Thor 5

Başlatan dean, 11 Temmuz, 2022, 14:14:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Thor: Love and Thunder ile ilgili ilk rakamlar gelmeye başladı. Film başarılı bir gişe sonucu çıkarması kesin. Thor'un MCU'nun devamında yer alacağı da kesin. Beşinci Thor filminin yapılması büyük olasılık. En büyük soru işareti bence Taika Waititi'nin seri içindeki durumu. Love and Thunder sonrası Waititi'nin beşinci Thor filmini çekmesini istemem. Ama Taika Waititi, Chris Hemsworth ve Tessa Thampson tam manasıyla bir ekip oldular. Marvel Studios bunu bozmak da istemeyecektir. Bakalım beşinci film için nasıl bir yol çizecekler.

Nightrain

5.filmin boss'u 1.after credits sahnesinde belli oldu.

[spoiler]Herkül. Ama ana boss olacağını sanmıyorum. Filmin ilk yarısı Thor ile kapışıp ardından ortak bir düşmana karşı hareket edecekleri kesin[/spoiler]
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 11 Temmuz, 2022, 14:42:11
5.filmin boss'u 1.after credits sahnesinde belli oldu.

[spoiler]Herkül. Ama ana boss olacağını sanmıyorum. Filmin ilk yarısı Thor ile kapışıp ardından ortak bir düşmana karşı hareket edecekleri kesin[/spoiler]

Tabi ana villain Hercules olmaz. Toplu bir Asgard ve Yunanlılar karşılaması olsa bile ana villian olmaz. Muhtemelen Mangog tarzı büyük ölçekli bir villain olur.

dean

Chris Hemsworth geçenlerde canlandırdığı karakterin geleceği hakkında ilginç şeyler söyledi. Thor'un önümüzdeki filmlerde Thor: Love And Thunder'da ki halinden farklı olması gerektiğini düşünüyor. İlk iki Thor filmdeki tonun benzer olduğunu ve bunu üçüncü filmde değiştirdiklerini söyledi. 3 ve 4'ün de birbirine benzediğini bu noktada beşinci filmle devam edilecekse Thor'un hem karakter olarak hem de filmin tonunun değişmesi gerektiğini belirtti.

Thor: Ragnarok benim en sevdiğim MCU filmlerinden biri. Açıkarayla da en iyi Thor filmi olduğunu düşünüyorum. Taika Waititi'nin mizah ve ciddiyeti müthiş dengelediğine inanıyorum. Ama Thor: Love and Thunder'a geldiğimiz zaman ise Ragnarok'un tam tersi bir durum ile karşılaşıyoruz. Love and Thunder bu unsurlar kesinlikle dengelemeyi başaramıyor. Üstelik başkarakterini motivasyonsuz, ciddiyetsiz ve beceriksiz bir parodi tiplemesine çeviriyor.

Thor: Love and Thunder'ı izlediğimden beri Taika Waititi ile yolların ayrılması gerektiğini düşünüyorum. Benim aklımı bulandıran Chris Hemsworth ve Tessa Thompson gibi isimlerin onunla çalışmayı sürdürmek isteyecekleri fikriydi. Ama Hemsworth böyle söylüyorsa o da Thor: Love and Thunder sonrası çıkan sonuçtan pek memnun değil.

Thor'un MCU'daki sıradaki durağı elbette Avengers: The Kang Dynasty ve Avengers: Secret Wars olacak. Karaktere Captain America ve Iron Man'de yaptıkları gibi Avengers filmlerinde veda edebilirler ama ben karakterin finalinin solo bir filmle olması gerektiğini düşünüyorum. Hemsworth'un da sözlerini düşünürsek Avengers: Secret Wars sonrası Taika Waititi'nin de olmadığı, Thor: Love and Thunder'dan bambaşka tonda olacak bir Thor filmi gelebilir.

Nightrain

Hemsworth'un genetik olarak alzheimer'a yatkınlığı tespit edilmiş. Geçenlerde projelerine ara verdiğini duyurdu. Thor'u uzun bir süre göremeyebiliriz.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

pizagor

Alıntı yapılan: Nightrain - 29 Kasım, 2022, 10:46:20
Hemsworth'un genetik olarak alzheimer'a yatkınlığı tespit edilmiş. Geçenlerde projelerine ara verdiğini duyurdu. Thor'u uzun bir süre göremeyebiliriz.

Tedavi amaçlı buz banyosu falan yapıyormuş.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...