Wolverine'in Ölümü - Çizgi Düşler

Başlatan dean, 26 Mart, 2017, 18:26:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

gamlıbaykuş

Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hasanmahmut

Sonunda biri basıyor bu hikayeyi. Ama acaba Panini'nin yarım bıraktığı sayılar da yayınlanacak mı? Öyle daha güzel olurdu, böyle biraz da filmin gazıyla basılıyor gibi duruyor.

Neyse buna da şükür. Kapak baya güzel olmuş.

nicholaihel

Geçen çarşamba dükkanlarına gittiğimde Silver Surfer'a bayıldığımdan bahsedince, "Wolverine'in ölümü de bizde" demişlerdi muzip bir gülüş ile Red Kit levazımatçısı misali :) Orijinal cildin daha hafif/sade bir kapağı vardı ama bu iddialı, alternatif kapağı basacaklarını söylemişlerdi. Bir çıksın, yorumlara göre duruma bakalım.

panthei

güzel tercih, ama Panini'nin bıraktığı yerden buraya geliş baya önemli karakter analizi içeriyor umarım basılır

xmenac

Bu öykü bir anlamda o serinin(volume 5) finali değil mi?

Nemo

Benim de kafam karisti. Volume 3 olarak gecen serinin 56-61. sayilari arasinda da Death of Wolverine ismi geciyor. Hangi album bu bilen var mi arkadaslar?
Özel Alfa Ajanı

dean

Marvel, dakika başı birinci sayıdan aldığı için, en sonunda doğal olarak böyle karmaşalar çıkmaya başladı. Şimdi Panini'nin ilk cildini bastığı seri volume 5. O seri iki cilt; Wolverine: Hunting Season ve Wolverine: Killable. Ondan sonra tekrar birinci sayıdan alınıyor ve volume 6 başlıyor. O da iki cilt; Wolverine: Three Months To Die Book 1 ve Wolverine: Three Months To Die Book 2. Sonra volume 6'nın devamı olarak dört sayılık mini seri "Death of Wolverine" yayınlanıyor. İşte Çizgi Düşler'in yayınlayacağı macera bu. Yani volume 5'nın finali olan mini seri.

Nemo

Cok tesekurler SuperDean :)  Yine bizi aydinlattin.
Özel Alfa Ajanı

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Konusu beni tatmin etmedi. Beklediğim havayı bulamadım. Ama çizimler ve aksiyon sizi tatmin edecek....

6,5/10
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

memospinoz

gamlıbaykuş

Kapakların hepsi birbirinden güzel ama hepsine ayıracak ne para ne de yer var  :-\ Favorim ise Alex Ross kapağı.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Nightrain

Orijinal kapağı varyant mı basmışlar? ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

memospinoz

Logan ölüme hiç yabancı değil. Binlerce kişiyi öldürdü. Takım arkadaşlarının, dostlarının ve sevdiklerinin ölümünü izledi. Şimdiyse, iyileşme faktöründen yoksun bir halde, X-Men ve Avengers üyesi Wolverine'in ölümle bizzat yüzleşmesi gerekiyor.

Başına büyük ödül konmuş durumda ve o ödül, düşmanlarından ve kiralık katillerden oluşan bir orduyu peşine takmaya yetecek kadar büyük.

Wolverine'i bulma yarışı başlamış halde; ama onun başına ödül koyan kim? Sabretooth? Viper? Yoksa daha beter biri mi? Logan, gizemli düşmanının onu canlı yakalamak istediğini anlayınca saldırıya geçecek. Yaşadığı gibi ölmeye karar verecek ve av, yeniden avcı olacak.

Wolverine savaşarak ölecek. 

Bu ciltte Charles Soule tarafından yazılan ve Steve McNiven tarafından resimlenen Death of Wolverine #1-4 sayıları toplanmıştır.

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 128
Etiket Fiyatı: 27 TL