X-23: Masumiyetin Kaybı - Çizgi Düşler

Başlatan dean, 23 Mart, 2017, 15:34:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Çizgi Düşler yakında Laura Kinney'in orijin hikâyesi olan X-23: Masumiyetin Kaybı'nı yayınlayacağını duyurdu. Innocence Lost, 2005 yılında çıkmaya başlayan ve altı sayı süren bir macera. Yazarları Craig Kyle ve Christopher Yost. Çizer ise Billy Tan.

gamlıbaykuş

Çizgi Düşler ' in yeni yayınları hep tek sayılık ciltler mi olacak acaba?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

X-23'ün Tüm Köken Hikâyesi!

O, gizli Weapon X projesinde yaratılmış üst düzey bir ölüm makinesi. Hızlandırılmış iyileşme faktörü ve keskin pençelerle donanmış X-23, durdurulamaz bir suikastçi. Emredildiğinde öldürmek üzere yoğrulmuş zihni, Weapon X projesindeki bilim adamları için görünüşte çarpıcı bir başarı. Fakat genetiğinde karanlık bir sır yatıyor; DNA zincirindeki bir halka, X-Men üyesi Wolverine ile bağlantılı. Şöhretli mutant kahramanla arasındaki bu gizemli bağlantı, X-23'ü kanlı kökeninin zincirlerinden kurtarmak için yeterli olacak mı?

ÇOK YAKINDA...

(Tanıtım Bülteninden)

hennessy

Old Logan'ı okurken nasıl keyif aldıysam bu çizgi romanı okurken de aynı keyifi aldım. Harika bir kitap ve orjin.....

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

memospinoz

Bu ciltte Craig Kyle , Christopher Yost(New X-Men) tarafından yazılan ve Billy Tan(Marvel Knights Spider-Man) tarafından resimlenen X 23 #1-6 sayıları toplanmıştır.

Sayfa Sayısı: 144
Etiket Fiyatı: 30 TL

gamlıbaykuş

Beğenerek okuduğum bir Orijin hikayesi oldu. Konunun işleyişi, şiddet sahneleri güzeldi. Çizimlerde güzel, beğendim hatta.
Laura' yı Logan filminde de beğenmiştim, çizgi romanında da beğendim. Güzel bir hikaye okuyun derim...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Kauss

İstanbul comics and art festival'den almıştım, aldığımı bile unutmuşum. Kitaplığı düzenlerken fark ettim. Burç abi X-23'ün orjin hikayesi dediği için almıştım, açıkcası orjin hikayesi olarak bekleneni verdi. X-23'e açıkcası üzüldüm, sonunda ki flashback'te oldukça güzeldi. Bir an için ne olduğunu anlamadım :) Bence alınıp okunması gereken bir kitap

ZGeralt

Çok sevdiğim bir orijin hikayesi. Dişi ve genç Wolverine'nin hikayesinin de "babasının" hikayesine benzer olması, gen ortaklığının bir nevi kader ortaklığı da olmasına yapılan vurguları çok beğendim.