinden kaynaklanan bir durum diye düşünüyorum...

Hiç kimsenin başaramadığı bir işi Lal yapıyor...

Burada haklarını yememek lazım...

Ama bunun ne kadar sattığı muallak tabii...

Lal zamanında o şekilde Nathan'ı 38 sayı Karaoğlanı 57 sayı götürmüştü... Ama sattığı için değil devam etmek istedikleri için götürmüştü... Onda da bir yere kadar ancak dayandılar... Umarım Dylan'nın akıbeti onlar gibi olmaz...

Dr.ArAmAS

Lal yayınevine tebrikler...
Sevenleri adına sevindim dylan dog için...
Kaç kere denedim dylan dog okumayı ama martin mystere okuyam biri olarak ısıanamadım bir türlü..elimde bir iki takımı var..eve gidince satışa çıkaracam..
Good bye dylan dog 😔😔