lal ve dylan dog

Başlatan altay1944, 13 Mart, 2017, 13:15:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Saint2

Ben severek okuyorum. Hangi formatta çıkarsa da alıyorum.

darkwood

Bütün sayılarını takip ediyorum.
Hoz Comics, Dylan'ın renk cümbüşü serisini 6 cildini basmıştı. Hoz dan sonra Dylan'a devam eden Lal den bu serinin devamı gelmedi maalesef.
Darkwood Sakinleri..

Nemo

Dylan'i hic okumamis arkadaslarima Oglak'in cikardigi efsanevi maceralar albumunu okumalarini tavsiye ederim.
Uzun veda, Olumun Otesinde ve tabi ki Johnny Freak!

Mesut abi, LAL belki maxi ve dev albumlerde Italyá'ya yetisince renk cumbusune de girisir diye dusunuyorum.
Özel Alfa Ajanı

BAHADIR

Alıntı yapılan: Nemo - 21 Temmuz, 2017, 11:52:42
dev albumlerde Italyá'ya yetisince renk cumbusune de girisir diye dusunuyorum.

Dev albüm deyince aha tam şurama bir sancı saplanıyor... Geçmiyor...

Tuco Ramirez

Bu ay mimi dev albüm 10 yayınlandı mı bu arada?

NIC

Bu ay dev albümün yenisini daha göremedim ama Johnny Freak hikayesinin devamı çıktı ve açıkçası ana serideki hikayeler çok güzel ilerliyor okumayan da çok şey kaçırıyor.Adettendir "teşekkürler lal"

Nemo

Lal 12. sayı ile DD dev albümler tamamlanmış oldu. Acaba Lal, Dylan'ın özel serisine ya da renk cümbüşüne el atar mı? Duyumu olan var mı arkadaşlar?
Özel Alfa Ajanı

hanac

Alıntı yapılan: Nemo - 03 Nisan, 2018, 12:06:44
Lal 12. sayı ile DD dev albümler tamamlanmış oldu. Acaba Lal, Dylan'ın özel serisine ya da renk cümbüşüne el atar mı? Duyumu olan var mı arkadaşlar?

LAL'in yayınladığı bütün Dev Albümleri bir arada görelim.

Animvader

Alıntı yapılan: Nemo - 03 Nisan, 2018, 12:06:44

Ben Dylan Dog'ları elden çıkardığım için takip etmedim ama Nathan'daki gibi bir liste yaptığımda arada basılması gereken Maxi ve Dev Albümlerden önce Özel Sayılar ve Almanaklar vardı. Umarım onları basarlar.