Batgirl

Başlatan dean, 30 Mart, 2017, 20:05:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Batgirl filmi duyuruldu. Yönetmen Joss Whedon.

xmenac

Daha önce konuyla ilgili haber çıkmış mıydı hiç bilmiyorum ama beklenmedik bir haber oldu benim için. :)

Whedon'ın tekrar çizgi roman uyarlaması yapacak olması güzel.

Nightrain

Yönetmen'in Whedon olmasına sevindim. Tek endişem; ergenlere hitap edeceğiz diye, Fletcher & Stewart ikilisinin hikayelerini uyarlaması. Whedon'a güvenim tam. Bol bol Killing Joke referansı görmek istiyorum.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Joker filmde görünebilirmiş. Flashback sahnelerde olması bekleniyor.

dean

Dedikodulara göre Batgirl için oyuncu listeli aşağıdaki şekilde. Aralarında öne çıkan isim ise Jane Levy.

-Emma Roberts
-Olivia Cooke
-Margaret Qualley
-Bella Thorne
-Elle Fanning
-Haley Lu Richardson
-Jane Levy
-Naomi Scott
-Katherine Langford

dean

Her DC filminde olduğu gibi yine geri adım attık. Yönetmen Joss Whedon filmden ayrıldığını açıkladı. Zaten Justice League sonrası Whedon'ın bir DC filmi çekmesi akla mantığa uymazdı. Habere üzüldüm ama Batgirl adına üzülmedim. Joss Whedon'ın Batgirl filmi çekememesine üzüldüm. Normal şartlarda Batgirl'den önce gelecek çok fazla film var. Whedon benim için önemli bir isim. Zira Buffy sayesinde bende inanılmaz bir kredisi var. Buffy'i ne kadar sevdiğimi anlatamam.

rumar80

Alıntı yapılan: dean - 23 Şubat, 2018, 02:25:15
  Her DC filminde olduğu gibi yine geri adım attık. Yönetmen Joss Whedon filmden ayrıldığını açıkladı. Zaten Justice League sonrası Whedon'ın bir DC filmi çekmesi akla mantığa uymazdı. Habere üzüldüm ama Batgirl adına üzülmedim. Joss Whedon'ın Batgirl filmi çekememesine üzüldüm. Normal şartlarda Batgirl'den önce gelecek çok fazla film var. Whedon benim için önemli bir isim. Zira Buffy sayesinde bende inanılmaz bir kredisi var. Buffy'i ne kadar sevdiğimi anlatamam.

Buffy hakikaten çok iyidir. Ama ben Whedon'ın tüm dizilerini severim. Angel, Firefly hatta en az sevilen Dollhouse'u bile

dean

DC filmlerinde çalkantılar asla durmuyor bilindiği gibi. Joss Whedon'ın ayrılığının ardından Christina Hodson, filmi yazmak için harekete geçti. Hodson aynı zamanda Birds of Prey filmini de yazacak. Anladığım kadarıyla Harley Quinn ve Batgirl gibi kadın karakterler şimdilik Hodson'ın elinde olacak ve onun bu karakterler için planları varmış. Batgirl'ü ilk olarak Birds of Prey'de çıkarmak ardından solo filmini getirmek istiyormuş.

dean

Batgirl filminin yönetmen koltuğuna Bad Boys for Life filminden hatırlayacağımız ikili Adil El Arbi ve Bilall Fallah getirildi. Filmin direktman HBO Max'te yayınlanması bekleniyor.

dean

Batgirl belli oldu. Karakteri Leslie Grace canlandıracak.

dean

Nadir olsa da DC'den mantıklı hareketler gelebiliyor. İşte onlardan biri de J.K. Simmons'ın Gordan olarak filmin kadrosuna katılacak olması. Filmin 2022 yılında HBO Max'te yayınlanması bekleniyor.

Nightrain

Nefis haber. Doyamamıştık Gym Gordon'a. :D

Nightrain

Sanırım ev yapımı bir kostüm. Bruce Wayne daha sonra iyisini verecektir.

Animvader

HBO Max demişler ama bu bildiğin CW Arrowverse.