The Witcher Cilt 2: Tilki Çocuklar - JBC Yayıncılık

Başlatan Jedmau, 20 Mart, 2017, 20:14:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

Özgün Adı The Witcher Volume Two : Fox Children
PAUL TOBIN
Yazar
JOE QUERIO
Çizerler
Gökhan Sarı
Çevirmen
Bora Öngürer & Aslı Dağlı
Editör & Çeviri Editörü
Cem Murat Yılmaz
Grafik ve Uygulama
Yiğit Sakmar
Grafik Editörü
Bengü Ergil
Yayın Koordinatörü
Ertan Ergil
Yayın Yönetmeni

"Tobin, evreni ve karakterleri iyiden iyiye oturttu artık; elinizde baştan sona kendine özgü bir Witcher hikâyesi var. The Witcher III'ten keyif aldıysanız, bu seriyi de şiddetle öneririm." —BLOODY DISGUSTING

"Aldatmacaların ardındaki sır perdesi tam da Paul Tobin'in üslubuna uyuyor çünkü gözleri önünde vuku bulan olayların arkasındaki gerçek ortaya çıkınca, olup biten her şey kendince önemli hale gelebiliyor. Bir Witcher hayranı olarak, bu serinin aldığı yönden ve temposundan çok memnunum ve sıradaki macerayı okumak için sabırsızlanıyorum." —HULKING REVIEWER

Yolculuğu sırasında, Geralt'ın yolu ahmaklarla, döneklerle ve suçlularla dolu bir gemiye düşer ama yolcuların kimisi diğerlerinden daha tehlikelidir ve birisi ise korkunç bir sır saklamaktadır. Bu sır yüzünden, tayfa ve yolcuların intikam peşindeki bir anne tilkinin elinde üzücü ve berbat bir şekilde can vermeleri işten bile değildir!
Eisner Ödülü sahibi Paul Tobin'in yazdığı ve yükselen çizgi roman yıldızı Joe Querio'nun resimlediği çok satan video oyunu serisi
The Witcher dünyasının bu aksiyon dolu korku ve fantezi hikâyesi hem serinin sadık hayranlarını hem de yeni okuyucuları hiç şüphesiz hayrete düşürecek!

1. Baskı Mart 2017 - İstanbul / ISBN : 978-605-9155-27-4 / Sayfa Sayısı : 136
İç : 135 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt - iplik dikiș
Kapak : 350 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt
Fiyat : 30.00 TL
Çıkış Tarihi : Mart 2017

Jedmau

hanac

Alıntı yapılan: Jedmau - 22 Mart, 2017, 22:06:37
La bu witcher size ne etti ?

İkinci sayı oldukça iyi imiş diye duydum.

Nightrain

Oyunlarını oynasam takip ederdim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

darkwood

Alıntı yapılan: hanac - 22 Nisan, 2017, 22:56:38
İkinci sayı oldukça iyi imiş diye duydum.

Aha şu kapakta ki tilki kafalı hatun neler neler yapıyor.  ;)  8)  :o

2.sayı çok çok iyi muhakkak okuyun..
Darkwood Sakinleri..

nocardia

Ben de ilk kitaba göre ikinciyi daha başarılı buldum ama kahramanımızın bu kadar pasif olması (iki kitapta da) çok hoşuma gitmedi.