Superman Red Son - YKY

Başlatan dean, 31 Mart, 2017, 19:12:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nicholaihel

Alıntı yapılan: darbove - 17 Şubat, 2018, 18:58:33
Bazen Yapı Kredi manga bassa nasıl olur diye düşünüyorum. Periyot olarak çok kötü olabilirler. Ama baskı adeti olsun dağıtım olsun çok iyiler. Banka olmaları saolsun. Zamanında doğan kardeşte fasikül fasikül tokyopop mangası basmışlardı. Sağlam bir seri alsalar neler olurdu acaba diye düşünmeden edemiyorum.

Ahh Urasava ah!

Phyron

Superman ile pek alakam olmasa da okuduğum en güzel süper kahraman hikayelerinden biri. Herkese şiddetle tavsiye ederim.

İdrava

Kitabın sonunda ters köşe olup dumura uğradım resmen. Hala kendime gelemedim.

Bloodslince

Alıntı yapılan: İdrava - 26 Ekim, 2019, 23:09:57
Kitabın sonunda ters köşe olup dumura uğradım resmen. Hala kendime gelemedim.

Geçenlerde önüme denk geldi, almadım. Daha sonra yorumları okuyunca alasım geldi, bu seferde stok tükenmişti. :) Biraz yorum alalım, nasıldı?
"Gotham'ın beyaz şövalyesini aldım ve bizim seviyemize indirdim. 
Çok zor olmadı.
Bildiğin gibi delilik yerçekimi gibidir.
Sadece hafifçe itmek gerekir."
[shadow=red,left]Joker[/shadow]

nicholaihel

Alıntı yapılan: BLooDSLinCe - 26 Ekim, 2019, 23:15:27
Geçenlerde önüme denk geldi, almadım. Daha sonra yorumları okuyunca alasım geldi, bu seferde stok tükenmişti. :) Biraz yorum alalım, nasıldı?

Kesinlikle arşivlik.

Bloodslince

Alıntı yapılan: nicholaihel - 26 Ekim, 2019, 23:26:39
Kesinlikle arşivlik.

Yine birisi insafa gelip normal fiyattan satmazsa, satış fiyatının üzerinde alacağım desene. Bıktım bu durumdan! :)

O değil de geçen gün yazacaktım, konunun ahengi bozulmasın dedim. O ne güzel bir ad "Nicholai Hel" =) Şibumi'yi çok severim, tekrar tekrar okunası, harika bir kitap.
"Gotham'ın beyaz şövalyesini aldım ve bizim seviyemize indirdim. 
Çok zor olmadı.
Bildiğin gibi delilik yerçekimi gibidir.
Sadece hafifçe itmek gerekir."
[shadow=red,left]Joker[/shadow]

nicholaihel

Alıntı yapılan: BLooDSLinCe - 26 Ekim, 2019, 23:30:00
Yine birisi insafa gelip normal fiyattan satmazsa, satış fiyatının üzerinde alacağım desene. Bıktım bu durumdan! :)

O değil de geçen gün yazacaktım, konunun ahengi bozulmasın dedim. O ne güzel bir ad "Nicholai Hel" =) Şibumi'yi çok severim, tekrar tekrar okunası, harika bir kitap.

Bayılırım bende ;)

Er geç yeniden basacaklarını düşünüyorum. Sabırla bekleyin bence. Yayın bol şu ara.

KenParker

Comic aleminin beşiğinde çok sattığı için iyi bir hikaye bulacağınızı zannedip beklentinizi yüksek tutmayın bence. Hikaye eveleyip geveliyor ardından diktatör Süperman, kötü adam Lex Luthor'a karşı noktasına varıyor. Alt metindeyse Ruslar pis elbiseler giyen kötü adamlardır, Amerikalılarsa tertemiz giyinen özgürlük abideleridir subliminal mesajı ta başından sonuna kadar yedirilmiş. Yarım heyecanlı maceranın sonuna vardığında dimağında hangi lezzet, aklında ne kalıyor derseniz ''tekrar okunmaya değmeyecek bir Süperman'' derim.

Piyasada bulamazsanız 16 gün sonra normal satış fiyatıyla benden alabilirsiniz.

Agamotto

Ben açıkçası ilk okuduğumda çok beğenmiştim. Bence kesinlikle alınması gereken bir eser. Hikaye boyunca karakterlerin ele alınışı, normal evrenden farkları, göndermeleri ve hikayenin sonuyla beni etkilemişti.

darkwood

Tekrar basılır zannediyorum, Hard Cover de iyi gider bu kitaba.
Darkwood Sakinleri..

Nightrain

YKY'nin özel edisyon basacağını hiç sanmıyorum.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

İdrava

Yky ilk önce söylediği final crisisleri çıkarsın.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: İdrava - 27 Ekim, 2019, 23:47:44

Öyle birşey söylemişler miydi?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

dayıcomics

YKY Crisis serisini çıkarırsa über olur ;D

Agamotto

Crisis mi çıkacakmış :o