Noragami - Gerekli Şeyler (Devam ediyor)

Başlatan memospinoz, 02 Nisan, 2017, 10:41:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Alıntı yapılan: Gerekli ŞeylerEvet, raflarda değil ve şakaydı. Ancak bu ileride olmayacağı anlamına gelmez. :)

Yakında!

darbove

satılcak güncel bir kaç seri kaldı böylelikle shounen olaraktan
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

memospinoz

Alıntı yapılan: darbove - 02 Nisan, 2017, 14:57:37
satılcak güncel bir kaç seri kaldı böylelikle shounen olaraktan

Ne mesela? Fairy Tail olabilir mi?  ;) :D

hasanmahmut

darbove

Alıntı yapılan: hasanmahmut - 02 Nisan, 2017, 16:29:47
Onu da Akılçelen alır artık :)
onuda gerekli basar gibi prestij serileri fazla telifide yüksektir akılçelen mayıs(kesinleşmemiş bi seri var dendi opmyi mayısta duyurup tüyapta basmışlardı) için süpriz bi seri dedi ama onun fairy tail olduğuna pek ihtimal vermiyorum benim açımdan olursa terra formars efsane olur

darbove

'' Noragami 1. Cilt matbaaya gönderilmek üzere yola çıktı. Çok yakında raflarda! ''
Gerekli Şeyler manga serilerini Türkçeye kazandırmaya devam ediyor. Darısı Vagabond ve Terra Formars'a :D

gizmoo

Teşekkür ederiz. Darısı Akira başına :)

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

ferzan

Noragami hakkında biraz bilgi verebilir misiniz arkadaşlar?..Türü nedir, yaş grubu nedir, hangi sınıfa girer, konusu nedir, emsalleri nelerdir, anavatanındaki popülerliği nedir, kısa kısa bahsedilip örnek sayfalar paylaşılırsa kendi adıma çok sevinirim...Başlık, sanki herkes bu eseri çok iyi biliyormuş da iş sadece çıkmasına kalmış gibi açılmış... :) Birazcık bilgiyle bu esere tamamen yabancı olan bana ve benim gibilere büyük iyilik etmiş olursunuz...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

darbove

Alıntı yapılan: ferzan - 12 Mayıs, 2017, 09:31:33
    Noragami hakkında biraz bilgi verebilir misiniz arkadaşlar?..Türü nedir, yaş grubu nedir, hangi sınıfa girer, konusu nedir, emsalleri nelerdir, anavatanındaki popülerliği nedir, kısa kısa bahsedilip örnek sayfalar paylaşılırsa kendi adıma çok sevinirim...Başlık, sanki herkes bu eseri çok iyi biliyormuş da iş sadece çıkmasına kalmış gibi açılmış... :) Birazcık bilgiyle bu esere tamamen yabancı olan bana ve benim gibilere büyük iyilik etmiş olursunuz...
Noragami başıboş tanrı diye çevrilmiş. Konusudan animesini izlediğim kadarıyla bahsedeyim yato diye bi karakterimiz var bunların kutsal kılıçları oluyor. Bu kutsal kılıç ölen insanların ruhlarıyla oluyor. Eğer ruh kötü ruhlar tarafından ele geçirilmez ise tanrılar onları azat mı diyim öbür dünyaya huzur ile yolluyor mu diyim o görevde oluyorlar. Yato unutulmuş tapınağı olmayan bir savaş tanrısı yani unutulmaya yüz tutmuş onun dışında bishamon vs gibi japon tanrılarının tapınakları birden fazla kutsal silah silahları var. Kutsal silahlar günah işledikçe sahibi olan tanrı hastalanıyor vs. Yato da yanlış hatırlamıyorsam bayağı önce izlemiştim animesini :D 5 yene insanların dileklerini gerçekleştiriyor. Sanırım o parayla kendine tapınak felan yapıcaktı. Umarım düzgünce yazıya dökebilmişimdir. Bi kamera alabilirsem sesli olarak video şeklinde manga ve çizgi roman incelemeleri çekmek istiyorum. Bakalım haziran gibi bütçe açıcam onun için. Yaş grubu gençle yetişkin arası shounen diye geçiyorum sanırım gençlere hitap ediyor genelde. Akşama doğru belli resimleri eklerim.

darbove

Çizim olarak berserk ve vagabond'dan zayıf denebilir.

memospinoz

Sıradan bir lise son sınıf öğrencisi olan Hiyori, eşofman giyen bir adamı kurtarmak için kendini otobüsün önüne atar. Kaza sırasında kurtardığı adam tanrısal bir silah arayışında olan başıboş bir tanrıdır...

Hiyori ile Yato, Ilahi Silah arayışına işte böyle başlar...

Sayfa Sayısı: 196
Etiket Fiyatı: 14 TL

dean

İlahi silah olarak işe başlayan Yukine, yavaş yavaş buna alışmaya çalışmaktadır. Ancak yasından dolayı bazı şeyleri anlamakta güçlük çekmektedir. Yaptığı davranışlar Yato'yu nasıl etkileyecektir? Bu sırada Yato'nun karsısına yeni biri çıkar! Bu kişi kimdir? Ve Yato'dan ne istemektedir?

Noragami 2 yakında raflarda!

memospinoz

Noragami 2

Adaçitoka tarafından yazılıp çizilen manga serisidir. 2011 yılında Kodansha'nın Monthly Shōnen Dergisinde yazılmaya başladı. Noragami'nin şu ana kadar on yedi cildi çıkmış olup halen devam etmektedir. Dünya'da en popüler mangalardan biri olan Noragami'nin ülkemizde de büyük bir hayran kitlesi mevcuttur.

İlahi silah olarak işe başlayan Yukine, yavaş yavaş buna alışmaya çalışmaktadır. Ancak yasından dolayı bazı şeyleri anlamakta güçlük çekmektedir. Yaptığı davranışlar Yato'yu nasıl etkileyecektir? Bu sırada Yato'nun karsısına yeni biri çıkar! Bu kişi kimdir? Ve Yato'dan ne istemektedir?

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 196
Etiket Fiyatı: 14 TL

memospinoz

Alıntı YapNoragami: Başıboş Tanrı 3.Cilt matbaaya gönderildi. Yakında raflarda!